İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Muzikalani.com | Scripti satılıktır. (ASP)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muzikalani.com | Scripti satılıktır.

Muzikalani.com scripti satılıktır.

Genel Ozellikler :

Yerli mp3 listeleme
Yabancı mp3 listeleme
en iyi yerli mp3 listeleme
en iyi yabanci mp3 listeleme
yerli sanatcı listeleme
yabancı sanatcı listeleme
video klip listeleme
a-b-c seklinde sanatcıya ve sarkıya gore arama
normal arama

sanatcı eklendıgınde otomatik klasor olusturma ozelligi ornegin sezen aksu yu ekleyeceksiniz.. siteadi.com/sezen+aksu/ otomatik klasor olusturma ozelligi

mp3 eklendiginde ornegin sezen aksunun bir parcasını ekleyeceksiniz.
siteadi.com/sezen+aksu/sarki+adi.asp otomatik ekleme

her sayfa icin otomatik keyword ayarlanıyor.. ornegin sezen aksu eklediniz..
siteadi.com/sanatci+adi/sarki+adi.asp keywordlarda otomatik sanatci adına gore değişiyor..

mp3 download ederken zorunlu tıklama ( istege gore kaldırılabilir. )

online sayac, kac kere download yapıldı v.s

gelişmiş reklam kontrolu sitenin her yanındaki bannerleri admin panelinden deiştirebilirsiniz..

ve site üzerindeki tüm değişikleri tek bir admin panelinden ftp ye baglanmadan yapabilme..

Scriptin fiyatı : 250 YTL (fiyat 100 ytl ye indirilmiştir)

İletişim için PM atınız!

Daha yazmayı unuttugum ozellikler olabilir www.muzikalani.com inceleyebilirsiniz.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla scripti çok beğendim ama o kadar nakit çıkmıyor ne yazık ki..

olsa değerdi yani :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Desix' Alıntı:
walla scripti çok beğendim ama o kadar nakit çıkmıyor ne yazık ki..

olsa değerdi yani :)

nakit cıktıgında beklerim..

ama şimdi bazı sahıslar gelip dicekki aynısını 50 $ a yaparım dicekler sakın almayın dicekler.. o yuzden bi daha yorum yazmayacagım son mesajım almak isteyen PM atar. Turkiyede emege saygı yok yurt dısında adamlar 1 satır kod icin 100lerce dolar harcarken burda komple siteye 200 ytl dendıgınde oha çüş cok pahalı sakın almayın gibi uyarılarda bulunuyor.. o yuzden turkiye interntte bu kadar geride..

( closed )

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az once PM 'si gelen "Sen kendini ne zannediyorsun cok mu iyi bir coder saniyorsun kendini, yazdigin siteyi ben 10 dk da yazarim, su anda root makinanizdayim" diyen kisi ( sozler oldugu gibi alintidir. ) sitesini inceledim de degil muziklerim.com 'u yapmak degil muzikalani.com 'u 10 dk da yazmak degil yenibir.net 'i 5 dk da yazmak 1 ayda da yazamaz. Kimseyi kucuk gordugum icin soylemiyorum beni kucuk gorenin bu assaglik kompleksini yutamadigim icin soyluyorum. Yaziklar olsun ki o kadar emek verip karsiligini aradigimiz seylerin cevaplarini boyle goruyoruz. Yaziklar olsun ki birseyler yaparken kendini bilmez uc bes insanin hedefi olup cikiyoruz. Yaziklar olsun ki bugun bu sekilde mesaj aliyoruz. Sadece yaziklar olsun ... !!!

( Closed )

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar

Yukarda ozellikleri yazan www.muzikalani.com 'un scripti 100 YTL 'ye satilmaktadir.

Scripte ek olarak kullanmak isteyene veya ihtiyaci olana
1661 tane turkce sarki sozu db 'si ( mdb ve/veya sql )
2000 kusur tane sarki akor - tab bilgisi db 'i ( mdb ve/veya sql )

Script ucreti 250 degil 100 YTL 'dir.
Su anki tasarim dahildir.
Yeni tasarim yapilmamaktadir.

Ilgilenenler Mexut ve/veya Kernel32 Rumuzlarina PM Atabilirler. Lutfen ilgisiz yorum yapmaktan sakinalim ...

Iyi calismalar ...

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım php si de vardı? php si ile ilgilenebilirim?

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
phpsi kişiye ozel olarak yapıldı ve bir kişiye satıldı.. su an asp mevcut. zaten bu fıyata script daha ne istenirki bilmiyorum :)

Bu arada ozele pm atan arkadas icin diyorum son fiyat 99 ytl, allahım ya 100 ytl dıyoruz bundan bile son fiyat isteyen cıkıyor hehe komik gercekten..

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script çok hoş beğenmiştim zaten. fakat bunun php sini daha çok sevmiştim..makinem asp destekleseydi kesinlikle alırdım. fiyatı çok uygun inşallah satarsın.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@komsunet yazdigimiz cok fazla script var arkadasliktan mp3 'e download dan portala itirafdan siir sitesine arama motorundan topliste kadar. Ama daha toparlayip bir site haline getirip satisa sunamadik tahmin edemediginiz kadar felaket bir yogunluk var bizim icin. Sadece script yazip satmiyoruz yani. Kendi sitelerimiz ( goz onunde olmayanlar ozellikle ) yeni projeler aldigimiz web isleri vs. derken zaman kalmiyor hic birseye. Yakinda bir script satis sitesi yapacagiz.

@DeviLLe istersen uygun fiyata ASP host da saglariz sorun degil yine mp3 lerini kendi serverin uzerinden cekersin.

Iyi calismalar ...

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
efet kernel biliyorum güzel işler başarıyorsunuz inş. istediğiniz gibi hayırlı işler hayırlı kazanclar elde edersiniz.. sizin kadar uğraş herkez yapamaz ben bi kategori yapmak için anam ağlıyor :D siz script yazıyorsunuz..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tesekkurler destege ihtiyacin oldugu zaman bilgimizin yettigi kadari ile yardimci olmaya calisir sorunlarina kaynak olmaya calisiriz.

Iyi calismalar ...

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demen yeter saolasın.. Eğerki seninde olursa bana söyle diyecğeim ama senin zorlandığında işi yapabilme yeteneğim yoktur :) Bende bi dostluk vardır oda dünyaya bedel bence :) iyi çalışmalar...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kernel32 hosgeldın kardesim..

Arkadaslar Pm atanlara tesekkurler ama fiyatı düşür gibi gereksiz bi kac PM geldi lutfen anlayıslı olalım..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script icin yeni uygulanan 100 YTL fiyatinin bitmesine 2 gun var. Sali aksami kalkiyor satistan bilginize...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script icin yarin aksam son gun ...

Bilginize ...

Iyi calismalar ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5