İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Müyap Avukatı Yada avukatlarının Telefon numarası

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Başımdaki bu olay iyice canımı sıkmaya başladı...

ilgili sayfadaki ===>>> http://www.mu-yap.org/getdata.asp?PID=295

yazıyı baştan aşağı tekrar tekrar okudum... uzlaşmaya varan sitelere birşey yapılmadığını uzlaşmaya varmayan sitelerin ise savcılığa başvurularak kapatıldığını söylüyor... iyi güzel herşey tamam.. Bunlar benim adresime ismime cismime herşeye domain panel deki bilgilerimden ulaşıyorlar fakat ordaki mail adresimden hiç bir uyarı yazısı göndermiyorlar... Bu olayı bir netliğe kavuşturabilmek için müyap avukatlarının telefon numarası lazım.. açılan bu dava domaini kapatmak içinmi yoksa başka harici bir cezai işlem uygulaması varmıdır.. şayet domain i kapatmak içinse gel kardeşim kendi ellerimle o index i ben basacağım diycem... bakalım ne diyecekler... Avukatların numarası olan var ise verirse çok sevinirim..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mü-yap başkan yardımcısı mehmet ali bey : 0212 292 46 13

müyap avukatı Elzem Hnm. : 0212 243 82 14

kolay gelsin... büyük ihtimal masaya oturup sözleşme yapıcaksınız.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
mü-yap başkan yardımcısı mehmet ali bey : 0212 292 46 13

müyap avukatı Elzem Hnm. : 0212 243 82 14

kolay gelsin... büyük ihtimal masaya oturup sözleşme yapıcaksınız.

Avukat hanım ile görüştüm... boş bir görüşme oldu... Kendisi birşey yapamıyacağını söyledi bundan sonrasını artık yargı söyleyecek bakarsınız hiç kimsenin yapamadığı şeyi ben yaparım ve kazanırım... Pek ihtimal vermiyorum ama hani olmaz olan olur ya BELKİ...

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Avukat hanım ile görüştüm... boş bir görüşme oldu... Kendisi birşey yapamıyacağını söyledi bundan sonrasını artık yargı söyleyecek bakarsınız hiç kimsenin yapamadığı şeyi ben yaparım ve kazanırım... Pek ihtimal vermiyorum ama hani olmaz olan olur ya BELKİ...

vallahi abi kazanman icin dua ederim sahsen ben
tmm illegal icerik kapatılsın ama once bi uyarı atmaları lazım!
uyarı at kapat domaini banla indexini at ne yapıyosan yap ama uyar once bildir bi ipler ellerinde istedimizi yaparız diyorlar :mad:

sanalcafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2007de martta davam var
2005 temmuzdan beri sitem kapalı
2005 eylülde anlaşmamı kapamıştır
3 davadır oyalıyolar beni
saygım sonsuz ama yakalarsam... en sonu sabunsuz (bi sayfa yapıcam!)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
2007de martta davam var
2005 temmuzdan beri sitem kapalı
3 davadır oyalıyolar beni
saygım sonsuz ama yakalarsam... en sonu sabunsuz (bi sayfa yapıcam!)

msn adresi var ise bu konuyu görüşebilirmiyiz. şuan gelişecek olayları bilmeidğim için bir çıkmazın içindeyim bana yardımcı olabilirsin belki... Profilindeki msn adresini ekledim fakat onaylamadı kullandığın bi msn adresi verirsen beni çok sevindirirsin

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bu cümleyi anlamadım

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muyap gecerken bisey sorayim hem yeni konu oldugu icin ben simdi grup vitaminin eski sarkilari buldum ve muyap listesinde aratirdim sadece bir album ismi var bazi sarkilarin isimleri orda yoklar acaba siteme eklesem hakki aliyormuyum?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5