İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mybbmod.com satılıktır!

SoniQuake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
logo.png

Herkese merhaba,

Türkiye’de 1 yıldır desteğini vermekte olduğum MyBB adlı forum scriptinin Türkçe Destek Sitesi olan MyBB Mod sitesini satışa çıkarıyorum. Site hakkında bilgi vermem gerekirse, tam 1 yıl boyunca (biraz daha fazla) MyBB hakkında en özgün makaleleri tek başıma üretip Türk kullanıcılara Blog ve Forum üzerinden doküman sağladım. Yani bu dökümanlar tamamiyle tarafımdan hazırlandı ve benzerlerini göremezsiniz. (Alıntılayan çok var).

Şu anda MyBB kelimesinde 2. sırada bulunuyor. 1 yıl içerisinde elimden geldiğince SEO uygulamaya dikkat ettim. Tasarımı yine özgündür ve tarafımdan yapılmıştır. Forum ve Blog tasarımları birbirine entegre olduğu için uyum içerisinde kullanabilirler. Sitenin teknik kısımları hakkında konuşmam gerekirse;

1 yıl içerisinde;

- Google Pagerank: 2
- Alexa Sıralaması: 302,352 (TR: 5,458)
- Google Index: 2.510 (Caffeine sebebiyle silinmeler olmuş hali.)
- MyBB Sıralaması: Kelimede 2. sırada bulunuyor.
- Site Bilgi üzerinden daha detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Site üzerinde çok büyük emeğim bulunmakta. Artık profesyonel olarak web sektörüne atılmam nedeniyle zaman kaybı olarak nitelendirdiğim bu projeden elimi eteğimi çekmem gerektiğini düşündüğüm için MyBB’yi bırakıyorum.

Ciddi alıcıların [email protected] adresine site için düşündükleri fiyatı göndermelerini rica ediyorum.

Not: Hosting dahil değildir.
Domain ve site içeriği dahildir.
Site detayları hakkında daha fazla bilgi isteyenleri bilgilendirebilirim.

Alıcı olmayanların konu hakkında yorum yapmamasını özellikle rica ediyorum.

Saygılarımla,
Hüseyin Emanet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5