İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Muzik scripime bir istatistik script yapmak istiyom..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam ben www.delikanlim.net/muzik yerindeki script bazi eklemeler yada hazir script varsa onlari ariyorum yani eklemek istiyorum :) yani istaistikler olsun. Söyle bisey diyim en cok dinlenen sarki en cok tavsiye edilen sarki. Script satan Urz nickli arkadas yapcakdi ama cokdandir haber alamadim ondan bende buraya yazayim belki yardimci olcak arkadaslar olur.
Yardimci olursaniz cok sevinirim saygilarimla...

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam scripti satan benim. Yoğunluk sebeiyle hiç dü$medim o scriptin üstüne. Açtığım 2-3 sitede kapatılınca bırakmı$tım. Msn im vardı sanırım sende görü$ürüz ordan.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heke sukur kavusturana msn degistirmisin ondan ulasamiyorduk. Neyse arkadaslar arkadasi bulduk anlastik o yapiyor modlar bir ricam var bu basligi bir silin bizahmet....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5