İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

müziği sesten ayıran program

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir şarkının sesini müziğinden ayırıp, sadece müziği kullanmak istiyorum.
Bildiğiniz bir program var mı?
Kısaca kullanımınıda anlatırsanız sevinirim.

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğim kadarıyla o sadece bi programla olacak bir olay değil, tam bilmiyorum ama sağlam bi mixer falan olması gerekiyor sanırım

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dersimizin adı : Kategorileri tanıyalım

Şu an bulunduğumuz kategori neymiş cocuklar ?
Geri Dön iyinet.com forum webmaster kaynaklari > Ticaret Reklam İlan Alışveriş Para > Script Tasarım Yazılım Program Oyun Satışı Siparişi 'mış hocam...

Afferim bilenlere 10 bilmeyenler çalışıp öğrensin...

Hadi yarın görüşürüz....

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dersimizin adı : Kategorileri tanıyalım

Şu an bulunduğumuz kategori neymiş cocuklar ?
Geri Dön iyinet.com forum webmaster kaynaklari > Ticaret Reklam İlan Alışveriş Para > Script Tasarım Yazılım Program Oyun Satışı Siparişi 'mış hocam...

Afferim bilenlere 10 bilmeyenler çalışıp öğrensin...

Hadi yarın görüşürüz....

damardan girdin daha yapılacak yorum kalmadı ;)

D

DirtyZen

Misafir
zahmaci ye katılıyorum
+
yok öyle bir program bir ara takıldığım diğer forumlarda baya bir muhabbeti olmuştu adobe nin bir programı var fakat oda çok exantirik birşey onu çözünceye kadar müziği kendin yaparsın.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sonucta insan sesinin belirli bir frekans araligi var. Bu frekans araligindaki sesleri temizlersen (teorik olarak) istedigin olur. Fakat muzik icerisinde kullanilan enstrumanlarin ses frekanslari ile cakisma sansi da var (bu devirde enstruman yerine diptis diptis bilgisayar var, bilgisayarin cikardigi seslerin frekanslari da diyebiliriz). Arada onlar da filitrelenmis olur.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bende böyle birşey yok diye biliyordum ve teorik olarakta aklıma yatmadığından görünce acaba ne derece yapabiliyor diye konuya daldım.
Evet bir derece yapılabilmesi mantıklı ama birleşmiş tek olmuş sesleri tamamiyle ayırmak ? . Bence imkansız. E bir derecesi de yetebilir belki.
kolay gelsin..

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nero programı full yüklüyse Başlat >> Tüm Programlar >> Nero >> Nero 6 Ultra Edition >> Nero Sound Trax.
Bir yere kadar sesi kesiyor tam olarak olmasada bir nebze istediğini yapıyor. güzel ve kullanışlı bir program. Ama fazla kasmaya gelmiyor küsüyor (kapatıyor kendini)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5