İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MyBB Hazır Script (Onlarca Eklenti,Tema Ve Hazır Ayarlar) Seo Dahil !

Script Pro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba sevgili iyinet üyeleri.Script-pro.tk adı altında hazırlamış olduğum MyBB Paketini piyasadaki değerinin çok çok altında satılığa çıkarıyorum.

Paket İçeriği
- 30 Adet Premium Tema
- 10 Adet Admin Panel Teması
- Onlarca Premium Eklenti
- Seo Ayarlamaları & DdoS Koruma Sistemi
- Grafik Paketleri (Ranklar,avatarlar)
- Mobil Görünüm Desteği
- Özel Sayfalar (Ödeme Sayfası Gibi)
- Hazır Kategori ve Alt forumlar
- Hazır Konu Önekleri (Efektli)
- Onlarca Emoji
- Kelime Filtreleri (Türkçe ve ingilizce)
- Yardım Belgeleri Hazır
- Geliştirilmiş Başlık Sembolleri
- Hazır Moderatör Araçları
- Özel Profil Alanları (Şehir,yaş,cinsiyet vs)
- Hazır Uyarı Sistemi
- Hazır Kullanıcı Başlıkları
- Hazır Gruplar
- + ONLARCA ÖZELLİK HAZIR OLARAK GELMEKTEDİR!

BrOy4v.png

Yukarıdaki görsel kanıt amaçlıdır.

* PAKET SATIN ALINDIKTAN SONRA DİREKT .RAR ŞEKLİNDE GÖNDERİLECEKTİR.SİZİN TEK YAPACAĞINIZ HERHANGİ BİR FTP PROGRAMIYLA SİTEYE DOSYALARI AKTARMAK OLACAK.

*ÖDEME YÖNTEMİ OLARAK PAPARA VE MOBİL ÖDEME KABUL EDİYORUM ÖDEMELER ANINDA İŞLEME ALINIP PAKET DİREK YOLLANACAKTIR !

*SEO AYARLAMALARI PAKET KURULDUKTAN SONRA UZAK MASAÜSTÜ BAĞLANTISI İLE YAPILMAKTADIR.

*PAKET İÇERİSİNDE DEDİĞİM GİBİ ONLARCA PREMİUM TEMA BULUNMAKTADIR.TEMALAR KESİNİKLE ***** DEĞİLDİR.

*PAKET İÇERİSİNDE BULUNAN PLUGİNLER ÖZEL OLARAK HAZIRLANMIŞ SİSTEMİ YAVAŞLATMAYAN PLUGİNLERDİR.

*SİSTEMDE BAZI AÇIKLARI KAPATTIK.

| MYBB ANA SCRİPT BANA AİT DEĞİLDİR.BEN SADECE SCRİPT ÜZERİNDE DÜZENLEMELER YAPIP SATIŞA SUNUYORUM. |

PAKETİN FİYATI 15 TL'DİR. MOBİL ÖDEME İLE 16 TL'YE SATIN ALABİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM NUMARAMIZ: 0553 258 4686 BU NUMARADAN GEREKLİ TÜM BİLGİLERİ ALABİLİRSİNİZ.

PAKETİ SATIN ALACAK KİŞİLER https://www.facebook.com/profile.php?id=100016042238236 FACEBOOK ADRESİMDEN BANA ULAŞABİLİRLER.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5