İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mygrafi.comdan şikayetciyim 1 ay önce teslim edicek işi hep sarkıtıp iş teslim etmedi

carizmali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaklaşık 1 ay önce burda konu açmıştım ve mygrafi denen arkadaşla anlaştık ve 1 haftada teslim edicekti sorunları cıktıgını belirtti bende haliyle birşey diyemedim sonra ben 10 gün mühlet verdim ve yine vermedi nerdeyse 1 ay olucak iş bitmedi ve ödemeninde yarısını peşin yollamıştım bu tarz haysiyetsiz insanları aramızda barındırmayalım paranın peşinde deilim ama 3 kuruşluk insanlar yüzünden huzurumuz kacmasın

şimdiden yorum yapıcak olan arkadaşlara teşekkür ederim

bilgileri kendi bankası olarak çalışmıyor

274043 hesap no şube kodu 007 kayseri merkez şubesi

Adres: Cemal Gürsel Cd (Eski Yalı cd)
No: 134 / A
KARŞIYAKA / İZMİR / TÜRKİYE
Tel: 0506 804 31 00
E-mail: [email protected]

http://www.mygrafi.com/

evet arkadaşlar yayınlamayacaktım ama hala söz verdigi gibi işini yapmamakta konuşma günlüğümdeki bu konuşmayı yayınlıyorum biraz terbiyesizce konuştu biraz deil baya terbiyesiz ve basit insanmiş bu nedenle dikkatli okuyun lütfen iyinet kullanıcıları ve tüm webmaster aleminede laf deyindirdi buyrun konuşma...

http://www.carizmali.com/[email protected]

Mygrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu kanı bozuk arkadaş işi aldı ve kalan bakiyeyi göndermedi. şimdi bakiyeyi isteyince böyle çamur atmaya çalışıyor yatacak yeriniz yok sizin :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
arkadaşlar bu kanı bozuk arkadaş işi aldı ve kalan bakiyeyi göndermedi. şimdi bakiyeyi isteyince böyle çamur atmaya çalışıyor yatacak yeriniz yok sizin :)

iş 1 haftada istendi mi ?
paranın yarısı verildi mi ?
işi tamamen teslim ettiniz mi ?
Edildiyse nekadar sürede edildi ?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bi örnek bile göstermemişsiniz. Nasıl bir tasarımcı anlayışına sahipsiniz siz? Adam beğenmeyecek, sonra bu konuyu siz açacaksınız ödememi almadım diye. Ticaret yapmayı öğrenin az ya.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
judge.jpg

duruşmayı başlatıyorum sayın davalı söz sizde

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Msn loglarıda maşallahı var , sanki 2 ticaret yapan kişi değilde 40 yıllık ahbaplar gibi :)

Kimseyle samimi olmak iyi değildir , ayrıca iş yaptırdığınız kişi başka forumlarda şahısların grafik çalışmalarını çalarak satmakdadır.(Bakınız)

Geçmiş olsun

Mygrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam her oturduğumuzu kalktığımızı foruma yazmak gibi zorunluluğumuz söz konusu değil. ve dün bir bugün iki bu tatsızlığın başlanılması iş teslim edildi ve biraz geç oldu birincide bazı durumlar geldi başıma teslim edemedim sonra bu kişi bana şu tarihte ver dedi ve dediği tarihte işi gönderdim yarısını almıştım diğer yarısınıda göndermedi ve göndermemek icin böyle baltalayıcı şeyler yazıyor diğer husus msn kaydıda telefon mesajıda mevcut arkadaş beni bazı cinsel icerikli kelimelerde ilk sıralara cıkaracakmış böyle tehdit ediyor :) görelim bakalım yapsın ve böyle insanlar birde haklı cıkıyor bu nasıl adalettir.?

Ekleme: oğuz dediğin gibi bak oraya bencede kim neyi nasıl kanıtlamış gör. çalan asıl kimdir herşey ortada psd nin oluşturma tarihine kadar mevcut bak bakalım biri gecen yıla ait diğeri konunun yazıldığı tarih ve saate sence hangisi eski ?

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
hocam her oturduğumuzu kalktığımızı foruma yazmak gibi zorunluluğumuz söz konusu değil. ve dün bir bugün iki bu tatsızlığın başlanılması iş teslim edildi ve biraz geç oldu birincide bazı durumlar geldi başıma teslim edemedim sonra bu kişi bana şu tarihte ver dedi ve dediği tarihte işi gönderdim yarısını almıştım diğer yarısınıda göndermedi ve göndermemek icin böyle baltalayıcı şeyler yazıyor diğer husus msn kaydıda telefon mesajıda mevcut arkadaş beni bazı cinsel icerikli kelimelerde ilk sıralara cıkaracakmış böyle tehdit ediyor :) görelim bakalım yapsın ve böyle insanlar birde haklı cıkıyor bu nasıl adalettir.?

Ekleme: oğuz dediğin gibi bak oraya bencede kim neyi nasıl kanıtlamış gör. çalan asıl kimdir herşey ortada psd nin oluşturma tarihine kadar mevcut bak bakalım biri gecen yıla ait diğeri konunun yazıldığı tarih ve saate sence hangisi eski ?

etmediğin küfür kalmamış hala neyi savunuyorsun ? r10 forumlarındada yasaklanmışsın bu senin ticaret anlayışını ortaya koyar , bilmediğin işleri yapmaya kalkışman ne kadar doğru ?

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
işte milletimiz işte çalışma prensibimiz işte müşteri ve çalışan diyologları ne denilebilirki bu olaya mygrafi firma olarak iş alıyorsun sen nasıl kendi müşterin ile diyologlarında hoca abi kardeş muhabbeti yapıyorsunki hani iyi forumdan arkadaşsınız amenna baş tacı öyle bir durumda söz konusu değil benim anlam veremediğim şudur bizde çalışıyoruz gerek telefondan gerekse msneden bu forumdanda ekmek yiyen bir insanım ödeme almadan iş teslim ettiğim zamanlarda oldu ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum + ödemenin yarısı gelmemiş diyorsun iyi güzel sana ödemenin yarısını çıkaran kalan yarısının üstünemi yatacak öyle bir niyet olsa zaten sana onuda çıkarmazdı açıkcası bu kimliğin altında sana bunları hiç yakıştıramadım kolay gelsin.

Mygrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmediğim iş ? bukadar işi senmi yaptın oğuz? işte ne yaparsın herkesin bi çanakcısı bir yalakası var biz yeniyiz ya yasakladılar saolsunlar. çanakcılık yalakalık yapamıyoruz :)

Ekleme: kivancefe demekki yatanlarda var bizimde çok paramız gitti bu işlerden ama tutupta heryere yazmadık öyle bir zorunluluğumuzda yok heryeri ve herşeyi geç yukarda gören biliyor. diğer husus ise benim kiminle nasıl irtibat kuracağımı bana öğretmeye kalkman veya uyarman yersiz müşteri değil kim olursa olsun ki abi, kardeş, hocam kelimeleri gayet mütevazi kelimelerdir.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
iş hayatında eğerki hocam kardeşim abi kelimeleri mütevazı ise sizi alkışlıyor ve tebrik ediyorum bu yolda böyle ilerleyin umarım istediğiniz konumlara ulaşırsınız.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
MyGrafi Geçmiş Sana Olsun Neden Oldugunuda Söyliyim Bende Bu İşi Yapıyorum COk GÖrdüm Böyle Neredeyse 2 gün De Bir Gelir Böyleleri :) Nabalım Bizde İnsanız Bizde Sabretmeye Calsırıız Neyse.. İnş. dahada Büyürsünüz..
Saygılar.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bilmediğim iş ? bukadar işi senmi yaptın oğuz? işte ne yaparsın herkesin bi çanakcısı bir yalakası var biz yeniyiz ya yasakladılar saolsunlar. çanakcılık yalakalık yapamıyoruz :)

