İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mükerrer kayıt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Anonymous

Misafir
Değerli Arkadaşlar

Ben bir Excel Sayfası ile müşterilerimin Sıra No Adı Soyadı Baba Adı Doğum Tarihi gibi bilgileri tabloya girdim. Ancak Benden Habersiz olarak arkadaşımda aynı dosyayı kullandığı için bazı kayıtlar mükerrer olmuş bu mükerrer kayıtları kolay bir şekilde bulmanın yolu var mı acaba Teşekkürler

H

hizli

Misafir
bazı sorular aklıma geldı vede bazı cevaplar bu sorulardan yola cıkarak dıyelım kı senın pcınde degılde o arkadasın pc sınde kendısı calıstıgını farz edersek vede eger dıgelım kı o arkadasta save etmeden cıktı desek yada save ettı ama sız calıstıgınız ıcın belkı o save ettıgını dusunerek cıktı olabılır ama mutlaka excel onu save etsede etmesede bellı bır bunyesınde saklar vede suraya bakın bılgısıyarımdan hardıskınıze gırın oradan windows dızınıne gırın vede oradan application data yerıne gırın orada microsoft goreceksınız klasor microsoft klasoruna gırın vede office klasorune gırın vede recent klasoru goreceksınız onun ıcıne gırın vede eger orda yoksa o arkadasın bılgısıyarında yada ana serverda o zaman baska bır yol dusunecegım eger aklıma gelırse sıze bıldırecem
sevgılerımle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5