İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

muzikzevkinin scripti

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en altta contact yazıyo adama yaz sana fiyat soler satıyomu satmımu onuda soler hazır script deil zaten

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı tarz scripti çok kişide gördüm anlamadım bu script ücretsizmi:)herkesde var neredeyse

A

ALY

Misafir
sanırım o scripte benzer bi script bi arkadaş satıyordu. ASmp3 diye sanırım SLiM_BoY 'un verdiği adrese bak..

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu siteyle asmp3le gorunurlerı aynı script olarak demedim.Bi daha vardı onunkınede benzıyor forumda 50 ytl ye satıyordu yani yanlış anlaşılmasın kötülemek için demedim.
Sadece çok kişide gördüm onu belirtmek istedim

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scripti Asp de yaptım

Muadilleri gibi sürümden satış yapmıyorum bu yüzden çok kişiye göre pahalı (Yapsam eminim daha çok kazanırım)1 kişiye sattım ve benle birlikte sadece 3 tane olucak.
DB + İstenilen Tasarıma adaptasyon + Diğer 2 sinden farklı link title fiyatını sayfamın altındaki msn den eklerseniz verebilirim.

Muzikzevki.Com 2 hafta önce açıldı. Şu an google hiti (alt sayfalar,şarkı sözleri daha indexlenmedi) 10000. Google hitini kullanarak hiti 25000 yapmak ta kolay oldu

Komik tarafı siteyi çoğu kişi 100 milyona satılan bir siteye veya Zeynel arkadaşımızın sitelerine benzetmesi. Sırf bunun için yeni bir domaini daha gelişmiş bir versiyonunu çıkarıcam. Tabiki bu sitelerle tasarım benzerliği hariç uzaktan yakından bir alakası yok Zaten az çok işten anlayan adama bu cümle bile boş gelieck

--------------------------------------------------------------------------------
Mesaj bayLEO tarafından yazılmıştır. Bana özel mesaj atmayın script benim değil :)

N

nFnK

Misafir
asmp3 pirim yapıyor ilginc :) Siteleri incelemenizi tavsiye ederim. İnceleseniz sitnin altında kabak gibi coder ismi yazıyor. Foruma yazmaya gerek kalmadan o coderle irtibata gecmek kolay olur .
Şimdiye kadar tanıdığım en iyi asp coderdir bayLEO

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5