İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

muzik sitem google indexlemiyor?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam benim www.delikanlim.net/muzik yerim var script burdan aldim ama aldigimdan beri ordaki isimler hic googlede cikmiyor mesela eskide html olarak vardi ve djakmandan cok kisi gelirdi simdi hic gelen yok ne yapmaliyim scripte ne degisik yapmalimki isimler googlede ciksin?
saygilarimla

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yokmu kimse anlayan yardim edecek kisi cokmu zor soru sordum acaba yoksa yanlis yeremi yazdim acaba? Cok önemli lütfen bir cevap yazin ne yapmaliyim gerci cok gec oldu simdiye kadar bu sorunumu cözmeliydim ama olan oldu artik....

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
varolan sitene otomasyon eklerken varolan sitenin yapısını bozmamaya dikkat etmelisin..

title, description, keywords yaklaşık aynı olmalı.. tasarımı değiştirsen de içinde geçen kelimeler filan birden artmamalı ya da azalmamalı.

mesela eskiden djakman.html dosyasına gelen robot yeni djakman.html (olarak ayarlamışsındır umarım. adres değişmişse zaten :( ) dosyasında çok büyük farklar görürse tabi ki arama sonuçlarından düşersin..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simdi olay su kardes eskide turku.htm olarak vardi simdi bu script alirken otomatikmen tum sarkilari ekliyom meta duruyor ama icindeki sanatcilarin isimleri google okumuyor eskide html de okuyordu php de okumuyor oda ayarlanmasi gerek diye duydum...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam yaa benim sorunum su yine yaziyom suan kulandigim tum php yerleri hic biri googlede görunmuyor yada okunmuyor. mesela phpbb forum yerim, veya arkadashatti yerim yada fotoalbum yerim ve su muzik bunlar hepsi tam sayfalar hepsinde metalar var ama nedense okunmuyor. Okunmasi icin neler yapmaliyim. Bilen bizahmet yardimci olsun saygilarimla

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farklı ol yeter. İndexlenmen için sadece farklı olman yeter. İçerik ve programlama olarak tabi.

M

MasterTR

Misafir
delikanlim ne dememizi bekliyorsun? ok hemen ilgileniyorum kusura bakma hata yapmi$iz birazdan indexlenmi$ olur

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Açtığın hiç bir başlıkta "yok mu anlayan, yokmu yardım eden" kelimelerinin eksik olduğunu görmedim daha.

Google optimizasyon = sabır ne kadar çok baclink alırsan o kadar çabuk indexlenirsin. Bu günlerde google herkesin index ini siliyorken sende silinmediğine şükret ve optimizasyonunu yap bekle. Burada bizim hızla cevap yazmamız ne olursa olsun senin index li sayfalarına etki yapmayacaktır.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sayfanda iframe içinde kullandığın sayfalarının indexlenmesini daha çok beklersin. Madem .php kullanıyorsun include() yapmanı öneririm.

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha sayfan indexlenmeden popup açtırmışsın.
Anlaşılan dahah çok beklersin

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu hepiniz yanlis anlamisiniz beni benim ana sayfam ve cogu sayfalarim html kodlar onlar goglede gösteriyor. Benim sorum php olan sayfalarim hic biri google okumuyor. Mesela benim forum 3 senedir var ve hala görmedim googlede bisey aratip foruma girdimi. saygilarimla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5