İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

muzaffer bilişim daha önce duyan gören çalışan varmıdır acaba ?

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Ben bir sefer msn görüstüm kendilerinle cok acikca sordugum sorulara cevaplar verdiler ama ben daha sonra baska bir firma ile anlastim isterseniz pm den calistigim firmayi tavsiye edebilirim cok memnun kalirsiniz.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Sitede sabit telefon yok, firma bilgileri yok, yer sağlayacı belgesi yazılmamış, adreste sadece apt adı var şaka gibi :)...Kimdir nedir bilinmeyen bir yer. Yarın 2 saat fazla uyusa destek alamazsın, canım sıkıldı kapattım dese ses edemezsin. Böyle yerlerle çalışacağınıza yurtdışında tonla reseller veren yer var. Gelirinizi oturtunca ciddi yerlerle çalışmanızı öneririm.

M6K

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kendileri daha önce radyohost.net adıyla yayın yapıyorlardı. Sonra sanırım sattılar. Yeni isimleri Muzaffer Bilişim. Radyohost döneminde Uğur diye biri vardı. Çok ilgisizdi müşterilere karşı.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu firma hakkında garanti verebilcek birisi varmı :) Bende çalışmayı düşünüyorumda açıkcası pek güvenemiyorum :)

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
evet fiyatlar uygun ama iletişim bilgileri tam bir komedi
Adres : Gerek Apartmanı No1 Ezine Çanakkale
anormal bir durum

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bugün Muzafferbilisim.com'dan [ 12 ] Domain [ 17 ] Hosting [ 6 ] Reseller [ 2 ] Radyo Hizmeti aktif edilmiştir.

Yukarıdaki bilgilerde hiç değişmiyor herhalde ben dünde girdim aynı yazıyordu sanki..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
iletişime cep verilmiş , whois bile kapalı. ne firma var ne bişi alıcaksanız ben hemen aynısını açıyım da benden alın :p

T

themaniac

Misafir
arkadaslar IKRA Hosting'e davet ediyorum sizi.
Ofisimiz Tayland'da ve hosting lokasyonumuz Amerika.
Suana kadar calistigimiz yerler arasinda okullarda mevcut, Turkiyede ve yurtdisinda. Henuz yeni bir sirket olmamiza ragmen iyi gitmekte olan bir cizgimiz var.
www.ikrahosting.net
Yeni uyelerimize limitsiz hosting aylik 4$.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yaklaşık 3 5 gündür araşıtırıyorum aysima dan kalitelisi ucuzu yok herhalde :peh:

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
evet ikrahost senin metini çok duydum
işini iyi yapanlardan birisisin
ve herkeze tavsiyemsin
bunu bil yeter

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5