İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Müslümanız Elhamdülillah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X

Xman

Misafir
Başlıkta yazdığı üzre çok şükür müslümanım annemin başı örtülü, anne babam 5 vakit namaz kılar, bende orta okulu imam hatipte tamamladım, eksikde olsa ibadetimide yaparım elimden geldiğince. Bugüne kadar ne kimse bu forumda bunları benden duymustur nede bana kimse inancımı sormuştur. Umarım mesajım alınmıştır.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Xman anlayana anlatılır ne uğraşıyorsun anlamayana anlatmaya... Bazıların amacı gösteriş din değil .

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Heralde birilerine tas attin galiba cünki mesaji almadim bu konunuza biraz fransiz kalmis haldeyim,ama tahmin ediyorum 3-5 cevap yazildiktan sonra anlarim.

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bölücü forum örgütü abi bunlar, kimin neye inanacağını da sorgular oldular, sanane kardeşim, kim neye inanırsa inansın.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

SquaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Videoyu izlediniz mi acaba ?

Videoyu sadece bir kere izleyin,öyle sallamayın.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu tür açıklamalara gerek yok. Burası din forumu değil dini paylaşım yapacak olan gitsin din forumlarında yapsın. Uç bir örnek olacak ama ben burada +18 içerik paylaşsam ne olur banlanırım. Bu da aynı burası webmaster forumu. Ayrıca bu arkadaşların din diye yaşadıkları mezhepçilerin üfürükçülerin uydurduğu dindir. Yüce yaratanımızın gönderdiği İslam dini değildir. Okumaktan yoksun insanlar hep kandırılmaya mahkumdur.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
arkadaşlar lütfen Biraz mantıklı konular açalım burası forum hakkında bölümü ve siyaset & dini forum da değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5