İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Müthiş Proje, Çok kısa Sürede Yüksek Kazanç İmkanı.

santander

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar, daha önce ülkemizde yapılmamış olan bir projeyi yaptım, sistemi ve siteyi, hazırlayıp çalışır duruma getirdim, sadece tanıtımı ve paraların toplanması işi kaldı :) . Bu arada bu ana kadar yazdıklarım tamamen ciddi, gelelim asıl konuya bu sistemin tanıtımı ve işletilmesi için % olarak kar payı şeklinde maksimum 2 ortağa ihtiyacım var.

Kısaca sistemden bahsedeyim;

Sistem yasakpara ile ilgili, çok kısa sürede 1 hafta 10 gün içinde geri dönüş sağlayacak, yüksek kazanç imkanları sunacaktır.

Ortaklık için ayrılan pay %50 dir, yani dilerse bir kişi %50 sine ortak olabilir ya da %20+%30 gibi toplamda %50 Şeklinde iki ortak olabilir.

Ortağın sisteme katkısı aktif olmak zorundadır. yani 24 saat başında durmak gereken bu iş için Benimle birlikte zaman ayıracaktır. Tabi zaman paylaşımı olacak bu şekilde kimse 24 saatini bu işe harcamayacak (Ortak aramamdaki asıl amaç budur.)

Ortaklık için gereken yatırım maliyetine gelince, bu kazanca ortak olmak isteyen kişiler için ortaklık ücreti görüşülüp pazarlık yapılabilir, ancak %50 ortaklık için miktar 1000 Tl civarı olacaktır, çok ta fazla bir değişiklik kimse beklemesin, bu müktarda yatırım yapabilecek kaynağa sahip değilseniz lütfen sırf merak nedeni ile beni meşkul edip oyalamayanız.

Ortaklık şartları ve ortaklık alımı için yüz yüze görüşmek tercihimdir.

Daha fazla bilgi ve ortaklık başvuruları için lütfen pm yollayınız.

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bu şekilde her hangi birini bulabileceğinizi sanmıyorum ama bol şanslar yinede.

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sadece sorduğunuz için yazıyorum, kendi görüşlerimdir katılmayabilirsiniz.

Müthiş Proje, Çok kısa Sürede Yüksek Kazanç İmkanı.

Bir kere baştan, bu konu başlığı hata.
Neden? ->Madem o kadar müthiş bir proje internette projelere destek veren bir çok firma/kurum var. En kötü ihtimalle Tübitak veya Teknoloji Bakanlığından hibe alabilirsiniz.

Arkadaşlar, daha önce ülkemizde yapılmamış olan bir projeyi yaptım, sistemi ve siteyi, hazırlayıp çalışır duruma getirdim, sadece tanıtımı ve paraların toplanması işi kaldı

Sistemi çalışır duruma getirdiyseniz URL'i yayınlamak için her hangi bir engeliniz bulunmaması gerekir. Ayrıca bu sizin içinde çok faydalı olur. Belki kritik bir konuyu gözden kaçırmışsınızdır, başka biri fark edip sizi baştan uyarabilir. Ayrıca tanıtım/reklam operasyonu risk yatırımıdır. Denize olta atıp, balık gelirse yemek yeriz, gelmezse açlıktan ölürüz ile aynı risk oranıdır. Paraların toplanması işi deyiminiz ciddiyetin bittiği nokta zaten.

Bu arada bu ana kadar yazdıklarım tamamen ciddi, gelelim asıl konuya bu sistemin tanıtımı ve işletilmesi için % olarak kar payı şeklinde maksimum 2 ortağa ihtiyacım var.

Bakın siz de ciddiyetinizden emin değilsiniz ki ciddiyim diye belirtme gereği duymuşsunuz.

Sistem yasakpara ile ilgili, çok kısa sürede 1 hafta 10 gün içinde geri dönüş sağlayacak, yüksek kazanç imkanları sunacaktır.

yasakpara sistemleri zaten Türkiye'de koca bir soru işareti, siz de çok kısa sürede, yüksek kazanç deniyimini kullanarak insanları daha da soru işaretlerine yöneltmişsiniz. Sözüm size değil ama genel olarak dolandırıcı, sahtekar siteler/kişiler bu vaadler ile insanları kandırmaya çalışırlar. Dediğim gibi size bir şey demiyorum, belki sizde internet sektöründe yeni olabilirsiniz.

