İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MyBB sizce iyimi?

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bi domainim var MyBB kurmak istiyorum , bir sorayım dedim nasıldır iyimidir?

vBulletin lisans mı almalıyım yoksa?,WP den sıkıldım açıkcası değişik olsun diyorum :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
MyBB iyi değil, TR desteği de pek yok.
SMF daha iyi görüşüm ücretsiz olarak
vB'nin kötü tarafı ücretli olması

XxGenCxX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MyBB kur öneririm. MyBB cok gelisti ve gelismekte hemde ücretsiz. Birde kurulumu felan cok basit.
SMF önermem cok karisik sadece iyi yönu güvenli olmasi bunun uzerinde MyBB ugrasiyor ve fazla fark yok.

@bilgi

Hic MyBB kullandinizmi? Heralde kullanmamisiniz cünki destekleri iyi, MTR ve MD gercekten cok yardimci oluyorlar hersey hazir zaten.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Eğer ücretsiz düşünüyorsan, her halukarda SMF yazılımını tercih etmeni öneririm.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Eğerki Ücretli Bir Yazılım Tercih Etmek İstiyorsan Vbulletin Öneririm, Eğerki Ücretsiz Bir Yazılım İle Çalışmak İstiyorsan SMF Öneririm SMF nin Kötü Olan Yönleri Bazı Modları Manuel Kurman Gerekiyor O Uğraştırıyor Sadece Ama VB'den Sonra Tek Tercihim SMF VB Alabiliyorsan VB Al SMFDEN Daha Çok ve Çabuk Hit Çekiyor

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mybb tavsiye ederim. smf görsel açıdan hala çok zevksiz. ama mybb bence gerek türkçe desteği açısından gerek de temalarındaki tasarım zevki açısından vbulletin e rakip olacak seviyede.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5