Ekleme: kivancefe demekki yatanlarda var bizimde çok paramız gitti bu işlerden ama tutupta heryere yazmadık öyle bir zorunluluğumuzda yok heryeri ve herşeyi geç yukarda gören biliyor. diğer husus ise benim kiminle nasıl irtibat kuracağımı bana öğretmeye kalkman veya uyarman yersiz müşteri değil kim olursa olsun ki abi, kardeş, hocam kelimeleri gayet mütevazi kelimelerdir.
ben kimsenin çanakcısı vs. değilim sadece biraz araştırma yaptım ve başkalarının referansını üstlenmen gibi hoş olmayan durumlar ile karşılaştım madem o kadar profesyonel hizmet sağlıyorsun neden hakkında şikayet konusu var burda ve r10 da , daha fazla gereksiz tartışmaya girmeyeceğim.

MSN logları kişiliğini ortaya koymuş hala neyi savunuyorsun anlamadım gitti profilinde 28 yaşında olduğun yazıyor ancak ben inanmıyorum olgun bir insan böyle konuşmalar yapmaz.

Neyse umarım gereken yapılır hakkında

MyGrafi Geçmiş Sana Olsun Neden Oldugunuda Söyliyim Bende Bu İşi Yapıyorum COk GÖrdüm Böyle Neredeyse 2 gün De Bir Gelir Böyleleri :) Nabalım Bizde İnsanız Bizde Sabretmeye Calsırıız Neyse.. İnş. dahada Büyürsünüz..
Saygılar.

alakasız mesajlar yazma kimin multisisin ?

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
ben kimsenin çanakcısı vs. değilim sadece biraz araştırma yaptım ve başkalarının referansını üstlenmen gibi hoş olmayan durumlar ile karşılaştım madem o kadar profesyonel hizmet sağlıyorsun neden hakkında şikayet konusu var burda ve r10 da , daha fazla gereksiz tartışmaya girmeyeceğim.

MSN logları kişiliğini ortaya koymuş hala neyi savunuyorsun anlamadım gitti profilinde 28 yaşında olduğun yazıyor ancak ben inanmıyorum olgun bir insan böyle konuşmalar yapmaz.

Neyse umarım gereken yapılır hakkında

alakasız mesajlar yazma kimin multisisin ?

Tamam Arkadaş Kimseyle Tartıscak Durumum Yok HAyırlı Aksamlar..

Mygrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oğuz bende sana sahte log göndereyim olurmu ? istemediğin kadar hatta senin ve benim yazışmalarımı göndereyim bu zor bişey değil ? bana bu kansızlığı yapan kişi onuda gayet iyi yapıyor bende başka bişey demiyorum. ikinci si ise hangi işim çalıntı bana söylermisin? okadar yüzlerce referansın arasından özellikle baskı çalışmalarıma bakarsan çok zor işler 300 dpi gidip kıytırık bir logoyumu çalacağım ve r10 daki şikayet bölümüne iyi bak benimde şikayetim var orda o kişiye dair açılan sonrasında kim haklı kim haksız cıktı ortaya ama dedim ya yalaka olunca torpilide oluyor insanın ister istemez.

-FoReX-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence iş teslim etti isen nerede hangi domainde yada nerde teslim ettiğini msn loglarında gösterirsin.

Şu anda teslim ettiğini söyleyen arkadaş ıspat edemiyor bene şikayet eden arkadaş haklı gibi yarı parasını vermiş ve geri kıvırtmaca söylemlerle kurtarmaya çalışıyor sanki grafi arkadaş..

r10 danda atılmış bu arkadaş demekki bir sorun var..

Mygrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kıvırtma ? arkadaş lafını bilde konuş ok. kimsenin ne işi kaldı ne parası orda tüm referanslar görünüyor hepsinide tek tek arayıp sor bakalım ki bunu sanamı ıspat edeceğim ? öyle bir zorunluluğum mu var. hala aynı şey işte yalaka oldukca bir insan muhakkak torpili olur biryerde o kişi ordayda bu benim yalaka olmayışımı gösterir ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5