İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet adpartner saymıyor

wampirman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mynet adpartner 3 gündür ne tık ne de gösterim sayıyor. Sizde de aynı sorun varmı

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç şaşırmadım usta. mynetten bekledigim bir olay.

E

edgen

Misafir
2 gündür bendede saymıyor. saymadıgı zaman hemen kodları siliyorum. nezaman düzelirse ozaman koyuyorum:)

wampirman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gündür bendede saymıyor. saymadıgı zaman hemen kodları siliyorum. nezaman düzelirse ozaman koyuyorum:)
İyi hoş yapıyorsunda böyle büyük bir firmanın yada büyük firma olma yolunda ilerleyen firmanın bu tür durumlarda bir uyarı bir şeyler yapması gerekiyor.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede aynı sorun var kaldırdım reklamların getirisi iyiydi fakat ben mynetten para alamadım siz aldınızmı sanırım bu ay subat kazancımı odeyecekler

wampirman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben limiti henüz aşamadım. Şirket iseniz fatura kesmeniz gerekiyor. Şahıs iseniz fatura kesemediğiniz için haber vermeniz gerekiyor. Büyük ihtimal biliyorsunuzdur ama ben yinede hatırlatmak istediğim

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saysa ki ne fark edecek, Sanki ödeme mi alacaksınız :):)

E

edgen

Misafir
ben aldım. fakay bu ayda alıcaktım finans yetkilisimi ne ameliyat olmuş:)
bi dahaki ay göndericez dediler iyi gönderin dedim :p

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
google varken mynet e tenezzül etmem ben şahsen. Sizi bilmiyorum ama...

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wampirman, bence bu şekilde düşünen yoktur. varsa da çok azdır..
millet para peşine düşmüş neresi çok veriyorsa, oraya..

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ban konusunda haklısınız. Denize düşen yılana sarılır :)

E

edgen

Misafir
google gibi paraların üstüne yatmıyor.bu en önemlisi bence.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ii güzel hosta adamlar da çalis1r bir sistem yokki ben ocak ayi ödemesini daha yeni aldim 1 hafta önce anlatabiliyormuyum hemde s1n1r1 3 e katlamistim... ve kaç gündür saymiyor en iyisi adsense tamam yabanci para kazan1yor ama hiç yoktan emigin karsiligini alma garantisi daha yüksek

mynetin banlama halinde ödeme yap1lmasi seklinde bir cümlesi var sözlesmede ama 90 gün yaziyor ödemeyi 2 ay geç verdigibini düsünürsen bu olay yaklasik yani bandan sonraki ödeme yaklasik bence en az 6 ay sürer yani mynetten uzak durun abi... 5 aydir kullan1yorm alddigim ufak bir miktar

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayın 30 u bıttı mynet odeme yapmadı bakalım nezaman yapacak bayagıda param bırıktı:Dkerim bu arada odemeyi almıssın haberimiz yok

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıkları sayıyor arkadaşlar 2679 tıka 112 lira kazandım

firma yetkilisi arzu karabulut

Ödemeler konusunda sözleşme kurallarına göre hareket edilir. Daha sade haliyle şöyle ifade edeyim. Her ayın son günü ödeme planı hazırlanır. (Örneğin 31 Mart günü). Yayıncının kazancı 100 YTL’yi aştı ise ödeme planına alınır ve AdPartner kazancı takribi olarak Nisan 2007 dönemi içerisinde yayıncıya aktarılır.

böyle bir mail attı bakalım bekleyip görecez ne zaman ödeyecek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5