İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MUYAP MUYAP YAPMA !

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadasımın siteside bugun ogrendimki kapanmıs. Universite adına acılan ogrenci platformu da kapandı. icinde mp3 vs. ye linkler eskiden vardı evet ve uyarı yazısı gelmis 2 ay kadar once kaldırılmıs hepsi. Temiz bir forumdu bildiğim kadarıyla ama bugun kilit vurulmus.

Basıma gelmedi arkadasın basına geldi belki ama bu ilerde bizede olursa ... yani icinde mp3 ve mp3 lere yada dault hek crack tarzı seylere link olmayan yasal bir site neden kapanır ... MUyap sanırım cozuttu birazcık ...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
arkadasımın siteside bugun ogrendimki kapanmıs. Universite adına acılan ogrenci platformu da kapandı. icinde mp3 vs. ye linkler eskiden vardı evet ve uyarı yazısı gelmis 2 ay kadar once kaldırılmıs hepsi. Temiz bir forumdu bildiğim kadarıyla ama bugun kilit vurulmus.

Basıma gelmedi arkadasın basına geldi belki ama bu ilerde bizede olursa ... yani icinde mp3 ve mp3 lere yada dault hek crack tarzı seylere link olmayan yasal bir site neden kapanır ... MUyap sanırım cozuttu birazcık ...

site kapatılmış ise ucuz yırtmış.. Ya benim gibi mahkemeye verselerdi :p

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
site kapatılmış ise ucuz yırtmış.. Ya benim gibi mahkemeye verselerdi :p

Hocam siteye uyarı yazısı gelince tum mp3 e dair seyler kaldırılmıs buna ragmen kapanmıs ustelik bu site UNIVERSITENIN RESMI SİTESİ dahil pek cok bolum fakulte sayfasından LINK alıyor. resmen bi ogrenci platformu.

EĞİTİM bilime ve internete cok buyuk destek ve katkı muyap tan...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Hocam siteye uyarı yazısı gelince tum mp3 e dair seyler kaldırılmıs buna ragmen kapanmıs ustelik bu site UNIVERSITENIN RESMI SİTESİ dahil pek cok bolum fakulte sayfasından LINK alıyor. resmen bi ogrenci platformu.

EĞİTİM bilime ve internete cok buyuk destek ve katkı muyap tan...

öyle diyosunda hocam herkese uyarı maili gönderilirken bana hiç bir yazı ve ihtar gelmedi buna rağmen direk mahkemelik oldum buna ne diyeceksin hemde öyle basit bir mahkeme değil... sanki türkiyedeki bir tek webmaster benim bela arıyalor başlarına...

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hadi toplanıp isyan çıkaralım acaba işe yararmı :p her kez index atsın sitelerine muyapa ilgili iyi olmayan şeyler yazsın. 1 - 2 tane yi kapatıyorlar 100 lercesine 1000 lercesine ne yapıcaklar. :)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
napcanız aslında biliyo musunuz :) uyarı maili geldiğinde bi dizin oluşturacaksınız apache-default diye. o dizine index kodlarını şöyle yapın. ve siteye girildiğinde o dizine yönlensin.
Kod:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"
"[URL]http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd[/URL]">
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-9">
<title>Untitled Document</title>
<style type="text/css">
<!--
.style1 {
 color: #FF0000;
 font-size: 36px;
}
-->
</style>
</head>
<body>
<div align="center" class="style1">
  <p> </p>
  <p> </p>
  <p> </p>
  <p> </p>
  <p>Bu Sayfaya Erişim Mahkeme Kararıyla Engellenecekti. Ama Hevesleri Kursağında Kalsın :)</p>
</div>
</body>
</html>

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet ii fikir . ZATEN KAPANICAK :) UYARIYI sanırım formalite icabı yolluyorlar baksana . uyarı alıpta kapatılmıs pek cok kişi var belki hepsi oyle. acaba meak ediorum FILIN MUZIGIN alasını dagıtan siteleri uyardılar mı ?

Private

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
napcanız aslında biliyo musunuz :) uyarı maili geldiğinde bi dizin oluşturacaksınız apache-default diye. o dizine index kodlarını şöyle yapın. ve siteye girildiğinde o dizine yönlensin.
Kod:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"
"[URL]http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd[/URL]">
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-9">
<title>Untitled Document</title>
<style type="text/css">
<!--
.style1 {
 color: #FF0000;
 font-size: 36px;
}
-->
</style>
</head>
<body>
<div align="center" class="style1">
  <p> </p>
  <p> </p>
  <p> </p>
  <p> </p>
  <p>Bu Sayfaya Erişim Mahkeme Kararıyla Engellenecekti. Ama Hevesleri Kursağında Kalsın :)</p>
</div>
</body>
</html>

Bu tam olarak ne işe yarıyor acaba?

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce uyarı almadan ve mp3 lere direk download linki vermeden
ama içinde "bedava mp3" linkleri geçip müyap tarafından kapanan var mı?

yani adamlar direk dosyaya erişim mi arıolar yoksa content e mi kilit vuruolar

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu MUYAP nasil birsey, istedigi siteyi kapatiyor.

Sitenin hostu baska ulkede olsada kapatabilirmi?

G

GeCeCiLeR.ORG&PoLKeReM

Misafir
onada care var aslında treewalk die bir program fakat bunuda herkes kullanmıyorki:( zaten yurtdışından ve treewalk kullanan cok az insan var napacaz biz yaa:(

sanalcafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@sarget sen bana mahkeme olayı için ulaşacaktın noldu ben hazırım:p

okanari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedir hocam mahkemeye hangi suclama ile basvurmuslar? Dava dosyasını gorebildiniz mi? sitenizin adresi neydi? icerik neydi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5