İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Multiplayer Okey,Tavla,Batak,King

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y

yuhhu

Misafir
Demo adresi:

okey.jpg

tavla.jpg

batak.jpg

İstenen minimum fiyat: 3000$

Kategori, yazılımın içeriği nedir: Java Multiplayer Oyun

Lisans bilgileri: Tek Lisans

Lisans sonlanma zamanı: Sınırsız Lisans

Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:
Yazılım hakları imedia firmasına aittir. Oyunu satın alan siteye özel lisans verilmektedir. Her versiyon sadece 5 siteye satılıcaktır. Oyunu satın alan site yeni versiyona geçiş yapmak isterse extra update ücreti vericektir.

Önemli not: 2 adet lisans dosyası kalmıştır. 2 adet lisans bittiğinde satış sonlanıcaktır.

Ödeme seçenekleri peşindir. Herhangibi taksit veya sponsorluk bazında satış yapılmamaktadır. Msn ye ekleyen arkadaşlar ciddi alıcı olursa sevinirim.

İletişim bilgileri: [email protected] > msn adresi...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba,
1- Ne sekilde bir konfigurasyon ile bu sistemler calistirilabilir. (MySQL,Orcale vs.)
2- Kayitli kullanici, misafir kullanici seklinde ayri ayri kullanilabilmektemidir?
3- Admin icin MAC ve IP banlama gibi ozellikleri bulunmaktamidir?
4- Sistem istatistik tutmaktamidir?
5- Maximum kullanici sayisi varmidir varsa hangi konfigurasyona gore bu sayi belirlenmiştir.
6- Text flood programlarina karsi bir engel varmidir?
7- Bu sistemi 6. bir sitede gorursek yasal yaptirimlarimiz nelerdir?

Kolay gelsin.

Y

yuhhu

Misafir
Merhaba,
1- Ne sekilde bir konfigurasyon ile bu sistemler calistirilabilir. (MySQL,Orcale vs.)
2- Kayitli kullanici, misafir kullanici seklinde ayri ayri kullanilabilmektemidir?
3- Admin icin MAC ve IP banlama gibi ozellikleri bulunmaktamidir?
4- Sistem istatistik tutmaktamidir?
5- Maximum kullanici sayisi varmidir varsa hangi konfigurasyona gore bu sayi belirlenmiştir.
6- Text flood programlarina karsi bir engel varmidir?
7- Bu sistemi 6. bir sitede gorursek yasal yaptirimlarimiz nelerdir?

Kolay gelsin.

Sorularınıza sordunuz sırayla cvp vereyim.

1- Mysql veri tabanı kullanıyor. Mssql veya asp ile oyun çalışmaz. Windows 2003 veya unix makine gerekiyor.
2- Kayıtlı + misafir kullanıcı şeklinde ayrı ayrı gruplama yok. Ama izleyici şeklinde giriş yapabilir.
3-Admin kullanıcıyı isterse ip üzerinden banlayabilir. + küfür botu mevcuttur.
4-Sistem istatistlikleri ayrı bir php dosyasında tutulmaktadır.
5- Amd 3200 4 gb ram windows 2003 bir serverda anlık 1500 oyuncu ile test yapıldı. Cpu oranı %27lerdeydi.
6-Flood koruması mevcuttur.
7- Oyunla ilgili hiç bir yasal yaptırımınız bulunmamaktadır. Aksine bizim sizin üzerinizde yasal yaptırımlarımız mevcuttur. Örneğin oyunu 2. bir siteye sattınız 2 oyunda devre dışı kalmakta ve bizle sözleşme yapan kişi adına şişli adliyesinde işlem yapılmaktadır.

Admin paneli özellikleri
takmaisim_listeleme
admin_ekle_cikart_guncelle
admin_komut_kontrolu
admin_sorgulama
ayni_ip_alltime
ayni_ip_offline
ayni_ip_online
bilgi_yarismasi
bugzilla
kayit_onaylama
kufur_ekle_cikart_guncelle
lobi_ozellikleri
mesaj_gonder_adminlere
mesaj_gonder_herkese
mesaj_gonder_masa_sahiplerine
online_adminler_tarihce
online_oyunculari_listeleme
online_oyuncular_tarihce
oyuncu_giris_cikislari
oyuncu_log
oyuncu_sifre_degistirme
oyuncu_silme
oyuncu_sorgulama
oyuncu_yasaklama
oyuncu_yasaklama_temelli
oyuncu_yasaklarini_listeleme
ozel_masa_cikartma
ozel_masa_ekleme
ozel_masa_guncelleme
ozel_masa_listeleme

H

HostLiveTR

Misafir
loi b cok seyi sormus fakat benim sormak stedigm okey solamı oynanıyor sagamı? Türkiye geneli okey saga oynanıyor.. benim gordugum oyun scriptlerinden bir kacı sola gidiyordu?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bu tür insanların duruşlarına hayranım sanki hiçbirşey olmamış gibi :D

Y

yuhhu

Misafir
loi b cok seyi sormus fakat benim sormak stedigm okey solamı oynanıyor sagamı? Türkiye geneli okey saga oynanıyor.. benim gordugum oyun scriptlerinden bir kacı sola gidiyordu?

oyun ayarlarından sola yada sağa şeklinde ayarlama yapabilirsin. oynayan kişiye kalmış o....

