İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Adklik Yayında ?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar mackolik sitesine girdim mynet adklik reklamları çıktığı gördüm biz başvuru yapmıştık başvuralara daha cevap gelmedi şimdi mynet adklik kullanıma hazır galiba..

hbyq5.jpg

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 hafta deneme yapıcaz yazmışlardı enson belki deneme amaçlı anlaşmalı siteler ile çalışıyor olabilirler

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
evet.. illaki bi kaç site anlaşması lazım bu test yayını için buda büyük ihtimal ile onlardan biridir... bir an önce başlasa iyi olacak :)

kadinca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

tavsiye etmem tecrubelerime dayanarak söylüyorum...

absürt sitelerin bile reklamı cıkıyo :)

A

ArzooM

Misafir
absürt sitelerin reklamı çıkıyor ?

saks shop larda reklam veriyodur. Anahtar kelimeye onları yazarsan çıkar.

Büyük sitelerde yayına başladılar.Yakında AdKlik reklamlarını daha fazla sitede görüceksiniz hazırlıklı olun :)

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim hesap 100 ytlyi geçti. Hatta mesaj bile attım fatura kesemicem. Siz gerekli kesintileri yapıp parayı yollar mısınız diye ama ne para geldi ne cevap:(

A

ArzooM

Misafir
Benim hesap 100 ytlyi geçti. Hatta mesaj bile attım fatura kesemicem. Siz gerekli kesintileri yapıp parayı yollar mısınız diye ama ne para geldi ne cevap

Konuyla ilgili destek birimine tekrar cevap yazarsanız yanıtlanacaktır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5