İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet AdclikNasıl Gidiyor

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan için kendi adıma söylersem pek iyi değil... Google nın yerini hiçbirzaman alamaz gibi. Ayrıca Mynet in paneli hiç iyi değil. Şu kurallar konusunu halen kavramış değilim.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim basvuruları onaylamamıslar nedense artık sanırım kendilerini GOOGLE a rakip gorduler yeni girdikleri işte. GOOGLE ın onayladıgı siteleri onaylamamaları gunluk 2000+ hit yeterli sanrm sitede uygun-değilgrafi yok mp3 yok daha ne olmasını istiyorlar acaba ?

A

ArzooM

Misafir
Mynet AdPartner yeni başladı uygulamaya. Hemen google ile karşılaştırmak çok mantıklı gelmiyor bana.
Başvurular çok geç yanıtlıyodu eskiden. Ama şimdi 24 saat geçmeden cevap dönüyolar ve seçici davranıyolar sitelerde. Mesela sub domain, kayıtlı kullanıcısı olmayan forum siteleri kabul edilmiyor.

Tıklama ücretleri de zaman artıcak. Denemeye değer.

A

ArzooM

Misafir
Daha önceki konuda da söylemiştim.

Reklamlarımızı neden yayınlamıyosunuz diye arayan kızım ben :)
arzu

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hosgeldiniz. Sadece Turkiye trafigi ve Turkce icerikli siteler icin su anda oyle degil mi program?

A

ArzooM

Misafir
Hoşbulduk. Alexa daki trafiği de baz alıyoruz. evet içerik türkçe olmalı. Özel ilgi alanlarına yönelik yapılmış siteler de kabul ediliyor. Dağcılık yüzme gibi...Sub domain ve hek crack mp3 gibi yayın yapan siteleri kabul etmiyoruz.

site seçiminde editörlerimiz çok seçici davranıyor. Amaç kaliteli hizmet sunmak

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
peki sahte tıklamaları ne gibi yollarla engellemeyi planlıyorsunuz? bazı kuruluşlar kafalarına göre tıklamaları azaltıp kanıt gösteremiyorlar cünkü

A

ArzooM

Misafir
peki sahte tıklamaları ne gibi yollarla engellemeyi planlıyorsunuz? bazı kuruluşlar kafalarına göre tıklamaları azaltıp kanıt gösteremiyorlar cünkü

Sahte tıklamalar sistem tarafından kabul edilmiyor. Ayrıca bu sahte tıklamaları kullanıcı kendi panelinde de görebiliyor.

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gercekten mynetten arzu iseniz bi dahilinizi soler misiniz? her onune gelen ben mynet ahmet google mehmet derse isi var burdakilerin

A

ArzooM

Misafir
gercekten mynetten arzu iseniz bi dahilinizi soler misiniz? her onune gelen ben mynet ahmet google mehmet derse isi var burdakilerin

Bu forumda dahili numaramı vermemin ne kadar mantıklı olacağını söylermisiniz bana ?

AdPartner e kayıtlı iseniz zaten önümüzdeki günlerde arayacağımdır sizi.

Ayrıca Mynet AdPartner diye bir konu açıp bu konuda tüm merak edilenleri yanıtlamayı düşünüyorum.

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
foruma yazmayı dusunecegınızı beklemedım acikcasi istedikten sonra pmle gonderebilirsiniz...

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maalesef sanal mynet elemanı arzum hanım pm gonderememistir hikayenin sonu bole :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arzu hanımı foruma ben davet ettim biraz daha terbiyeli olursan beetle daha hoş olur...

burdakilerdende benim kim olduğumu ve ne yaptığımı ne kadar güvenilir olduğumu yada güvenmemen gerektiğini öğrenebilirsin...

bu yazdıklarını arzu hanımı davet ettiğim kefil olduğum için üzerime alınıyor ve o yüzden yazıyorum... pls terbiye

elini sallıyan foruma giriyordu davetiyeli sisteme geçildi, telefon görüşmesindede bir çok sorunla karşılaşıldığını ve bilgi alınamadığını gelip forumda birebir yardımcı olabileceğini söyledim...

yardım için paylaşım için + webmasterlara kazanç sağlamaya çalışan birisine bu tür davranış...

daha iyisini beceremiyorsan susmanı tavsiye ederim arkadaşım...

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arzu hanımı foruma ben davet ettim biraz daha terbiyeli olursan beetle daha hoş olur...

burdakilerdende benim kim olduğumu ve ne yaptığımı ne kadar güvenilir olduğumu yada güvenmemen gerektiğini öğrenebilirsin...

bu yazdıklarını arzu hanımı davet ettiğim kefil olduğum için üzerime alınıyor ve o yüzden yazıyorum... pls terbiye

elini sallıyan foruma giriyordu davetiyeli sisteme geçildi, telefon görüşmesindede bir çok sorunla karşılaşıldığını ve bilgi alınamadığını gelip forumda birebir yardımcı olabileceğini söyledim...

yardım için paylaşım için + webmasterlara kazanç sağlamaya çalışan birisine bu tür davranış...

