İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış (Multi Konu) Kampanya! Sitenize sıkı tutunun, bu paketlerle uçacak!

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

isalimlari.png

girisgenel.png

tumsatiskampanya.png

icerikler.png

odemeyontemleri.png

NOT : Çalışmalarımızda gereken tüm tanıtım makalelerinizi ücretsiz olarak biz yazıyoruz.
Çalışmalarımız hakkında bilgi TXT versiyonu :
Sosyal İmleme Çalışması: Sosyal imleme Seo çalışmalarında en önemli backlink çeşitlerindendir. Getiri olarak hem anahtar kelimenizde yükselme amaçlandığı gibi hem de indexlenme hızında muhteşem artış sağlanmaktadır. Tabiki bu index hızında artış sıralamada doğrudan etkilidir. Siz değerli müşterilerimize rapor ile beraber sosyal imlemenin mantığı ve nasıl yapmanız gerektiğini anlatan küçük bir yazımız olacak.Sosyal imleme yapıldıktan hemen sonra kaliteli ping siteleri ile pinglenmektedir.
Paravan Blog Çalışması: Paravan Bloglar Seo açısından önemli olan bir diğer çalışma çeşitidir. Ancak birçoğumuz bu yöntemi yanlış kullanmaktayız ve bir fayda sağlayamaktayız. Google Penguen 2 güncellemesinden sonra blogger hizmetinin önemini artırmıştır ve bu yolla paravan blogların değeride artmıştır. Biz paravan blogunuzu açıyoruz , seçtiğiniz pakette bulunan sayıda makaleyi giriyoruz imliyoruz ve size raporunda paravan blog kullanımı hakkında ufak bir yazı paylaşıyoruz.
Ziyaretçi Defteri Çalışması : Bu çalışmada ise kullandığımız siteler Türkçe içerikli ziyaretçi defteri siteleridir. Ziyaretçi defterlerine yorumda bulunuyoruz ve isim soy isim gibi bilgilere anahtar kelimenizi , site adresi kısmına sitenizin adresini yazıyoruz ve backlink almayı hedefliyoruz. İşin en etkileyici kısmı ise şudur ; bu listemizde , edu , k12 , bel.tr , gibi Gold domainler bulunmaktadır. Bu tarz sitelerden alacağınız 1 backlink normal uzantılı sitelerden daha değerlidir. Çünkü bu siteler gelir amacı gütmeyen sitelerdir ve google özellikle dikkat etmektedir bu tarz sitelere.
RSS Çalışması: Bu paketlerimde en çok hoşuma giden backlink çeşitlerinden birisidir. Bunun sebebi ise şu , sitenize bir içerik giriyorsunuz ve bu içerik paylaşılıyor rss sitesinde birde pingleniyor. Bunu nasıl sağladığımızı anlatayım, Rss adresleri sizin sitenizde bulunan ve sitenize eklediğiniz tüm içeriklerin toparlandığı , aynı sitemap mantığı ile siz bir içerik girdiğinizde güncellenen bir adrestir. Daha çok haber sitelerinde meşhur olmasına rağmen tüm webmasterların zamanla kullandığı ve faydasını gördüğü bir sistemdir. Sizin rss adresinizi çalışmamızda rss sitelerine gönderiyoruz ve siz içerik girdikçe bu sayede hem o sitelerde içerik güncelleniyor hem de pingleniyor. İndex hızınıza ve sıralamanıza etkisi bulunuyor.
Forum Tanıtımı Çalışması : Bu hizmette ise sadece Türkçe içerikli forum sitelerini seçiyoruz. Buralardan alacağınız backlinkler kalıcı ve etkili olmaktadır. Siteleri Türkçe seçiyoruz çünkü amacımız maksimum geri dönüştür. Buraya gönderdiğimiz makaleler ayrıca tarafımızca
yazılmaktadır. Seçtiğiniz pakete göre forum sayısına göre makale kullanmaktayız.

Whois Backlink Çalışması : Whois çalışmasınada değinelim ki özellikle bu çalışma gerçekten index hızı için ilaç niteliği taşımaktadır. Yeni siteler ya da eski siteler farketmeden bu çalışmayı rahatça uygulayabilir. Mantık olarak sorgulama scriptine sahip olan sitelerde sitenizin sorgulanmasıdır. Mesela alexa gibi ve wmaraci site analiz kısmı gibi scripte sahip sitelerde taratma yapıyoruz. Alexa gibi sitelerde sitenizin çıkması için belli aşama kaydetmesi gerekirken wmaraci site analizi kısmında ise tüm siteler çıkmaktadır. Whois çalışmasında bu 2 tarzda sistem ve daha fazla sistem kullanılmaktadır. Aranma hacimize ilaç gibi gelecektir bu çalışma.
Pinterest Çalışması : Pek bilinmeyen bir konu pinterest çalışmasıdır. Aslında pinterest yıldızı son yıllarda parlayan gerçekten güzel bir resim paylaşım platformudur. mantık olarak içeriği hoşunuza giden bir sitenin resmini burada paylaşıyorsunuz. Tabiki taktikleri ve kendimize özel yöntemlerimizle yapıyoruz. Bir nevi resminizi ve alt sayfalarınızı imlemiş gibi oluyoruz. Eğer sitenizde yeterli resim yok ise bunu diğer çalışmalar ile dengeliyoruz.
SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ VE YORUMLARINIZ
R10.net
---------------------