Diğer topicle ilgimiz yoktur. Serdar arkadaşımızında sorunu çözülmüştür.
Diğer topic'deki oyunla bu oyun arasında fark vardır . Lütfen düzgün inceleyiniz.

Konu dışında yazı yazılmazsa sevinirim.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bumu demo ? resim var burada , girip test edilmesi gereken bir adres olmalı .

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyun ayarlarından sola yada sağa şeklinde ayarlama yapabilirsin. oynayan kişiye kalmış o....

Diğer topicle ilgimiz yoktur. Serdar arkadaşımızında sorunu çözülmüştür.
Diğer topic'deki oyunla bu oyun arasında fark vardır . Lütfen düzgün inceleyiniz.

Konu dışında yazı yazılmazsa sevinirim.
problemimiz askıdadır, gelişmeler bu konuda yazıya dökülecektir..
Musa yeni sattığı versiyonu ücretsiz kuracağını vaat etmiştir,
kuracağı ve sistemin çalışacağı ana dek mesaj problem burda yayında olmayacaktır

Y

yuhhu

Misafir
Hüsamettin Turgay diye birisini tanıyormusun Musa,
bu arkadaşa okey diye sattığın enkazı ben devraldımda,
neden ofis dahil hiçbir telefona cevap vermiyorsun??
Eğer 24 saat içerisinde benimle iletişime geçmezsen, Hüsamettin elinde bulunan bilgilerinle seni savcılığa verecek..

Bilmeyenlere anlatayım,
Açık kimliği tarafımızda bulunan Musa adlı arkadaş Hüsamettin Turgay adlı arkadaşımıza okey scripti hazırlıyorum vaadiyle (bu işlerden çokta haberdar olmayan zira paranın tamamını hiçbirşey görmeden vermiş) arkadaştan 2,000 YTL koparmış, Sonra arkadaşın ısrarlı çabaları sonrasında kendisiyle al sana oyun diye java class'larının bulunduğu rar dosyasını teslim etmiş, ortada başka hiçbirşey yok. Yani üyelik sistemi, görünür bir site dahi yok. Sadece Java dosyası.. İçinde yarım yamalak yazan kurulum dosyasına göre hazırladığımız sistem de çalışmadı..
İşin içinden çıkamıyoruz anlayacağınız..

Savcılığa vermekte özgürdür arkadaşımız. Şu anda satmış olduğumuz oyun önce okey versiyonunla eş değer deildir. Husamettin adlı kişi oyunu mareze kaptırdığı için lisansı kapatılmıştır. Zaten oyunu almak isteyen herkese aynı uyarıda bulunuyoruz. Oyunları herhangibi kişiye yada kuruma devredemezsiniz. Yani senin ondan bir oyun devir alman söz konusu deil. Bu uyarıların hepsi msn'de ve görüşmelerde söylenmektedir.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle yapılsa, siz az değil 3000 dolarlık iş yapıyosunuz.. Güzel bir yazılım şözleşmesi hazırlatın.. Daha sonra bunu alıcı ve satıcı aranızda imzalayın, böylece ne biri diğerine "sen beni kazıkladın" der nede diğeri birine "sen aramızda yaptığımız sözlü konuşmaya uymadın" diyebilir....

Unutmayalım söz uçar yazı kalır

Saygılar

Y

yuhhu

Misafir
şöyle yapılsa, siz az değil 3000 dolarlık iş yapıyosunuz.. Güzel bir yazılım şözleşmesi hazırlatın.. Daha sonra bunu alıcı ve satıcı aranızda imzalayın, böylece ne biri diğerine "sen beni kazıkladın" der nede diğeri birine "sen aramızda yaptığımız sözlü konuşmaya uymadın" diyebilir....

Unutmayalım söz uçar yazı kalır

Saygılar

sözleşme yapıyoruz... zaten nasıl dolandırıldım diyor millet anlamadım :)

M

MasterTR

Misafir
compnentlerin calinti oldugu soyleniyor bunlara ne diyeceksiniz musa bey? arti milleti dolandirdiginiz yaziyor bikac forumda bunlara cevabiniz ne olacak?

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sözleşme yapıyoruz... zaten nasıl dolandırıldım diyor millet anlamadım :)

o zaman sözleşme maddelerine göre gerekli işlemi yapınız arkadaşlar...

biri dolandırıldığını öne sürer açar mahkemeyi, diğeride hakaret davası açar.kim haklı kim haksız mahkeme karar verir olay biter gider....

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tür oyunlari Türkiyedeki büyük yazilim şirketlerinden talep edersek eminimki daha iyi OLur hem kaliteli hemde güvenilir bişey yapmiş oluruz. Şirket olmayan vergi levhasi referansi olmayan şahsiyetlerden günah bile alınmaz

gckhvs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehehehe
pardon hiç dikkat etmemiştim ona :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5