Ortaklık için ayrılan pay %50 dir, yani dilerse bir kişi %50 sine ortak olabilir ya da %20+%30 gibi toplamda %50 Şeklinde iki ortak olabilir.

Ortada ticari bir tüzel kişilik var mı? Ya da nasıl bu oranlar,haklar sahiplik bulacaklar? Siz %50'ne kanaat getirseniz bile asla ticaret hayatında kartlarınızı açık oynamayın. Bu lafınızdan herkes sizin en az %50'ni gözden çıkarttığınızı anlar ve emin olun yatırımcılar %70'den aşağı sizinle konuşmazlar bile.

Ortağın sisteme katkısı aktif olmak zorundadır. yani 24 saat başında durmak gereken bu iş için Benimle birlikte zaman ayıracaktır. Tabi zaman paylaşımı olacak bu şekilde kimse 24 saatini bu işe harcamayacak (Ortak aramamdaki asıl amaç budur.)

Bu tanım çok genel ve ucu açık bir cümle. Her sistem kendi içinde yaşar fakat sadece insan gerçekten canlıdır. Bu nedenle, günde 24 saat çalışarak para kazanmaya çalışmak insanları düşündürebilir? Demek ki o kadar da muhteşem değilmiş diye.

Ortaklık için gereken yatırım maliyetine gelince, bu kazanca ortak olmak isteyen kişiler için ortaklık ücreti görüşülüp pazarlık yapılabilir, ancak %50 ortaklık için miktar 1000 Tl civarı olacaktır, çok ta fazla bir değişiklik kimse beklemesin, bu müktarda yatırım yapabilecek kaynağa sahip değilseniz lütfen sırf merak nedeni ile beni meşkul edip oyalamayanız.

Yine ön tanımlı olarak kartlarınız açık ve henüz değeri olmayan bir sistemin %50'si için bir değer biçmişsiniz.

Umarım söylediklerime alınmazsınız, bunlar hayatın gerçekleri ve elimden geldiğince pozitif yazmaya çalıştım.

Tekrar başarılar dilerim.

santander

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Kesinlikle hiçbirine alınmadım, hepsine tek tek cevap vereyim.

Bir kere baştan, bu konu başlığı hata.
Neden? ->Madem o kadar müthiş bir proje internette projelere destek veren bir çok firma/kurum var. En kötü ihtimalle Tübitak veya Teknoloji Bakanlığından hibe alabilirsiniz.
Konuyu tam okumadınız sanırım, sistemin yasakpara ile ilgili olduğunu yazdım, tübitak ya da teknoluji bakanlığının bötle bir proje için hibe sağladığını duydunuz mu? İmkanı var mı?

Sistemi çalışır duruma getirdiyseniz URL'i yayınlamak için her hangi bir engeliniz bulunmaması gerekir. Ayrıca bu sizin içinde çok faydalı olur. Belki kritik bir konuyu gözden kaçırmışsınızdır, başka biri fark edip sizi baştan uyarabilir. Ayrıca tanıtım/reklam operasyonu risk yatırımıdır. Denize olta atıp, balık gelirse yemek yeriz, gelmezse açlıktan ölürüz ile aynı risk oranıdır. Paraların toplanması işi deyiminiz ciddiyetin bittiği nokta zaten.

