İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Muneccim.Net - Talebe.net

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Merthan

Misafir
Domain adresi: Muneccim.net
İstenen minimum fiyat: 150 YTL
Domain kayıt tarihi: Ocak 2005
Banlı olduğu sponsor varmı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: Hayır
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır

--------

Domain adresi: Talebe.net
İstenen minimum fiyat: 150 YTL
Domain kayıt tarihi: Ocak 2005
Banlı olduğu sponsor varmı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı:Hayır
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır

Tekliflerinize açığım arkadaşlar. Gördüğünüz gibi domainler ciddi ciddi jenerik.

Bu alan adlarına ek olarak, namahrem.net, gercekten.net, cimcime.net, yadigar.net domainleri de var. O domainler içinde teklif sunabilirsiniz.

M

Merthan

Misafir
Arkadaşlar domainler satılık değildir. Mesaj düzenleme olmadığı için değiştiremiyorum. Yetkili arkadaşlar konuyu silerse sevinirim.

Kolay gelsin.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemen al fiyatını vermeme rağmen kendisine satmamıştır! gerisi size kalmış

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
eğer domain satılmadıysa bu etik değildir. Hemen al koyduysan adam aldıysa satmama gibi bir lüksün olamaz

M

Merthan

Misafir
http://domain.sis.com.tr den hesap açarsanız satarım. Daha oradan hesap açmayı beceremiyorsunuz benden auth kodu istiyorsunuz. Madem öyle, gönderin alan adının ücretini. Ben de size auth kodunu vereyim. Transfer maili gelince de onaylarım. Herkese güvenirim sana güvenmiyorum. Oldu mu ?

Ayrıca iş sana satmaya gelince sana hemen al fiyatına satmıyorum. Üzgünüm mesaj editleme olmadığı için düzeltememiştim. Yoksa ilanı yazdıktan bir kaç gün sonra ekleme yapacaktım. Antitrust alan adını isterse ona hemen al fiyatına satılmayacaktır diye :)

Ayrıca ben konuyu açalı çok oldu. Domain piyasası arttı. Ama mesajı değiştiremediğim için fiyatları değiştiremedim. Yoksa alan adları için 99999999 $ istiyorum :)

Gördüğünüz gibi alan adlarını satmama konusunda her türlü lükse sahibim.

Yellowmoon öyle bir lüksüm var. Satmıyorum alan adını. Vazgeçtim. Ne olacak elimden mi alacaksınız :) Hani öyle bir lüksüm yokmuş ya :p

Zorla adamı çileden çıkartıyorsunuz.

Alan adını transfer edeyim sonra parasını gönderirim diyen sensin Antitrust. Sen bana güvenmiyorsan ben sana neden güveneyim ? Gönder parasını transfer edelim. Ha güvenilirlik istiyorsan, ya resellerclub'dan ya resellerclub reselleri olan birisinden hesap açarsın. Bilgileri gönderirsin domaini taşırım paneline. Transfer edeceğim diyorsan önce parasını gönder sonra transfer edersin.

Ama sana satmıyorum haha :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
hocam elinden alan yok domaini madem bir teklif verildiyse o domaini satmak zorundasın eğer satmıyorsanda o senin etik olmadığını gösterir.. diyorsun ki konuyu açalı çok olmuş evet aradan 2,5 ay geçmiş sen neden gelip konuya yazıyorsun domainleri satmıyorum diye ? bırak nasıl olsa almıyorlar yada alan varsa sana teklif verir satmıyorum dersin vazgectim dersin konu açılalı baya olmuş ya.. neyse senle şimdi polemiğe giremem domaini al yada sat ilgilendirmez ama bundan sonra senden domain alıcak olursam 2 kere düşünürüm.. ve şu konuşmaların şuanda bana 7-8 yaşındaki çocuğu anımsattı..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem konuya girip düzeltme zahmetine katlanıyorsun,baktın düzeltemiyorsun,

altına fiyat 99999999 $ şeklinde olmuştur diyebilirdin.

allah herkese ticari ahlak bilgisi versin.

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu yaklaşık 3 ay önce açılmış. Bence konuyu açan arkadaş şuan bu fiyattan vermek zorunda değil. Yeni bir konu olsaydı haklısınız.

M

Merthan

Misafir
madem konuya girip düzeltme zahmetine katlanıyorsun,baktın düzeltemiyorsun,

altına fiyat 99999999 $ şeklinde olmuştur diyebilirdin.

allah herkese ticari ahlak bilgisi versin.

Tanımadığı kişiler hakkında yorum yapan herhangi birisinden bu konuda öğüt alacak bir insan değilim.
Ben üst tarafta olasılıklardan bahsettim. Arkadaş bana transfer edelim transfer gerçekleştikten sonra parasını ödeyeyim dedi. Ben de güvenemedim sis.com.tr den hesap aç domaini oraya taşıyayım dedim. Transferin bitmesini keyfen beklemek zorunda değilim.

Sonra da düşündüm ki, 150 YTL için o kadar bekleyecek birisi değilim. Durum bundan ibaret. Domaini satmak istemiyorum, bitti.

Anlamayan var mı ?

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam elinden alan yok domaini madem bir teklif verildiyse o domaini satmak zorundasın eğer satmıyorsanda o senin etik olmadığını gösterir..
O zaman şu cepten boşuna boşuna giden 30 ytl. yi veya elveda.net domaini ni birisi bana versin !
Önüne gelen etik değerlerden bahsetmeye kalkmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5