İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

!Mutlu Yillar!

N

nsbil

Misafir
Merhaba

2004 bitti artik 2005 e saatler hatta dakikalar hatta saniyeler hatta saliseler kaldi :) icimizdeki tum sikintilari bir kenara atip eglenmeye bakalim. Tüm herkezin yeni yilini en içten dileklerimle kutluyorum. 2005 ten tek beklentim islerimin iyi gitmesi huzur bulmam mutlu olacak bir es'e sahip olmam ve onemlisi tum dostlarimin yanimda olmasi sagliklarinin yerinde olmasi gerci kim ister baskasi hastalansin kimse istemez hep beraber nice mutlu huzurlu saglikli yillara............

(not: alkolluyken yazdim bir kusur varsa affola)

-------------------------------------

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ben henuz alkollu degilim ama yazdıklarina katiliyorum :)
Demekki normal yazmissin.. ;)
Bu arada Deprem + Tsunami sonrasi asiri eglenmek sanirim genel kültürümüz ile pek bagdasmiyor..
Hatirlatmak istedim..
Alkol konusuna gelince ben zaten haftada bir kac kez iciyorum. Bu aksamda siradan bir aksammis gibi icecegim..
Herkesin Yeni yilini en icten dileklerimle kutlarim. Saglikli, mutlu, bol kazancli yillar dilerim..

N

nsbil

Misafir
.

ARKaDaS' Alıntı:
Ben henuz alkollu degilim ama yazdıklarina katiliyorum :)
Demekki normal yazmissin.. ;)
Bu arada Deprem + Tsunami sonrasi asiri eglenmek sanirim genel kültürümüz ile pek bagdasmiyor..
Hatirlatmak istedim..
Alkol konusuna gelince ben zaten haftada bir kac kez iciyorum. Bu aksamda siradan bir aksammis gibi icecegim..
Herkesin Yeni yilini en icten dileklerimle kutlarim. Saglikli, mutlu, bol kazancli yillar dilerim..

haklisin kardesim ama oturupta aglamiyalim yani onlarida hatirliyalim yeterli :)..

eglenceye devam...

E

erotika

Misafir
:) Haberde seyredince için gene bir fena oldu :(

Neyse Bir şişe şampanya yada john walker içeceğimize az içeriz kokteyl :) içiyoruz da :)

Neyse Herkese kazançlı ve bol hitli günler ..

S

Senbul

Misafir
Hepinize iyi seneler ...

Ben Çaya vurdum kendimi Alkol benı bozer bea.......... :D

P

Parae

Misafir
Herkesin yeni yılını kutlarım ...Herşey gönlünüzce olsun ...

N

nsbil

Misafir
aksam disari cikim dedim rezil oldum ya :) keske evde gecirseydim :) berbatti dun aksam eglence acisindan.. ise bak ya 12 den once acaip eglendim 12 den sorna eglenemedim :)..

M

malatyasporlu

Misafir
her zamanki gibi kola hatta kola turka + Tombala her yılbaşı gibi :)

herkese mutlu yıllar !

N

nsbil

Misafir
kardesim aksam eve bi gittim piyangocu olmus millet ellerinde bir ton bilet var piyangocuya donmusler :) haha deli oldum ciktim evden gezim dedim gerisini bilionuz rezil oldum :)

innDirmp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2004 yılının tüm olumsuzluklarını bize unuttutabilsin..
İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

N

nsbil

Misafir
evet diger arkadaslarda yazsinlar bakalim onlar neler diliyorlar merak ettik :).

saygi ve sevgilerimle...

G

guajira

Misafir
Dün gece eğlenmedim ben yaw. Başkabanlık bursu yeni lira nedeniyle dün yatmadı ben de çuval dolusu küfür edip kalan son paramla 1lt. kola ortaboy cips alıp bilgisayar karşısında 3 film birden yaptım. (blade 3, komşu kızı, karayip korsanları). şafak söktü bursa hala yatmayınca vurdum kelleyi akşamı buldum. daha yeni uyandım. burs yatmış tabi:) yallah nete.velhasıl yeni yıla yine fakir bir adam olarak girdim. herşey bundan ibaret. BATI CEPHESİNDE YENİ BİRŞEY YOK.

M

malatyasporlu

Misafir
nsbil' Alıntı:
bence turk kolasi degilde turk rakisi icseydin bari :)
yok abi ya rakı bizi bozar 2 bardak çektimmi soluğu manitanın evinin önünde alıyorum :p gece gece dayak yemekten usandım :)

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kız arkadaşımla birlikte önce alışveriş yaptık sonra evde yemeğimizi yedik ve yeniyıla birlikte girdik. Geçirdiğim en huzurlu yılbaşıydı. Tüm iyinet ailesinin yeniyılını kutluyorum.

N

nsbil

Misafir
guajira' Alıntı:
Dün gece eğlenmedim ben yaw. Başkabanlık bursu yeni lira nedeniyle dün yatmadı ben de çuval dolusu küfür edip kalan son paramla 1lt. kola ortaboy cips alıp bilgisayar karşısında 3 film birden yaptım. (blade 3, komşu kızı, karayip korsanları). şafak söktü bursa hala yatmayınca vurdum kelleyi akşamı buldum. daha yeni uyandım. burs yatmış tabi:) yallah nete.velhasıl yeni yıla yine fakir bir adam olarak girdim. herşey bundan ibaret. BATI CEPHESİNDE YENİ BİRŞEY YOK.

:) oda guzel kardesim allah cebini dodursun 2005 te ama 2006 ya kadar :) bir dahaki senede baska birsey dilerim senin icin. saygilar sevgiler...

N

nsbil

Misafir
malatyasporlu' Alıntı:
yok abi ya rakı bizi bozar 2 bardak çektimmi soluğu manitanın evinin önünde alıyorum :p gece gece dayak yemekten usandım :)

hahahah kardesim benim :) bir dahakine cek 2 bardak sonra yanina <!-- #include file="bodyguard.asp" --> al git biseycik olmaz :) saygilar sevgiler..

N

nsbil

Misafir
alicanorg' Alıntı:
Kız arkadaşımla birlikte önce alışveriş yaptık sonra evde yemeğimizi yedik ve yeniyıla birlikte girdik. Geçirdiğim en huzurlu yılbaşıydı. Tüm iyinet ailesinin yeniyılını kutluyorum.

alicanorg simdi malatyasporlu kiskanicak adam birak yilbasini normaldede evden alamiomus manitasini sen ise beraber yilbasi kutluyorsun :) saka bi yana hersey gonlumuzce olsun arkadaslar...

M

malatyasporlu

Misafir
yok normalde evden alıyorza tabii gece 3 civarı evi basınca hliyle babası ile biraz samimi oluyoruz :p zaten web sitelerimi manitamdan daha çok seviyorum dayak yeme riski yok 10 bardak içsemde sitelerimden zarar glmez :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5