İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Haber.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
gözlerinden kaçmıştır herhalde :) Bence fazla dikkate almıyacaksın bunları debelenip dursunlar kendi hallerinde.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ancak duvarlara,kağıtlara,websayfalarına,... yazarlar, icraat yok :)
olsada bi sürsek şunları.

Jethost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginç, gözden kacma gibi bir şey olacağını düşünmüyorum.

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlara it denmez.
hepsi o.ç

Beyler Siz o yorumu yazan kişiyemi Bu laflarınızı sayıyorsunuz ? Çoğul Anlam katmayacak sekilde konusun..

Bende D.bakırdanım Nedense Burayı kürt milleti yaptınız... Ve Üstte "Hepsi O.Ç" Deniyor.. ve Bana Suan Cok dokundu.. Orda yasayan insanların burda yazılan yorumdan haberi bile yokken nasil basitleşip Hepsine birden atıyorsunuz. ?

Felç Olanı ,Ama Olanı, Elleri Olamayanları,Ayakları Tutmayanları.. Onlarıdamı yadırgıyorsunuz ?

Ben Peygamberim'DEN Irkçılık yapmanın kötü bişey olduğunu öğrendim...
Ben Ne türküm Nede Kürdüm... Ben Müslümanım Demesini unuttuk... Önce Bunu hatırlayıp türküz demeyi öğrenmeliyiz...

Lütfen Kimin Hakkına girdiğinizi düşünün.. hiç Sucu olmayanları bile burda yadırgamak buraya yakışmaz...
Varsa bir kusurum Özür dilerim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5