İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet ICQ ya el attı

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
R

reklamsitesi.be

Misafir
e-kolay'ın skype'la ortaklık kurmasından sonra mynet te atak yapıp icq ile anlaşmış..

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yanlış bir strateji bence. Tabiri caizse; E-Kolay 15 yaşındaki yetenekli bir çocuğu işe alırken, Mynet 90 yaşındaki dedeyi işe alıyor. Hangisi daha verimli olur?

S

SatlikDomain

Misafir
SeVeRaL' Alıntı:
Yanlış bir strateji bence. Tabiri caizse; E-Kolay 15 yaşındaki yetenekli bir çocuğu işe alırken, Mynet 90 yaşındaki dedeyi işe alıyor. Hangisi daha verimli olur?

Yanlış düşünüyorsun,

Önemli olan ronakdinhoyu 150 milyon $ fenerbahçe transver etmek değil, önemli olan onu brezilyadan 500 bin $ satın almak.

ICQ için herkes öldü, geberdi, allah rahmet eylesin vs vs diyor.

Evet ICQ hala eskisi gibi devam ederse ölmeye devam eder ama şunları yaparsa 3. dünya ülkelerinde ( interneti YİYECİ olarak kullanırlar, bir şey vermezler hep alır bu kullanıcılar ama oranları çok yüksekdir) yine en çok kullanan program hale gelir ;

1 - Görüntü ve program daha hafif olmalı
2 - Kullanılmayan ICQ Number'lar silinmeli.
3 - Dosya akratımı , sesli ve Görüntülü sohbet çok geliştirilmeli.
4 - Msn'den bir artısı olan " ARAMA " bölümü geliştirilmeli, mesala benim ayarlarımda ARAMA da görünme gibi seçenek olmalı.
5 - Ve en önemlisi Cep telefonlarına ücretsiz SMS atabilme, mesala ben sizin listenizdeyim ama offline'm ben cep telefonu girdiysem kendi kişisel bilgilerime ve siz notlara eklerseniz SMS ata bilme özelliği olacak. Ve bu SMS günlük limit 10 diyelim ne kadar online lursanız o kadar limit artacak vs vs..

Sadece şu 5 i yapsalar dediğim gibi 3. dünya ülkelerini tekrar ele alabilirler.

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SatlikDomain' Alıntı:
Yanlış düşünüyorsun,

Önemli olan ronakdinhoyu 150 milyon $ fenerbahçe transver etmek değil, önemli olan onu brezilyadan 500 bin $ satın almak.
Tamam ronaldinho'yu 150 milyon $'a değil 500 bin $'a almak akıllıca. Fakat sen ronaldinho'yu genç yaşta alabiliyomusun 500 bin $'a.
Bu olay da böyle işte. Skype geleceğin teknolojisini akıllıca sunuyor ve e-kolay ışığı görüp ortaklığı kurmuş skype ile. Fakat ICQ eskide kaldı. ICQ para edecek olsa AOL'e satmazlardı yahudiler ICQ'yu.
Dediklerini yapsalar da bu saatten sonra bir işe yarayacağını sanmıyorum.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diyosunuz ki icq 90 yaşında dede. bu insan mı ki 100 yada 120 yaşında ölecek. bence sen dediginle icq yu övüyorsun kötülemiyorsun. 90 yıllık tecrübeden bahsediyorsun. bence eski icq falatiklerini geri döndürebilir. bende suanda icq kullanmıyorum fakat msn den daha iyi olursa neden kullanmayayım ?
hemde mynet almısken.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya bırakın kim kullanıo artık icq yu . 5 yaşında bebenin msnden haberi var ICQ kim neylesin?
mynetden hayır gelse mynetin kendi sohbet programından hayır gelirdi.
MSN gibi kaliteli olsunler şahsen ben kullanırım.

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tolgahat' Alıntı:
diyosunuz ki icq 90 yaşında dede. bu insan mı ki 100 yada 120 yaşında ölecek. bence sen dediginle icq yu övüyorsun kötülemiyorsun. 90 yıllık tecrübeden bahsediyorsun. bence eski icq falatiklerini geri döndürebilir. bende suanda icq kullanmıyorum fakat msn den daha iyi olursa neden kullanmayayım ?
hemde mynet almısken.
konuları yorumlama yeteneğine hayran kaldım. Gerçekten mükemmel anlamışsın dediğimi.

Ben 100 yaşında ölür demiyorum yukardaki yazıyı bir daha okursan, anlamaya çalışırsan daha iyi olur.
Ayrıca bende ICQ'yu çok seven bir insanım, msn'e oldum olası uyuz olmuşumdur. Bağlantı konusunda, kesintisizlik konusunda hiç bir zaman ICQ'yu tutmaz msn. Fakat gel gör ki artık ICQ'nun olayı bitmiştir. Bu acı ama gerçek.
Bu arada tonla 6 haneli ICQ'm mevcuttur ;)

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mynet icq ile anlaşmadı ICQ bu teklifi Mynet'e sundu. Bunun nedenide türkiyede ki MSN download sayısıdır başka birşey olamaz. Ama şu varki mynet belirli bir kitleye hitap ediyor günde 1000 bayan kullanıcı icq indirirse onların peşinden gidecek erkek sayısı en az on katı. Zaten şuanki arayüzünü ben çok beğendim indirin bi deneyin derim. Ayrıca icq ye Sayı ile login olmuyorsunuz

ü[email protected] adında her hangi bir servizine üye iseniz

Login: üyeadi
Şifre: şifreniz

şeklinde üye girişi yapabiliyorsunuz. Ama şu özel pencerede enter olayı halen daha kapalı. Fakat o özellik kapalı iken üstte bir uyarı beliriyor bu görüşmelerde enter tuşunu aktif etmek istiyorsanız tıklayın gibi.

R

reklamsitesi.be

Misafir
ben numaramı unutup kaç kere üyelik almıştım şimdi hatırlamaya gerek yok :D:D mynet kullanıcı adını yazınca dire o numaranı yazıyo...

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mynet üyelerini, yani 4 milyon+ gibi bir potansiyeli kullanmak istiyor. Bu bariz. Umarım başarılı olurlar (çok zor ama..).

GizliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam

Nereden çıkardınız birden bire msnye rakip olduklarını vs vs. Belli bir kitleleri var onlara belli bir hizmet sunup karşılığını almak amaçları . msn den nefret ederim ama kıyas yapmak bile yanlış myneti çokmu büyütüyoruz acaba beyler? hotmail ve mynet <<<<<<<< hangisi sizin olsun istersiniz ? (yanında kısa boylumu kaldı ne)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yahu kusura bakmayın arkadaşlar ama boş şeyleri tartışıyorsunuz. msn in reklamları çok fazla olduğu için msn çok revaçta doğru ama icq kullanan emin olun çok fazla insan var, bu küçümsenemez. ben şahsen icq kullanıyorum neden mi?

Listemde sadece kendi alanımda olan coderler mevcut
Bir kod paylaştığım zaman msn gibi 7 satırdan sonra kesmiyor
istediğim uzunlukta istedigim kodu karşıya verebilirim dosya yapıp atmama gerek yok
cam + voice özelliği var.
msn e göre daha hızlı olması benim için ideal.

ayrıca msn i bir ucretli yaparlarsa icq tavan yapar bunuda es geçmemek lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5