Konuyu yine tam olarak okumadığınızı varsayıyorum, zira ben konunun hiç bir yerinde sitenin yayında olmadığını söylemedim, aynen şu ifadeyi kullandım " sitenin tanıtımının yapılıp" yani site zaten yayında ve reklamının yapılması gerekli, tanıtım/reklam yatırımı kesinlikle risk yatırımı değil, destek yatırımıdır, sizin mantığınız ile bakarsak dünyanın en yüksek ciroya sahip firmaları bile sürekli olarak reklam yayınlamaktalar, üstelik müthiş bütçeler ile hem de yeni bir ürünleri olmasa bile (Örnek Coca cola aynı ürün için sürekli milyarlarca dolar harcamakta reklama) bizim yeni oluşturduğumuz bir sitenin tanıtımı için reklam yapılacağını söylememin neresini garipsediniz açıkçası bunu anlamadım. Para toplama kısmındaki ciddiyetsizliğe gelince, esprili bir dille yazdığımı herkes anlasın diye (siz dahil) aynı cümlenin sonuna koyduğum gülücük işaretine bakmanız yeterli.

Bakın siz de ciddiyetinizden emin değilsiniz ki ciddiyim diye belirtme gereği duymuşsunuz.
Ciddiyetimden o kadar eminimki bunu yazım içinde belirtmemin yanı sıra, ortaklık için niyetlenebilecek kişilere yüz yüze görüşerek böyle bir işe başlamak niyetinde olduğumu da açıkça yazımda belirttim.

yasakpara sistemleri zaten Türkiye'de koca bir soru işareti, siz de çok kısa sürede, yüksek kazanç deniyimini kullanarak insanları daha da soru işaretlerine yöneltmişsiniz. Sözüm size değil ama genel olarak dolandırıcı, sahtekar siteler/kişiler bu vaadler ile insanları kandırmaya çalışırlar. Dediğim gibi size bir şey demiyorum, belki sizde internet sektöründe yeni olabilirsiniz.
Aynen söylediğiniz gibi bir çok insan dolandırıcılık peşinde, ancak ben güvenli bir iş yaptığımızı, kanıtlamak için ortak adayı ile yüz yüze görüşerek, bir karar varmayı seçtim eminim bu kişilere güven vermek adına önemli bir işarettir. Ayrıca hiç kimseden bana para göndermesini ya da benden yasakparale ilgili bir ürün satın almasını da istemiyorum, benim istediğim şey yaptığım sistem ile para kazanmak ve bu konu da özellikle zaman sıkıntısı nedeni ile ortak çalışacağım birileri ile bu kazancı paylaşmak.

Ortada ticari bir tüzel kişilik var mı? Ya da nasıl bu oranlar,haklar sahiplik bulacaklar? Siz %50'ne kanaat getirseniz bile asla ticaret hayatında kartlarınızı açık oynamayın. Bu lafınızdan herkes sizin en az %50'ni gözden çıkarttığınızı anlar ve emin olun yatırımcılar %70'den aşağı sizinle konuşmazlar bile.
Türkiye de yasakpara ile ilgili tüzel bir kişilik oluşturulamayacağını sizin gibi detaylara dikkat eden ve internette yeni olmayan biri eminim bilmektedir. %50 ortaklık payından bahsetmeme gelince, şayet ben ortaklık payının miktarından bahsetmemiş olsaydım eminim ki şu anda sizin şu şöyle bir sorunuza cevap veriyor olurdum " ortaklık payının ne kadar olacağından bahsetmemişsiniz, bunu bilmeden kim neye göre yatırım yapacağını ne kadar pay alacağını bilmeden nasıl böyle bir işe girer, daha açık şekilde belirtmeniz gerekirdi." siz büyük ihtimal ile bu soruyu sorardınız. Ayrıca konuyu tam olarak algılamadığınızı düşünüyorum, ben %50 sınır olduğunu belirtmekle her hangi bir hata yapmış değilim, kimse ile bu konuda pazarlık yapmak zorunda da değilim, şayet bir ortak adayı gelir de bana %70 den aşağısı olmaz der ise kendisine HAYIR demek te çok zor olmaz, hatta kendisine konumu iyi okumasını %50 den daha yüksek bir ortaklık vermeyeceğimi açıkça belirttiğimi söylemekten çekinmem, en baştan ortaklık payının ne kadar olduğunu açıkça belirtmemin bir eksiklik değil tam bilgilendirme adına gereksinim olduğu kanaatindeyim.