Hocam tekrardan geçmiş olsun. Arkadaşın yaptığı çalışma, verdiği tüyolar ve benim düzenli çalışmam ile hit tablosu aşağıdaki şekilde olmuştur. Teşekkürler.
skrl2.png

Rapor alındı çalışma teslim edilmiştir.Rapora kısa bir göz gezdirdiğimde gerçekten işini güzel yapıyor :)

Sipariş verildi, çok kısa süre içinde raporunu da aldım. Son derece detaylı ve başarılı bir çalışma olmuş. Emeğinize, elinize sağlık.

ilk çalışmanızı yaptığımız sitede büyük faydasını gördüm, şimdi yeni sitem için özel bir paket alıyorum, hayırlısı olsun.

çalışmanın sitelerimdeki sıralamada artışları gözükmeye başladı faydalı bir çalışma
tekrar teşekkürler

Calisma begenildi, tekrardan ozel xyz siparisi verildi..

Rapor teslim alındı kontrol edildi. Hızlı ve güvenilir. teşekkürler.

Arkadaş işini iyi yapar.
zamanında bana iyi yardımları dokunmuştu. :)

Tekrar sipariş verildi . İlk çalışmamın sonucu aşağıdaki gibidir;
b252x.png

yigit0can;' Alıntı:
Müşteri memnuniyeti güzel. Beğendim çalışmayı düşüneceğiz :)

CakirTurk;' Alıntı:
paket 1'den satın aldım, anahtar kelimemde dün 117. sıradayken, bugün 98. sıraya yükseldim. herhangi bir çalışma da yaptırmadım. Teşekkürler hocam, gün geçtikçe daha da yükseleceğim inşallah :)

sarp;' Alıntı:
Raporlar alındı.Hızlı düzenli ve güvenilir bir çalışma oldu.Teşekkürler

meca;' Alıntı:
Sipariş verildi, rapor alındı. Hızlı ve özverili çalışma için teşekkürler..

rapor teslim edildi güzel bir çalışma yapıldı. teşekkürler .

Güzel bi çalışma olmuş, ödeme yapıldı. Eline sağlık

sarp;' Alıntı:
Arkadaşa verdiğimiz işlerin konfigürasyonu tamamen bize ait ve hazırladığı paketlerin dışında olduğundan çalışmaların sonuçlara yapacağı etki tamamen bizim sorumluluğumuzdadır.İş ahlakı çalışma ve işi zamanında teslim etmesi açısından çok dürüst bir arkadaş. Başarılar Dilerim

tolgahanuzun;' Alıntı:
Paket 4 sipariş verildi. Ödeme gönderildi. Oldukça ilgili bir arkadaş.

HosThink;' Alıntı:
Detaylı rapor alındı. Hizmet için teşekkürler.

Mute_Monarch;' Alıntı:
Sık sık sitenin durumunu sorup tekrar çalışma yapıyor arkadaş gerçekten çok ilgili bir kişiliğe sahip. Yaptığı çalışmadan sonra zor sayılabilecek bi kelimede 4. sayfaya gelmiştim. Bugün 6. sayfaya gerilediğim için tekrar genel bir çalışma daha yaptı sağolsun

memocan;' Alıntı:
İki site için çalışma raporumu aldım, teşekkürler az önce gönderdiğim bir site için de çalışma bekliyorum

RedWhite;' Alıntı:
rapor alındı cok ilgili arkadaş +++++

DeepBlack;' Alıntı:
2. kez iş yapıyorum arkadaşla, daha da devam edeceğiz sanırım. Yaptığı çalışmaların faydasını görüyorum.
Paket 7 alındı. Ödeme yapıldı. Rapor bekleniyor.

NetFikir;' Alıntı:
Bir paket daha alınmıştır, arkadaşı tavsiye ederim. İşinde dürüst kendisi, Başarılarının devamını dilerim.

_arwen_;' Alıntı:
1 site için anlaşıldı arkadaş çok ilgili daha öncede çalıştım kelimelerde kalıcı bir yükseliş gösterdi. Forumda etkisini gördüğüm sayılı paketlerden

Daha öncede çalışmıştık, memnun kaldık.
Kampanya 2 için 5 adet sipariş daha verildi, çok ilgili arkadaş...
Rapor için bekliyoruz...

Her zamanki gibi olumlu sonuç alacağım kardeşim. teşekkürler ilgin için.. topraım..

3 Site'm için de Paket-3 Alındı. İlgili ve Rapor'u Zamanın da Teslim Eden Bir Arkadaş, İyi Çalışmalar.

Daha önceden arkadaş ile çalıştık işini özveri ile yapan bir arkadaş.

bu fiyatlara bu şekilde bi çalışma kaç yıldır r10 da ticaret yapıyorum işini bu şekilde düzgün teslim eden birine ilk defa rastladım desem az olmaz
işlerinde gerçekten gönülden başarılar dilerim herkese bu kişi ile (şahsi bir tanışıklığım yok) çalışma larını taviisye ediyorum

1 Adet sipariş verildi rapor bekliyorum iLgili bir arkadaş sorularınıza yanıt alabilirsiniz

hayırlı işler .

Calisma begenildi, tekrardan ozel xyz siparisi verildi..

Kaliteli bir çalışma olmuş raporlama yönteminiz çok açıklayıcı olmuş teşekkür ederim

Raporumu az önce teslim aldım.

Beklentimin üzerinde bir çalışma raporu aldım. Herşey güzel ve özenilerek yapılmış.
Teşekkür ederim.

Rapor Teslim alındı. Oldukça detaylı ve başarılı bir çalışma gerçekleştirildi. Teşekkür ediyorum.

Mini paket çalışması yaptırdım arkadaşa.
Gerçekten son derece kaliteli bir iş ve rapor çıkardı. Şu kadarını söylememde fayda var; o yaptırdığınız 20-30 TL'lik çöp çalışmalardan kesinlikle değil.
Bunu, özenle hazırlanmış rapordan dahi fark edebileceksiniz zaten. Tüm çalışmaların manuel olarak yapılmasıda işin en güzel yanı olsa gerek.

Anahtar kelimede 37. sıradaydı çalışma yapılan site. Çalışma dün gece sona erdi ve şu an 20. sırada.

Gün geçtikçede ilerliyor.

Çalışma yaptırdım ve tam zamanında teslim aldım. Emeğinize sağlık.

rapor geldi,raporu incelerken bile ilgiyi, iyi niyeti görebilirsiniz,çok memnun kaldım,çok teşekkürler.

Detaylı raporlama ve faydalı bilgiler için teşekkürler, iyi çalışmalar.

Çok titiz, açıklamalı güzel bir çalışma yapmış arkadaş.

Gerçekten teşekkür ederim....

Kısa sürede Raporunu teslim aldım güzel çalışma sonuçları zamanla göreceğiz.baraşarılı ve ilgili bir arkadaş

5 Site için çalışma alındı, Raporlar teslim edildi. İlgili ve hızlı bir arkadaş. Eline Sağlık. Diğer Çalışmalarda tekrar görüşeceğiz.

(Webmastersitesi.com )
--------------------
Teşekkür ederim.
Ek olarak : Arkadaş oldukça ilgili bir arkadaş yardımsever.Kesinlikle tavsiye ederim.

güzel bir çalışma olmuş, ellerine sağlık kardeşim...

Rapor alindi. Arkadasimiz isini fazlasiyla yapiyor. Kendisine tesekkur ederim.

1 adet premium paket alınmıştır.arkadaşlar baya bilgilendirmede yaptı teşekkürler.

Rapor alınmıştır.İşini iyi yapan bir arkadaş.

İyinet:
----------------------
1 paket alınmıştır. Çok dürüst kendini bilen kaliteli bir arkadaştır. Herkese tavsiye ediyorum. Benim sitem fazla popüler konulardan oluşmadığından yararını çok fazla göremeyeceğimi belirtmiş, sosyal medyada reklam yapılmasının şimdilik daha iyi olacağından bahsetmiş, çalışma yapmak istememiş paramın bir yerde çöpe gideceğini kendisi söylemiştir. Sitem tarihle ilgili olduğundan tavsiyelerde bulunmuştur. İster işe yarasın ister yaramasın ticari kişiliği kalitesi adamlığı yeter! Bu forumda muhammed arkadaştan öğrenilecek çok şey var diyorum.

Premium paket alımı yaptık daha da alım yapacağız.
Titiz bir çalışma oldu.Kendiside pek yardımsever.
Çalışmalar olumlu sonuçlanmıştır.Hedeflenen anahtar kelimelerde yükselme olduğunu gözlemledik.
kendisine teşekkürler.

