İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Adpartner artık yayında

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Mynet Adpartner’e Hoşgeldiniz!

Mynet Adpartner'e üye olduğunuz için teşekkür ederiz.

Lütfen banka bilgilerinizi üyelik formunuza ekleyip eklemediğinizi kontrol ediniz.

Bu sistemden yararlanmak, için sitenize ait reklam gösterim kurallarını ve reklam banner
modellerinizi belirlemeniz gerekmektedir.

Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra Mynet Adklik reklamları sitenizde yayınlanmaya başlayacaktır.

Mynet’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Adklik Müşteri Hizmetleri
Mynet A.Ş

sistemi inceledim baya değişik bir olay güzel özellikleri var bitanesi çok hoşuma gitti reklam gösterimi yapamadığınız zaman sihirli bir anahtar kelime seçiyorsunuz bu kelime ile alakalı reklamlar çıkıyor kodları siteme koydum deneme amaçlı reklam bulamadı sihirli kelime devreye girdi birkaç gün deniyelim bakalım ne alıyor ne veriyor

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım pek reklam çıkmayacak birkaç kelimede çıkıyor şimdilik

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben çıkattım reklamda hep mynet reklamları ticaret.mynet.com falan çıkıyor

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar banada gelmiş mail. klik ücretleri nedir deneyen arkadaş var mı?

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Klik uceretleri hakkinda bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 gösterim 1 tık alınan para 0 çünkü mynetin ticaret.mynet mail.mynet reklamları çıkıyor zannedersem onlarıda para vermiyor kısaca mynet bedava reklam yaptırıyor beni yanıltmadı gerçekten kodları birazdan kaldırıcam

edit
2 tık 0,02 ytl oldu bu parayı nasıl harcayacağımı düşünmeye başladım mynet zengin edicek bizi sanırım

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallahı maaşallahı yok bu işin :)

en çok verdiği para 0,02ytl o da bir tane gerisi 0,01 hiç verme daha iyi 0 baya yakın bişey zaten şimdi başladım kodları kaldırıyorum beleşçilerle işim yok adam kendi reklamını yapıyor

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni çıktığı içindir biraz bekleyelim bakarsınız fiyatlar artar :D (Belki)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Reklam veren olursa artar :) Mynet'in yapacağı birşey değil. (Google Adsense'de Google'ın yapamayacağı gibi)

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence aslında mynete reklam vermenin en iyi zamanı çünkü rekabet olmadığı için her kelimeye 0,01ytl verebilirsiniz bu daha sonra artar ama pek fazla olmayacaktır 0,03 0,05ytl arasında kelimeler değişecek diye tahmin ediyorum
şuan en karlı reklam verme zamanı diye düşünüyorum

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değil telefonla aramaları eve gelseler genede kodları ben kaldırdım şuan için bedava mynet reklamı yapmak için uygun bir dönemde değilim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5