Bu tanım çok genel ve ucu açık bir cümle. Her sistem kendi içinde yaşar fakat sadece insan gerçekten canlıdır. Bu nedenle, günde 24 saat çalışarak para kazanmaya çalışmak insanları düşündürebilir? Demek ki o kadar da muhteşem değilmiş diye.
Konuyu gerçekten nasıl okuduğunuzu anlamadım, çok açık şekilde " zaman paylaşımı olacağı için kimse 24 saat çalışmak zorunda kalmayacak, ortak aramamdaki asıl amç ta bu zaten " diye açıkça bir cümle kurmama rağmen "günde 24 saat çalışarak para kazanmaya çalışmak insanları düşündürebilir, O kadar da muhteşem değilmiş" cümlenize zaten sizin alıntı yaptığınız ve benim de konumun içinde yuer alan cümle ile direk olarak cevap verilmiş durumda. Ama ben üşenmiyerek tekrar yazayım. "Ortağın sisteme katkısı aktif olmak zorundadır. yani 24 saat başında durmak gereken bu iş için Benimle birlikte zaman ayıracaktır. Tabi zaman paylaşımı olacak bu şekilde kimse 24 saatini bu işe harcamayacak (Ortak aramamdaki asıl amaç budur.)" (Aslında üşendim kopyala/yapıştır yaptım :) )

Yine ön tanımlı olarak kartlarınız açık ve henüz değeri olmayan bir sistemin %50'si için bir değer biçmişsiniz.
Evet bir değer biçmem şarttı, takdir edersiniz ki bu tür bir ortaklık ilanında Gelin ortak olalım, ama kaç para vereceğinizi bilmiyoruz, % kaçına ortak olacağınızı da bilmiyoruz, ama olsun yine de gelin ortak olalım, can olalım, bir olalım yazılmaz. Aynen benim de konumda belirttiğim gibi ortaklık payını ve değerini açıkça belirtmek gerekir ki böylece ortak olmaya niyetlenen kişi önceden kendisine oluşabilecek maliyeti bilsin ve şayet maddi imkanları buna elveriyor ise ayrıca da söz konusu ortaklık payı kendisini tatmin edecek ise böyle bir konu için görüşme yapmak niyeti olsun. Yoksa ne ortaklık payının miktarından ne de ortak olacak kişiye maliyetinden bahsetmeyerek ilan vermek daha sonra iş ciddiyete binince bu rakamları açıklamak dürüstlük değil şark kurnazlığı olur, hem ortak olmaya niyetlenen kişinin hem de kendimin zamanını boşa harcamk olur.

Sizin yazdıklarınızın hiç birine alınmadım, ilginize teşekkür ederim, Tüm Pozitifliğim ile Sizin eksik ya da yanlış olduğunu söylediğiniz konularda açıklamalarımı ilettim.

Tekrar ilginize teşekkür ederim, yazdıklarıma lütfen siz de alınmayınız.

Ugur KAZDAL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 mliyarın ne kadar küçük bi rakam olduğundan haberin yok sanırım, gerçekci bi ortaklık teklifi değil,

santander

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Daha 2 gün önce üye olmuşsun gelip burada ne ortağı arıyorsun acaba merak ediyorum ::alkış:
Ortak aramak, için ya da sizin mesajlarınıza cevap yazmak için ne kadar süre önce üye olmak gerekiyor? Bu konuda beni bilgilendirseniz çok memnun olurum.
Ne ortağı aradığımı sormuşsunuz, ne ortağı aradığım konumda yazıyor, okuma ya da anlama sorununuz varsa ayrıca detaylı anlatırım size.
Bu arada bu mesajınızı report etmiyorum kimseye :D anladınız siz ne demek istediğimi.

- - - -Güncellendi - - - - - -

1 mliyarın ne kadar küçük bi rakam olduğundan haberin yok sanırım, gerçekci bi ortaklık teklifi değil,
Tamam arkadaşım gel sen 5 bin lira ile ortak ol :D İşin şakası bir yana, ortaklık için bu rakam projenin değerinin yarısı demek değil, Sonuçta ortak olacak kişi aktif olarak işe destek vereceği için ortaklık bedeli bu miktar ile sınırlı. Yani emek harcayacak ortak. Başka söylemek ya da sormak istediğiniz bir şey var ise cevaplamaktan mutluluk duyarım.

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sana bu konuda ortak olacak olan kişiyi ben büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.. Okuduğumu anlayabiliyorum ben merak etme sen rahat ol :) Benim orada ne demek istediğimi anlayanlar anladı sen yorma o güzel kafanı böyle şeylere :)

santander

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sana bu konuda ortak olacak olan kişiyi ben büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.. Okuduğumu anlayabiliyorum ben merak etme sen rahat ol Benim orada ne demek istediğimi anlayanlar anladı sen yorma o güzel kafanı böyle şeylere
Benim açmış olduğum konuya göstermiş olduğun ilgiye çok teşekkür ederim, keşke senin ukash satışı yapmak için açtığın ve linkini aşağıda verdiğim konuya da bu kadar cevap yazabilseydin. Güvenli ve yasal ukash satışı balıklı konunda yazmış olduğum, sözüm ona güvenli ve yasal olan satışları yaptığın sitende neden kendine ait bir telefon, adres ya da yetkili belirtmediğini sorduğumda bu kadar çabuk cevap yazmadın? İnan ben de seninle yasal ve güvenli şekilde alış - veriş yapacak kişiyi sabırsızlıkla bekliyorum. Konu linki aşağıdadır.

forum.iyinet.com/paypal-webmoney-ukash-ve-internet-bankaciligi-islemleri/213572-ukashsepetin-com-alisverisin-guvenli-hali.html

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sen bir tanesin dostum ya bu iyiliği yaptığın için sağol :alkış: herkes bunu yapmaz :) Adama bak kendi konusundan benim konuma link veriyor hehe hiç güleceğim yoktu.

santander

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sen bir tanesin dostum ya bu iyiliği yaptığın için sağol herkes bunu yapmaz Adama bak kendi konusundan benim konuma link veriyor hehe hiç güleceğim yoktu.
Ne demek lafı ile olmaz bu linkni verdiğim Yasal ve Güvenilir Ukash Satışı yazıp, sitende iletişim ile ilgili hiç bir telefon yazmadığın konunun linkini vermiş olmak üstelik bunu kendi konum üzerinden yapmış olmak inan benim için de çok eğlenceli :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
tartışma çıkarmayın arkadaşlar

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Konuyu tam okumadınız sanırım, sistemin yasakpara ile ilgili olduğunu yazdım, tübitak ya da teknoluji bakanlığının bötle bir proje için hibe sağladığını duydunuz mu? İmkanı var mı?

Bakın bu firma Türkiye'de faaliyet göstermektedir ve Milli Piyango ile de sözleşmeleri bulunmaktadır... http://www.bilyoner.com

Konuyu yine tam olarak okumadığınızı varsayıyorum, zira ben konunun hiç bir yerinde sitenin yayında olmadığını söylemedim,

Bende size "Sistemi çalışır duruma getirdiyseniz URL'i yayınlamak için her hangi bir engeliniz bulunmaması gerekir." demişim. Konunuzda da her hangi bir link,url bulunmadığına göre. Kendi yazdıklarınız da okunmanızı tavsiye ediyorum.

tanıtım/reklam yatırımı kesinlikle risk yatırımı değil, destek yatırımıdır, sizin mantığınız ile bakarsak dünyanın en yüksek ciroya sahip firmaları bile sürekli olarak reklam yayınlamaktalar, üstelik müthiş bütçeler ile hem de yeni bir ürünleri olmasa bile (Örnek Coca cola aynı ürün için sürekli milyarlarca dolar harcamakta reklama) bizim yeni oluşturduğumuz bir sitenin tanıtımı için reklam yapılacağını söylememin neresini garipsediniz açıkçası bunu anlamadım.

Bu konuda en iyi deneyimi yaşayarak öğrenmeniz en doğrusu olacaktır.

Para toplama kısmındaki ciddiyetsizliğe gelince, esprili bir dille yazdığımı herkes anlasın diye (siz dahil) aynı cümlenin sonuna koyduğum gülücük işaretine bakmanız yeterli.

Ben dahi anladım, espirili bir dil ile ciddi bir yazı yazmanın nasıl bir fikir olduğunu.

Türkiye de yasakpara ile ilgili tüzel bir kişilik oluşturulamayacağını sizin gibi detaylara dikkat eden ve internette yeni olmayan biri eminim bilmektedir.

yasakpara yazmışsınız bende bu nedenle söyledim. Eğer konu qumar ise haklısınız. Türkiye'de qumar oynamak ve oynatmak yasaktır. yasakpara için yine bakabileceğiniz örnek çalışma: http://www.bilyoner.com/st/yasakpara-yap

%50 ortaklık payından bahsetmeme gelince, şayet ben ortaklık payının miktarından bahsetmemiş olsaydım eminim ki şu anda sizin şu şöyle bir sorunuza cevap veriyor olurdum " ortaklık payının ne kadar olacağından bahsetmemişsiniz, bunu bilmeden kim neye göre yatırım yapacağını ne kadar pay alacağını bilmeden nasıl böyle bir işe girer, daha açık şekilde belirtmeniz gerekirdi." siz büyük ihtimal ile bu soruyu sorardınız. Ayrıca konuyu tam olarak algılamadığınızı düşünüyorum, ben %50 sınır olduğunu belirtmekle her hangi bir hata yapmış değilim, kimse ile bu konuda pazarlık yapmak zorunda da değilim, şayet bir ortak adayı gelir de bana %70 den aşağısı olmaz der ise kendisine HAYIR demek te çok zor olmaz, hatta kendisine konumu iyi okumasını %50 den daha yüksek bir ortaklık vermeyeceğimi açıkça belirttiğimi söylemekten çekinmem, en baştan ortaklık payının ne kadar olduğunu açıkça belirtmemin bir eksiklik değil tam bilgilendirme adına gereksinim olduğu kanaatindeyim.

Gerçekleşmiş eylemler üzerinden gidersek daha mantıklı olur. Öyle olsaydı, böyle olacaktı. Bu denseydi, şöyle söyleyecektiniz gibi yorumlar biraz somut kavramın dışında kalıyor. Size hata yaptığınızı söylemiyorum, sadece gerçek hayat örnekleri üzerinden benim karşılaştığım örneklere göre oran bildirdim. Tabii ki kabul etmeyebilirsiniz, sonuçta sizin kararınız.

Konuyu gerçekten nasıl okuduğunuzu anlamadım, çok açık şekilde " zaman paylaşımı olacağı için kimse 24 saat çalışmak zorunda kalmayacak, ortak aramamdaki asıl amç ta bu zaten " diye açıkça bir cümle kurmama rağmen "günde 24 saat çalışarak para kazanmaya çalışmak insanları düşündürebilir, O kadar da muhteşem değilmiş" cümlenize zaten sizin alıntı yaptığınız ve benim de konumun içinde yuer alan cümle ile direk olarak cevap verilmiş durumda. Ama ben üşenmiyerek tekrar yazayım. "Ortağın sisteme katkısı aktif olmak zorundadır. yani 24 saat başında durmak gereken bu iş için Benimle birlikte zaman ayıracaktır. Tabi zaman paylaşımı olacak bu şekilde kimse 24 saatini bu işe harcamayacak (Ortak aramamdaki asıl amaç budur.)" (Aslında üşendim kopyala/yapıştır yaptım )

İşin bütünü için söylemiştim. Tek bir kişiye özel değil yani.

Evet bir değer biçmem şarttı, takdir edersiniz ki bu tür bir ortaklık ilanında Gelin ortak olalım, ama kaç para vereceğinizi bilmiyoruz, % kaçına ortak olacağınızı da bilmiyoruz, ama olsun yine de gelin ortak olalım, can olalım, bir olalım yazılmaz. Aynen benim de konumda belirttiğim gibi ortaklık payını ve değerini açıkça belirtmek gerekir ki böylece ortak olmaya niyetlenen kişi önceden kendisine oluşabilecek maliyeti bilsin ve şayet maddi imkanları buna elveriyor ise ayrıca da söz konusu ortaklık payı kendisini tatmin edecek ise böyle bir konu için görüşme yapmak niyeti olsun. Yoksa ne ortaklık payının miktarından ne de ortak olacak kişiye maliyetinden bahsetmeyerek ilan vermek daha sonra iş ciddiyete binince bu rakamları açıklamak dürüstlük değil şark kurnazlığı olur, hem ortak olmaya niyetlenen kişinin hem de kendimin zamanını boşa harcamk olur.

Bu kısımda yine yanlış anlaşılmış ama deneyim ederek öğrenmeniz en doğrusu olacaktır.

Başarılar dilerim.

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hakan damar ellerine sağlık çok güzel yazıyorsun ama ne yaparsın işte çocuğun yaşı daha küçük bazı şeyleri dediğin gibi tecrübe edecekte o yüzden 1 milyar ona büyük rakam geliyor ya zaten :)

santander

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bakın bu firma Türkiye'de faaliyet göstermektedir ve Milli Piyango ile de sözleşmeleri bulunmaktadır...
Yani tübitaktan ve Ticaret bakanlığından hibe alarak mı kurulmuş? Söz konusu site İddia resmi bayisidir, sanal iddia bayiliği için Şartlar tamamen farklı olup şu an için iddia sanal bayilik vermemektedir, benim sitem için örnek gösterdiğiniz yer ile benim yapacağım iş tamamen farklıdır. Ayrıca ben sorumda hangi yasakpara ile ilgili site tübitaktan ya da sanayi bakanlığından hibe almış diye sormuştum, Türkiye de yasal iddia bayisi olup olmadığını değil. Ama diyorsaniz ki bilyoner.com bu dediğim kurumlardan aldığı hibe ile kuruldu o zaman soruma cevap vermiş olursunuz. Dolayısı ile cevabınız yanlış.

İşin bütünü için söylemiştim. Tek bir kişiye özel değil yani.
İşin geneli değil ortağı ilgilendiren kısmı kendisinin harcayacağı zaman olacağı için, 24 saat kavramı dezavantaj değil, avantaj anlamına gelir. Zira 24 saatlik çalışma - 24 saat kazanç.

yasakpara yazmışsınız bende bu nedenle söyledim. Eğer konu qumar ise haklısınız. Türkiye'de qumar oynamak ve oynatmak yasaktır. yasakpara için yine bakabileceğiniz örnek çalışma: bilyoner.com/st/yasakpara-yap

yasakpara ya da qumar sonuç itibari ile her ikiside aynı, konuma dikkat ederseniz Türkiye de iddia sanal bayiliği almaktan hiç bahsedilmiyor hatta ve hatta Türkiye de daha önce yapılmamış bir sistem ve site olduğu açıkça yazılı, sizin de örneğini verdiğiniz gibi Türkiyede iddianın sanal bayilikleri bulunmaktadır, ancak buradabiz böyle birşeyden bahsetmiyoruz.

- - - -Güncellendi - - - - - -

Hakan damar ellerine sağlık çok güzel yazıyorsun ama ne yaparsın işte çocuğun yaşı daha küçük bazı şeyleri dediğin gibi tecrübe edecekte o yüzden 1 milyar ona büyük rakam geliyor ya zaten

Keşke sen de böyle saçma sapan yok çocuğun yaşı küçük, yok 1 milyar büyük para şeklinde mesaj atacağına, Hakan DAMAR gibi oturup ciddi mesajlar atabilecek yaşta ya da kaabiliyette olsaydın da ben de tıpkı Hakan DAMAR'ı ciddiye alıp seviyeli şekilde yazdığım cevaplar gibi sana da cevap yazabilseydim. ama anlıyorum seni bu son yazdığın ile senin hakkında bilgi edinmemizi sağladın. Benim konuma mesaj yazanları alkışlamaya devam et, bazıları fikir üretir, bazıları da bu fikirleri alkışlamak ile yetinir. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5