İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mutlu yilla pembekedi

M

MasterTR

Misafir
her ne kadar parti yapip bizi cagirmasanda mutlu yillar diliyelim

yeni ya$in sana daha cok para getirsin :p

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağlık , huzur ve para dolu nice senelere apla :) aplaaaaaaaaaaaaaa diyorum çünkü yaş kaç oldu :p söylemiyim neyse ehuehu

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nice yıllara pisicik :p Huzurlu ve sağlıklı sene geçirmen dileğiyle.Gitti bir sene daha :D

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşımızı tanımıyorum ama mutlu yıllar :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende tanımıyorum ama oda bizi tanımıyor galiba cevap vermedi :D nice güzel yıllara umarım dileklerin hayatın olur...

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyiki doğdum abla(benim abla dememde bi sorun yoktur heralde 16 yaşından büyüksün :D)

yeni yaşında sitelerinden çok par kazanırsın inşallah

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkürler canlarım aman da topic açarlarmış :) önce sağlık çocuklar ondan sonra para böyle dilemek lazım. pastayı öğleden sonra kesiyoruz kimler istiyosa söylesin kargoyla gönderelim eheh.

18ime giriyorum reşit oluyorum artık hayatta istediğim herşeyi yapabilirim kimse karışamaz :p o yaştayken öyle düşünüyodum gerçekten şaka bi yana. amaan sormayın kaça girdim efkarlanmiiym doğumgünü doğumgünü.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
18 ine giriosun ve seviniosun;
hayattan beklentin kalmamış annaşılan. baksana bir kıs olarak 18 yaşına forumda giriosun :D

Neyse sağlık, mutlukuk ve huzur dolu bir yaşam dilekleri ile hayatına devam etmeni temenni ediyorum.. Yaşının verdiği gereksiz havayıda üstünden çabuk atmanı tavsiye ediyorum :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sağol canım inşallah bu yıldan ümitliyim bakalım umarım düşündüğüm istediğim gibi olur herşey.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dsgnr' Alıntı:
18 ine giriosun ve seviniosun;
hayattan beklentin kalmamış annaşılan. baksana bir kıs olarak 18 yaşına forumda giriosun

Neyse sağlık, mutlukuk ve huzur dolu bir yaşam dilekleri ile hayatına devam etmeni temenni ediyorum.. Yaşının verdiği gereksiz havayıda üstünden çabuk atmanı tavsiye ediyorum

18 yaşına girmemiş, daha büyük yaşı. Arada kınaye yapmış :p

Doğum günün kutlu olsun pembiş :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5