İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet AdclikNasıl Gidiyor

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aşağıdaki tablo oluşana kadar bende destek kanaatindeydim

senin tabloyu gördükten sonra bende hiç boşuna uraşmıyayım die düşündüm :s

harbidende rakamlar dehşetül vahşet tabi Son bakiye haricinde :)

Bide o rakam yüksek olsaydı deymeyin keyfimize ama zamanla inşallah oda olur...

S

Sitebul

Misafir
bu arada bende google alternate i olarak kullanıyorum, acaba başka bir alternate mi kullansam yoksa boş renkle doldursam daha mı iyi :)

google alternatifi kullanman sakıncalı , kat reklam ile adsense i aynı sitede kullanmak yasak.
mynet te buyuk ihtimal ile yasaktır.
google hesabınızı riske atmaya değmez.

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sözüne karşılık yazılmış yazıdır... telefonda birebir görüştüğüm ve bir çok arkadaşın görüştüğü arzu hanım, davetiye gönderebilmem için mail adresini aldığım ve hatta yetinmeyip davetiye gönderdiğim arzu hanım'a hikaye yazıyor lafontaneymiş muamelesi yapıyorsun diye böyle bir mesaj yazdım.

Profesyonelleşmeye gelince, şu anda türkiyede profesyonel olarak internette reklam işi yapan doğru düzgün yer yok, yeni yeni oluşumlar var, katreklam şimdide mynet adklik gibi oluşumlar... internete yabancı insanlar değil ama oluşumlarını bir yerlerde tanıtmak istiyorlar, burdada mynet konusunda bir çok arkadaş sorun yaşıyor ve bir mynet çalışanıda onlara yardım etmeye çalışıyor, zaten mynet konularına bakarsanız ne olduğu gözüküyor...

katreklam konusundada bir çok kişi sorun yaşıyordu az veriyor saymıyor gibi gibi zaten oda sistemini toparlıyor ve bir çok site sahibine kazanç sağlıyor... ve o arkadaşımızda bu forumu paylaşıyor, forum paylaşıyor forumda yazıyor diye sen profesyonel olarak adlandırmasanda benim gözümde katreklam profesyonelleşiyor... inşallah daha nice reklam networkleri kurulur, piyasa canlanır ve internet reklamcılığı gelişir ki herkez gibi bizde iyi rakamlar kazanırız ve internet reklam piyasasından pay alırız...

diceniz ki şimdi yuh yani mynet ortağı yada avukatımısın ama bilmiyorum ben türk sitelerinin projelerini desteklemeyi seven birisiyim... he mynet'i seviyormuyum hayır ama reklam networkunu sevebilirim :) çünkü bana kazandırırsa neden onu sevmiyeyim...

saygıyla ve sevgiyle...
yazdıklarımı iyi okumamissin yada myneti cok seviyosun :)

sahsi fikrim kaliteli hic bir sponsor sonradan gelip yardım destek musteri iliskileri adı altında forumlarda isini yapmaz, canli ornek parked.com, bu onlarınkalitesizligini gosterir

dikkat edersen yaziya sirf bu is icin foruma gelip destek musteri memnuniyeti makyaji altinda vs vs yapanlari kastettim, yani arzoom nickli kisiyi.
Katreklam - Atakan kardeşimiz zaten icimizden biri, Katreklam yokken de burdaydı varken de olucak sonra da olucak, o bu forumlara Katreklam uzerinden menfaat icin gelmedi herkes biliyor, farkı lutfen koyalim...

reklam networkunu hepimiz seviyoruz ama gercekten bu isi yapabilen networkunu seviyoruz... emek veriyosak karsiligini almaliyiz... yine dusuncemi tekrarliyorum forumlara bu tip gelen sozde reklam network firmasi bi yerde patlar, cunku amac farklıdır... Reklamz network, herkes bilir kackez bılmem ne hanımla bılmem ne beyle gorusmusunuzdur orda da, yuzyuze bile gorustugumuz oldu fakat sonuc husran + husran... bu kafayla zaten profesyonel olmalari imkansizdir...

sonuc bu tip network firmalarinda oyuncu degil mekanci kazanir ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi