İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mustafa Kemal in gözlerine bakabiliyormusunuz??

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[YOUTUBE]c97XyuAz_io[/YOUTUBE]
konu sanirsam buraya acabildim gerekli yer varsa tasiyabilirsiniz..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
izleyin gerçek bunlar ve daha birsürü şey ... ben çok şanslı büyümüşüm benim okulumda hiç bişey yaşanmazdı

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
türkiyede hiçbir zaman düzelmeyeceğeni bildiğim bir sürü gerçeği var video da belki ilerde dahada kötü olucak. Nereye doğru gittiğimiz merak ediyorum.

eVerY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
izleyin gerçek bunlar ve daha birsürü şey ... ben çok şanslı büyümüşüm benim okulumda hiç bişey yaşanmazdı

Geçen seneki okulumda manyaklar hocayı falan döverlerdi. O okuldan ayrıldım, yeni okulumda bazı hocalara sen diye hitaplar var. Okulda sigara kullanmayan yok denecek kadar az, cebinde bıçak, çakı taşıyan bir çok öğrenci var. Öğrenci kavgalarında öğrenciyi ayırmak yerine, argo yazacağım kusura bakmayın: "S....tir et oğlum, otur izleyelim." diyecek kadar düşmüş bir jenerasyon bizim jenerasyon, kavgalara grupça gidilip, grupça dövüşülüp, grupça yara bere içinde eve dönülen bir jenerasyon. 1991liyim, yaşım 16 ve jenerasyonumdan hakkaten utanıyorum.

NOT: Alıntı değildir, içimden gelenleri şimdi ben yazdım.

Şıh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üzülerek söylüyorum ki bunlar daha iyi günlerimiz. Son 25 yıldır karanlık güçlerin(Gizli değil karanlık sadece), halkı cahilleştirme operasyonu tam gaz devam ediyor. Cahilleşen halklardan daima korkun. Cahil herşeyi yapar. İşin kötü tarafı cahil olduğunu da cahil olduğu için bilemez, anlayamaz. Bakınız dünyanın en yüce Ata'sı cehaleti nasıl tanımlamış? :

Efendiler!
Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, başarı için en hakiki rehber ilimdir, fendir. İlim ve fennin DIŞINDA REHBER ARAMAK gaflettir, (vurdumduymaz) CAHİLLİKTİR, DOĞRU YOLDAN SAPMAKTIR.
BİN, İKİ BİN, BİNLERCE YIL ÖNCEKİ ilim ve fen dilinin çizdiği kuralları, şu kadar bin yıl sonra bugün aynen uygulamaya kalkışmak elbette ilim ve fennin içinde bulunmak değildir. Çok mesut bir duygu ile anlıyorum ki hitap ettiklerim bu gerçekleri anlamışlardır. Mutluluğum artıyor. Öğretmenlerimiz, eğitim ve öğretiminden sorumlu oldukları yeni nesli, GERÇEĞİN IŞIKLARIYLA donatılmış bir şekilde yetiştireceklerine söz vermişlerdir.Atatürk

Doğru yoldan saptık Ata'm, bilimi değil kilimi rehber aldık, bize herşey müstehak. Senin karşında utanmak değil, yerin dibine girmek lazım.

Herkeze saygılar, sevgiler.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence bu olayların hepsi aile terbiyesi ile alakalı bir şey ailden alınan terbiye her zaman hem okula hemde iş hayatına mutlaka yansır.

şimdiki anne babaler aman cocugum üzülmesin yok evden kaçar yok kötü işler yapar diye sıkmayalım ceza vermeyelim diye düşündüğü sürece bir cok kesim cocuk hem cahil ve yetersiz bilgiye sahip bir vatandaş olucak yada okullarda veya iş yerlerinde cellatlık agalık yapar.

bence herşey ilk önce aile terbiyesi be ilgiden geciyor.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben nedense çok rahat bakıyorum. + Bakamayanlar utansın diyorum.
Herşeyin bir diyeti vardır. Ben bu diyeti fazlasıyla ödeyen insanlardanım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5