daha iyisini beceremiyorsan susmanı tavsiye ederim arkadaşım...

bak guzel kardesim bende burda terbiyesizlik yapmiyorum... adam gibi mynetten ise bu kisi verir bilgilerini yok arzoom yok bilmem neyle olmaz, sen davet etmis olabilirsin bu bisey degistirmez.... sahsi fikrim kaliteli hic bir sponsor sonradan gelip yardım destek musteri iliskileri adı altında forumlarda isini yapmaz, canli ornek parked.com, bu onlarınkalitesizligini gosterir....sende beni kim oldugunu sorarsan daha net bilgin olur iyinet ve r10dan bilen bilir, kimseye terbiyesizlik yapmam rahat ol...

ayrıca elini sallayanin foruma girdigi zaman girmedim ben bu foruma, davetiye sistemi gelince kalitesi arttmis gibi gosterilmis forum, ama gecmise donup bakmiyosun demek oysaki iyinet forumlarının arama motorlarndakiı indexlerini de benden iyi bilirsin...

son olarak daha iyisini becerme gibi bi ihtiyacim yok cunku ortada becerilmis bir durum yok, adi ustunde mynet bilen bilir bilmeyende burdan yazilanlarla bi seyler anlar.... arzoom hanım ve sana sevgiler saygılar

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maalesef sanal mynet elemanı arzum hanım pm gonderememistir hikayenin sonu bole :)

sözüne karşılık yazılmış yazıdır... telefonda birebir görüştüğüm ve bir çok arkadaşın görüştüğü arzu hanım, davetiye gönderebilmem için mail adresini aldığım ve hatta yetinmeyip davetiye gönderdiğim arzu hanım'a hikaye yazıyor lafontaneymiş muamelesi yapıyorsun diye böyle bir mesaj yazdım.

Profesyonelleşmeye gelince, şu anda türkiyede profesyonel olarak internette reklam işi yapan doğru düzgün yer yok, yeni yeni oluşumlar var, katreklam şimdide mynet adklik gibi oluşumlar... internete yabancı insanlar değil ama oluşumlarını bir yerlerde tanıtmak istiyorlar, burdada mynet konusunda bir çok arkadaş sorun yaşıyor ve bir mynet çalışanıda onlara yardım etmeye çalışıyor, zaten mynet konularına bakarsanız ne olduğu gözüküyor...

katreklam konusundada bir çok kişi sorun yaşıyordu az veriyor saymıyor gibi gibi zaten oda sistemini toparlıyor ve bir çok site sahibine kazanç sağlıyor... ve o arkadaşımızda bu forumu paylaşıyor, forum paylaşıyor forumda yazıyor diye sen profesyonel olarak adlandırmasanda benim gözümde katreklam profesyonelleşiyor... inşallah daha nice reklam networkleri kurulur, piyasa canlanır ve internet reklamcılığı gelişir ki herkez gibi bizde iyi rakamlar kazanırız ve internet reklam piyasasından pay alırız...

diceniz ki şimdi yuh yani mynet ortağı yada avukatımısın ama bilmiyorum ben türk sitelerinin projelerini desteklemeyi seven birisiyim... he mynet'i seviyormuyum hayır ama reklam networkunu sevebilirim :) çünkü bana kazandırırsa neden onu sevmiyeyim...

saygıyla ve sevgiyle...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
sözüne karşılık yazılmış yazıdır... telefonda birebir görüştüğüm ve bir çok arkadaşın görüştüğü arzu hanım, davetiye gönderebilmem için mail adresini aldığım ve hatta yetinmeyip davetiye gönderdiğim arzu hanım'a hikaye yazıyor lafontaneymiş muamelesi yapıyorsun diye böyle bir mesaj yazdım.

Buna takmaman gerek, zaten Arzu hanım kendisi adı, soyadını ve telefon numarasını kendisi veriyor. Hatta cep numarası bile diğer başlıklarda var.
Arzu hanım daha detaylı ve düzgün cevaplar verirse kimse onun gerçek kişi olmadığı konusunda şüpheye düşmez.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
diceniz ki şimdi yuh yani mynet ortağı yada avukatımısın ama bilmiyorum ben türk sitelerinin projelerini desteklemeyi seven birisiyim... he mynet'i seviyormuyum hayır ama reklam networkunu sevebilirim :) çünkü bana kazandırırsa neden onu sevmiyeyim...

saygıyla ve sevgiyle...

aşağıdaki tablo oluşana kadar bende destek kanaatindeydim

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca Mynet AdPartner diye bir konu açıp bu konuda tüm merak edilenleri yanıtlamayı düşünüyorum.

Buna takmaman gerek, zaten Arzu hanım kendisi adı, soyadını ve telefon numarasını kendisi veriyor. Hatta cep numarası bile diğer başlıklarda var.
Arzu hanım daha detaylı ve düzgün cevaplar verirse kimse onun gerçek kişi olmadığı konusunda şüpheye düşmez.

:) ben takmıyorum ki zaten konuya açıklık kavuşturuyorum, delilsiz suçlama yerine, deliliyle yargılama yoluna gidilmesi taraftarıyım. o yüzden bunları yazdım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi