İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Adpartner

hostingtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense'den banlanan arkadaşlar kullanın bence. Özellikle forumu olanlar iyi kazanacaktır diye düşünüyorum. Biliyorsunuz Türkiye'de en büyük gelire sahip internet sitesi Mynet ( öyle aklımda kalmış :) ) .. Kullanıcı sayısı yüksek, ticari kullanıcılarıda bir hayli fazla..

Ben sizke şimdiye kadar ki istatistiklerimi paylaşayım forum sitemdeki;

Tüm İstatistikler
Gösterim : 16083
Tıklama: 211
Tıklama Ortalaması : 1.31 %
Ortalama Tıklama Ücreti : 0.03 YTL
Ortalama CPM : 0.43 YTL
Gelir : 6.99 YTL

Günlük İstatistikler
Gösterim : 421
Tıklama: 16
Tıklama Ortalaması : 3.80 %
Ortalama Tıklama Ücreti : 0.06 YTL
Ortalama CPM : 2.38 YTL
Gelir : 1.00 YTL

( çıkacak reklamları siz belirleyebiliyorsunuz 1'den çok kelime kullanabiliyorsunuz.. hoşuma gitti )
( reklam verenler arttıkça gelirlerde bu oranda artacaktır.. )

iyi bence.. çünkü google adsense forum gibi içeriği dağınık sitelerde düşük ücretli reklamları göstertiyor..

İnceleyin deneyin derim :)

http://adpartner.mynet.com/

kolay gelsin..

iyi çalışmalar herkese..
( güzel cümleler kuramadım vaktim kısıtlı oluduğu için.. kusura bakmayın )

Powerofdreams

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen ödeme alabiliyormusun? 750 ytl kadar ödemem vardı.%33 devlet kesiyo diye 525 lira verdiler.Vergi konuşunu es geçiyorum.Paramı 6 ay sonra verdiler.Birde 15-20 kere telefon ettikten sonra dedikleri şey çok gülünç "AAA biz sizin ödemenizi görmemişiz."Sen o kadar script yazdır,sonrada o script sana kimlere ödeme yapman gerektiğini göstermesin :D Olacak iş değil.Bilemiyorum onlara teşekkür ediyorum (!) ödememi yaptıkları için.Geçen ay da ödemem 200 lirayı geçti."Yaklaşık 45 gün içinde ödeme yapıyoruz" dediler telefonda yalnız hesap ne gelen var ne giden...Bakiye 0'ı geçemedi bir türlü.Gerçekten anlamıyorum.Türkiye'nin sayılı sitelerinde olan Mynet'in böyle yapmasını.Sanırım kadrosu yetersiz...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Soruyu sormak için biraz geç kalmışsın. (4 senecik :D)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5