WMTC:
----------------------
arkadaşa bende yaptırdım faydasını gördüm tavsiye ederim bu arada geçmiş olsun hocam (mahmut :)

Sizi yeniden iş başında görmek güzel hocam hayırlı işler bol kazançlar dilerim..,

İyi satışlar,
daha önce sizinle çalışmıştık. Kısmet olursa bu ay tekrar çalışacağız.

Fuub.net
----------------------
Sipariş verildi.

Arkadaş çok ilgili bir kişiye benziyor. Çalışma tamamlandığında daha ayrıntılı bir şekilde neler düşündüğümü ekleyeceğim.

iyi çalışmalar..

1 adet site için sipariş verildi ,kendisi bilgili ve yardımsever birisidir.Herkese tavsiye ederim.

Arkadaşa sipariş verildi, gayet bilgili ve çok yardımcı oldu, sonuçlar bekleniyor.

Kaliteli bir çalışma olmuş elinize emeğinize sağlık.
Ayrıca pakette belirtilen de fazla eklemeiş arkadaş,teşekkür ederim.

Rapor alındı. Temiz ve hızlı. Teşekkürler.

Kaliteli bir çalışma olmuş elinize emeğinize sağlık.
Ayrıca pakette belirtilen de fazla eklemeiş arkadaş,teşekkür ederim.
---------------------
Multi Konudur, Buyrun linklerimiz:
Satış ▌Kampanya!▐Sitenize sıkı tutunun, bu paketlerle uçacak!▌Yeni +++++lar eklendi!▌ - Google Fan Webmaster Forum
Satış (Multi Konu)▌Kampanya!▐Sitenize sıkı tutunun, bu paketlerle uçacak! - iyinet.com Webmaster Forum
Kampanya! - Sitenize sıkı tutunun, bu paketlerle uçacak! - Multi Konu - Fuub.net
Kampanya! Sitenize Sıkı Tutunun, Bu Paketlerle Uçacak!Yeni +++++lar Eklendi!
Kampanya! Sitenize sıkı tutunun, bu paketlerle uçacak!Yeni +++++lar eklendi! | WM Aracı
http://www.oxxi.net/sosyal-link-bor...tenize-siki-tutunun-bu-paketlerle-ucacak.html
---------------------

jinkazama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Premium paket alımı yaptık daha da alım yapacağız.
Titiz bir çalışma oldu.Kendiside pek yardımsever.
Çalışmalar olumlu sonuçlanmıştır.Hedeflenen anahtar kelimelerde yükselme olduğunu gözlemledik.
kendisine teşekkürler.

buderus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 paket alınmıştır. Çok dürüst kendini bilen kaliteli bir arkadaştır. Herkese tavsiye ediyorum. Benim sitem fazla popüler konulardan oluşmadığından yararını çok fazla göremeyeceğimi belirtmiş, sosyal medyada reklam yapılmasının şimdilik daha iyi olacağından bahsetmiş, çalışma yapmak istememiş paramın bir yerde çöpe gideceğini kendisi söylemiştir. Sitem tarihle ilgili olduğundan tavsiyelerde bulunmuştur. İster işe yarasın ister yaramasın ticari kişiliği kalitesi adamlığı yeter! Bu forumda muhammed arkadaştan öğrenilecek çok şey var diyorum.

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam ,
Satışlarımız en hızlı şekilde devam etmektedir.
İyi forumlar arkadaşlar

buderus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam ,
Satışlarımız en hızlı şekilde devam etmektedir.
İyi forumlar arkadaşlar

yolladığı rapordaki kalite yeter!

raporda bundan sonra yapılması gerekenler dahi anlatılmış!

gerçek bir gmail adresi bile açılmıştır!

teşekkürler dostum. :elleme

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir yıla girerken yeni yeni kampanyalar yapmamak olmazdı!
Şimdi toplamda 50 Adet ile sınırlı olmak üzere Premium Paket ve Ultimate Paket indirimde!
Satışlarımız günceldir.

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satışlarımız devam etmektedir arkadaşlar.
Paketlerimiz hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek yada sipariş vermek için bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz:
Skype & Mail : [email protected]
Telefon : 0539 895 02 74
İyi çalışmalar arkadaşlar.

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışmalarımıza tekrar başladık arkadaşlar.
İş alımlarımız tekrar aktiftir.

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Raporlar güncel olarak gönderilmektedir, Pm dönüşleri sağlanmaktadır.
Satışlarımız günceldir arkadaşlar.

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir arkadaşlar.
Sipariş vermek için bize ister buradan isterseniz de iletişim bilgilerimizi kullanarak skype, mail ve telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.
Skype&Mail: [email protected]
Telefon: 0539 895 02 74

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir arkadaşlar.
Sipariş vermek için bize ister buradan isterseniz de iletişim bilgilerimizi kullanarak skype, mail ve telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.
Skype&Mail: [email protected]
Telefon: 0539 895 02 74

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5