İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Muro Kadın Programı taklidi

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
tek kelimeyle "harika" , izlerken keşke kaydedip internete atabilsem demiştim :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aslında bu tür tiplemeler sakıncalı bu teşfik yapar aslında cahil kesin bak orgut böyle neşeli kişiler var o kadarda kötü degilmiş gibi algılayıp örgüte katılmak isteyende olur rtük bu konuda dikkat etmesi lazım

+ senaristlerde bu tür olayalrda kötü oldugunu cok bariz bellie den tema ve kişiler veya konuşmalar kullanamsı lazım

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
bombaa bu yaa:)

o zaman söyle anan çıksın programa :)
Ama bu elemanlar cahil cevahil kesime sempatik gelip, yanlış olaylara sebebiyet vermesin.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
O ana bende çok güldüm :D

Burada kurtlar vadisinide eleştirmeden geçemeyeceğim. Çünkü geceki kutlamalarda polisle yaşananlar tam bir komediden ibaretti.

1. Polisle insanları mücadelesi gerçekten çok yapmacık ve komikti.
2. Oradaki sahneler hiç gerçekçi değildi. (Kameraman kafasından falan yaralanıyordu :D)
3. Ençokta atılan taşlara çook güldüm. Taş değilde kağıt olduğu havadaki hareketlerinden, yere düşüşünden ve insanlara çarpmasından apaçık belliydi. Bu sahne BERBAT bir sahneydi ! İzlerken gülmekten öldüm...

Yakışmadı sana kurtlar vadisi !

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
tamam artık bir dahakine gülle kullanırlar..
Sonra sette 19 yarılı, 2 ölü :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5