İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

- Mükemmelliyetçi Postçu -

success_oath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba sevgili arkadaşlar,

Hiç şüphesiz ki yoğun emek harcadığımız internet sitelerimizin geleceği google amcanın ellerinde. Bizim tüm çabalarımız google amcamızın gözüne girebilmek adına. Bu konuda da post uygulaması önemli bir konumdadır.

Anlaşmamız dahilinde birlikte çalışmaya başladığımızda post konusundaki titiz tavırlarımı gözlemleme fırsatı bulacaksınız. Ayrıca Dilbilgisi ve Türkçe'miz konusunda oldukça dikkatli olduğumu söylemeliyim.

Umarım doğru olanı doğru ilişkilerle ve dürüstlük çerçevesinde gerçekleştiririz.

Post Hizmetlerimin Emek Ücreti Şöyle Dostlar :

* 100 konu : 1.5 TL.
* 250 konu : 4 TL.
* 500 konu : 9 TL.
* 750 konu : 15 TL.
* 1000 konu : 20 TL.
* 1500 konu : 25 TL.
* 2000 konu : 35 TL.
* 2500 konu : 45 TL.
* 5000 konu : 80 TL.

Çalışma Prensipleri :

* Yukarıda belirttiğim post sayıları dışında farklılaşan talepler görüşme sırasında ücret karşılığını bulacaktır.

* Çift taraflı güven açısından anlaşılan işin emek ücretinin yarısı iş başlangıcında diğer yarısı ise iş sona erdiğinde tahsil edilir.

* Haklarımın gözardı edilmesi veya kötüye kullanılması halinde her türlü yaptırımla karşınıza çıkabilecek güce sahibim. Dürüstlük çerçevesinde doğru ve faydalı işler başaracığımıza inanıyorum.

İLETİŞİM ADRESLERİNİZİ P.M İLE GÖNDERİNİZ..HEMEN DÖNÜŞ YAPILACAKTIR..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bloglara yorum yazabilir misin? Post kavramina giriyor mu bilmiyorum

success_oath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabikide yazabilirim.. İşinizi en doğru şekilde hallederim kardeşim.. İletişim adresimi P.M attım.. Buyrun görüşelim..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Bloglara post yazanlardan bende fiyat ve iletişim bilgisini içeren bir pm alayım lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi