İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

!Mutlu Yillar!

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Aksam saat 22:00'de disari ciktik. Önce Taksim, ortaköy, Beşiktaş, etiler dolanıp durduk.
Ardından Üsküdar'a gecelim dedik. Tam Köprüyü gectik Yeni yila girdik.
Neyse üsküdar'a gittik. Kız Kulesinin karşısına arabayı parkettik (zar zor yer yoktu zaten 2 tur dolandık) sonra yürüyerek Tekel bayisine kadar gittik.. Aldık nevalemizi. Kız kulesinin karsısında saat 2:30'a kadar ickimizi ictik. Sonra Yola cıktık. Ictiklerimiz bizi kesmemişti. Yoldan bir kac bira daha aldık. Sonra Yakacık'a gittik. Yarım saat orada arabanın icinde Arkadaşın eski sevgili'sinin evinin önünde durduk. Sonrada arkadaş beni uyandırdı. Hadi sizin eve geldik gidiyormusun yoksa sabahlayalımmı diye :) Zaten saat 4 olmustu. Eve gittim. Sabahta 12'de kalktım.
Annemle aramızda şu diyalog gecti
- ne ictin gece sabaha kadar oda pis pis icki kokmus
- Ne icmesi be anne..
- Yalan söyleme kokuyor iste
- Anne ictim ama kokmaması lazım..
Tabiikide babam o anda evde yoktu.. Sonrada dısarı cıktım.. Olay bundan ibaret..

M

malatyasporlu

Misafir
ARKaDaS' Alıntı:
Aksam saat 22:00'de disari ciktik. Önce Taksim, ortaköy, Beşiktaş, etiler dolanıp durduk.
Ardından Üsküdar'a gecelim dedik. Tam Köprüyü gectik Yeni yila girdik.
Neyse üsküdar'a gittik. Kız Kulesinin karşısına arabayı parkettik (zar zor yer yoktu zaten 2 tur dolandık) sonra yürüyerek Tekel bayisine kadar gittik.. Aldık nevalemizi. Kız kulesinin karsısında saat 2:30'a kadar ickimizi ictik. Sonra Yola cıktık. Ictiklerimiz bizi kesmemişti. Yoldan bir kac bira daha aldık. Sonra Yakacık'a gittik. Yarım saat orada arabanın icinde Arkadaşın eski sevgili'sinin evinin önünde durduk. Sonrada arkadaş beni uyandırdı. Hadi sizin eve geldik gidiyormusun yoksa sabahlayalımmı diye :) Zaten saat 4 olmustu. Eve gittim. Sabahta 12'de kalktım.
Annemle aramızda şu diyalog gecti
- ne ictin gece sabaha kadar oda pis pis icki kokmus
- Ne icmesi be anne..
- Yalan söyleme kokuyor iste
Tabiikide babam o anda evde yoktu.. Sonrada dısarı cıktım.. Olay bundan ibaret..

of of be of ! en son ne zaman kız kulesine karşı kolaturkamı içmiştim ah ah kız kulesi be denize karşı elindeki maltepeyi marlboro yapıyor acayip özlettirdin be abi.. bi bakayım saat 6 ya geliyor uçak bileti bulsam atlayıp istanbula gelirdim..
abi atlasjet onur air mair malatya seferlerine geldiler rtık hiç bilet bulunmuyor :p

valla arkadaş bitirdin beni yav yok yok kesin geliyorum bekleyin..

N

nsbil

Misafir
:) ne guzel muhabbetler. keske herzaman boyle olsa ama olsun boylesi daha guzel...

birak cos kalsin elim
yol yakinken donelim
arkadasim ol yeter
boylesi daha guzel :)

burada koptum baya :)

alkolun etkisi bende hala gitmemis galiba..

M

malatyasporlu

Misafir
keşke aah keşke keşkesi bildik keşke ,iyineti bizim iyinet ,

(sanırım bendede kolaturkanın etkisi geçmedi :))

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
malatyasporlu :
Gel kardesim yaw. Sana gezdireyim guzelce istanbulu. Bu arada senin oraya ben geldim. Geldim derken 6 sefer gectim oralardan. Yani ankara/kayseri/sivas/malatya/elazıg/bingöl ankaradan oncesini yazmadım.
Bingöl'de askerlik yaptımda..
Mesela malatya'da en cok "Mişmiş" park dikkatimi cekmisti. Gayet guzel bir yer..

N

nsbil

Misafir
bende arapgir e gittim balkayasi koyu manyak yerdi bi gittim abi koye cami actim bogulcaktim basim donmeye basladi geri kapadim hemen yavas yavas sindire sindire soldum havasini oksijen orani acaip yuksekti guzel bir 16 saat gecirdim malatyada.. yasanmasi gereken yerlerden birtanesi gercekten. hava yonunden hastalik yonunden sorununuz olmuyor kisaca orda yasarsaniz omrunuz daha uzun oluyor. demekki bu gidisle malatyasporlu bir 100 sene daha yasar :) hahaha

M

malatyasporlu

Misafir
abi yok gelemem sen gel yahu okul mokul bişiler var biliyonnu nasipse bidaha gelirsin ben o arapgir marapgir taraflarını bilmem de gelirsen öğreniriz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5