İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Adclick & Adsense Aynı sayfada ? oluyormu

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
memurlar.net te farkettim acaba oraya ayrı bi uygulama mı ? kaldı ki yurtdısı sitelerde bile cok buyuk siteler bu tarz ICERIK hedefli reklamları ADSENSE le aynı sayfada kullanmıyor. memurlar net onlardan daha imtiyaz lı olamaz sanırım ?

Yoksa oylemi ...

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google artık izin veriyor diye okumuştum yanlış hatırlamıyorsam.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
EEE ii ozaman :) bi ben duymamısım demekki. Hayırlısı o halde bizde deneyelim...

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google kendi reklamlarına benzer text reklamlarla kendı reklamlarının aynı sayfada yayınlanmasına ızın vermıyor

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Holokost, yukarıda @Unutmam'ın da söylediği gibi, Google artık izin veriyor diye hatırlıyorum ben.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de izin veriyor diye okudum ama mynet'inkini araştırmak lazım.O izin vermiyors a mynetten banlanabilir arkadaş

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İçeriğe göre reklam çıkaran sistemleri istemiyor Google. O sayfada içeriğe göre reklam çıkaran tek sistemin Adsense olmasını istiyorlar.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçeriğe göre reklam çıkaran sistemleri istemiyor Google. O sayfada içeriğe göre reklam çıkaran tek sistemin Adsense olmasını istiyorlar.

Yabancılar yahoo kullanmaya başlayınca bu yasak kalktı diye yazılmıştı foruma.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5