İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mybb Destek Sitesi Kapandı mı?

kartall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

mybb.com.tr sitesine 2 gündür giriş yapamıyorum kapandı mı ne oldu bir bilgisi olan var mı?

Mecruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu bakımda hocam, geniş çaplı bir bakımdan sonra tekrar yayına devam edeceğiz.

kartall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kartal kareşim mybb.com.tr sitesi resmi destek sitesi değil her mybb destek sitesi gibi hizmet veren bi sitedir.

Biliyorum kardeşim ama bir kaç destek sitesinden yardım istedim ya azarlar gibi cevap aldım yada cevap alamadım..

En basit örnek veryim mybb seo eklentisini kurmayı beceremedim. Mybb.com.tr'ye söyledim kuramıyorum bir kaç kere denedim yardımcı olun diye xpserkan diye biri var yönetici halletti hemen zorunda değildi ama yaptı. :harika:

emrekrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biliyorum kardeşim ama bir kaç destek sitesinden yardım istedim ya azarlar gibi cevap aldım yada cevap alamadım..

En basit örnek veryim mybb seo eklentisini kurmayı beceremedim. Mybb.com.tr'ye söyledim kuramıyorum bir kaç kere denedim yardımcı olun diye xpserkan diye biri var yönetici halletti hemen zorunda değildi ama yaptı. :harika:

Öyledir Xpserkan kardeşim Eğer Herhangi Bir Sorunuz Varsa tr.mybbdepo.com adresinden destek alabilirsiniz

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Ben başka bir mybb destek sitesinden tema önerisinde bulundum
"böyle saçma sapan konular açmayın..." diye cevap gelince mybb den tırstım

emrekrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Eğer söylediğiniz siteyi doğru tahmin etmişsem o sitede bazı kişilerde sorun var.İftira atmayı çok seviyorlar.Onlar yüzünden mybb kötüleniyor

kartall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Sabah sabah iyi güldüm :D:D Tırsma kardeşim hele şu mybb.com.tr açılsın gerisini düşünme.. Bende biliyorum o siteyi artistler hani şu siyah temalı dandik olan site :D:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5