İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Müziğin arkasına ses eklemek...?

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bir projemiz var, bir arkadaşım evlenme teklifi edecek, resimler faln slayt şeklinde hazırladım video olarak, birde güzel bir parça koydum arkadaşım hem parça çalmasını hemde parça çalarken kendi sesiyle sölediği şiirinde olmasını istiyor, bunu nasıl hangi program ile yapabilirim slaytları Photo Stroy 3 ile yaptım, bu müzik üzerine sesi nasıl yapabilirim acaba,

Yardımcı olursanız çok sewinirim,

Saygılarımla,

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bir mikrofon aracılığıyla adobe audition kullanarak ses kaydı yaparsın. sonra herhangi bir video editorlede arka plana bunu eklersin.zaten resimleri ve müziği eklediysen gerisinide biliyosundur ;)
windows ses kaydediciside kayıt yapar ama düzenlemek için yine bir programa ihtiyacın var ;)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sony Acid'i öneririm. Tabi bu küçük iş için fazla büyük programdır ama. En basiti Movie Maker.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ses kartı ve mikrofon iyi ise eğer windows ses kaydediciside pek alâ işini görür. Ayrıca 2 ayrı sesi birleştirmek gibi bir sıkıntında olmaz. Ses kaydedicisi çünkü sadece mikrofondan gelen değil, bilgisayardaki ses üzerine bütün verileri işler. Fon müziğini hafif kısarsın, mikrofonun sesini fon müziğine nazaran biraz daha fazla açarsın. Windows ses kaydedicisini açtıktan sonra record tuşuna basarsan hem fon müziğini hemde mikrofondan gelen sesi aynı anda kaydeder ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5