İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

My_eGallery ve Nuke

R

Radyoblue

Misafir
Php nuke siteme My_eGallery modülünü i yükledim arkadaslar,ekledigim resimlerin ufak resimlerine tikliyorsunuz büyük resim ciksin diye,istatistigi ile birlikte cikiyor.Ama üst tarafta bir hata beliriyor.

Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/httpd/vhosts/xxx.com/httpdocs/modules/My_eGallery/public/displayMedia.php on line 118

Php bilgim olmadigi icin sizlerin yardimina ihtiyacim var,bu hatayi nasil düzeltebiliriz.Yardim ederseniz sevinirim.

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
displayMedia.php dosyasının 117. satır ile 119. satır arasını buraya eklersen veya fonksiyon ise (function ile başlar) komple eklersen kodları elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım..

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eger herhangi bir sorun yok sadece o yazı çıkmasın dersende

yine displayMedia.php dosyasındaki 118. satırda bulunan mysql_numrows() 'un önüne @ işareti koyman yeterli yani @mysql_numrows() şeklinde olursa hata ekrana basılmaz..

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar lütfen ilgili dosyanın ilgili satırlarını buraya paste edin aksi halde nasıl yardımcı olacağız?

S

SaveTargetUs

Misafir
Arkadaşlar my_egallery yükleyip değişik özelliklerini active ettiyseniz mesela ecard veya benzeri bir özelliğini active ettiyseniz CHMOD değerini 777 yapmayı unutmayınız o dosyanın. Yazma izni vermediğiniz için olabilir öyle hata. Ama eğerki hiç birşeyi açmadık normal my_egallery diyorsanız eğer öyle hata vermemesi lazım.

My_egallery i kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. Kurarken sadece php dosyasıları atınız. Sql atmayınız. Sonra admin panelden modulu active ediniz ve admin panelden bağlanınız. Oradan kurunuz sql'i otomatik oluşturacak. My_egallery tamamen görsel bir resim galerisidir. Dosyaları ftp ile atarsanız çalışmaz. Teker teker admin panelinden eklemelisiniz ve klasör oluştururken o klasörün oluşmamış olması lazım. hepsini admin panelden yapmalısınız. Böyle yaparsanız sorunsuz çalışır.

Ben 2 hafta uğraşıp hırs yapmıştım. Sonra kafam güzelken deniyim dedim. O zaman çözmüştüm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5