İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet iş ortaklığı ödeme alan var mı?

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DMOZ Google'a ait değil ki zaten AOL'a ait, Google kategori yapısını kopyalıyor sadece. Ayrıca coğrafi konumlama bizim gelişmişlik seviyemizi etkileyen bir faktör değil, biz nerdeysek oradayız, adına ne denirse densin. O linkleme olayı da DMOZ'a ilk baktığım zamanda beri öyle yeni değişmedi.

Ki ek bilgi olarak, Türkiye'nin coğrafyası Asia Minor diye tabir edilen, Küçük Asya veya bizim kullandığımız şekliyle Anatolia/Anadolu denilen bölgedir. Çoğunluğu yerbilimine göre Asya'nın bir parçasıdır, Kıbrıs ve Yunan adalarının çoğunluğunun olduğu gibi. Orta Doğu, içinde İsrail de olduğu için Arap yarımadası yerine tercih edilen politik bir kavram. O yüzden içinde doğu var zaten, yoksa kime göre doğu, uzak doğu da japonlara göre uzak bir yer değil, onun gibi.

by_ram

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende durum daha farklı arkadaşlar;

1. si. Bana gelen mailin başlangıç kısmı...

Bayram bey merhaba;

Sizi aradım fakat ulaşamadım,mynet ile yapmış olduğumuz affiliate iş birliğinin dışında sizinle farklı bir kampanyada da çalışmayı önermek istiyorum...........

Teşekkürler.

İyi çalışmalar.

Gulcan Ozcan
İş Ortaklığı ve Satış Uzmanı
Mynet A.Ş.

Bunun haricinde ödeme konusunda da; sizin söylediğinizin aksine bana düzenli bir şekilde ödeme yaptılar (200 ytl üstü) ve hatta 50 ytl de fazla ödeme yaptılar. Gülcan Özcan' a ulaştım ve durumu anlattım bana 50 ytl fazla ödeme yaptıkları konusunda ikna ettim ve bu hesapta 50 ytl yi düştü.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
by_ram sitenin içeriği nedir? sana böyle teklif yaptıklarına göre ya içerik iyidir yada hitin acaba öğrenmemizde sakınca var mı olmazsa pm atarsan sevinirim

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son 3 hafatdır ödeme gelmiyor bana by_ram siz ne zaman ödeme aldınız en son

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
by_ram Mynetin adamı :D
Şaka bir yana yeni denedik, 1 aydır ödeme bekliyoruz bakalım ne olacak

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti ile anlasmıslar otomatik ödenecekmiş bir arkadaş arıyınca öyle demişler.Geciken paralarda yarın yatacakmış bekliyelim görelim

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
nedense mynet bu ödeme konusunu bir türlü düzene koyamadı bunları duycukça ben katılmaya korkuyorum

dtcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 2 haftayı geçti hala ödemeyi onaylamadılar.arkadaşımında yine öyle ödeme onayı bekliyoruz kaç haftadır.sistem yokki adamlarda.millet ödemeyi almış bize hala onay verecek

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mynet, oyun reklamını kaldırmış. Nasıl bir iş ahlakına sahipler, anlamış değilim.

Madem Türkiye'nin en iyi portalıyım diyorsunuz, madem en iyi koşullar sizde, nasıl oluyor da bir reklamı idare edemiyorsunuz? Şimdi oyun reklamı kalktı, içeride paralarımız kaldı. Tamam, miktarlar hiç önemli değil ama mesela 50 ytl sınırını geçmediği için şu anda o para orada kalacak gibi gözüküyor.

Çok amatörce hareket ediyorlar, çok. Bu işi ya tam anlamıyla planlayıp yapmalılar ya da, yapmamalılar...

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım emlak servisini kullanarak parayı 50 sınırına taşıman gerekli ama o serviste hiç tık almıyor.

Neden kapandı servis yeterli tanıtım yapıldığı düşüncesi mi yoksa son dönemde yaşanan ödeme zorluğu mu?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sebep olarak "yoğunluk" gösterilmiş. Ne yoğunluğu ise artık.

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu haftaki ödemeden sonra 70 küsür ytl oldu saymıyınca ödeme talebinde bulundum bakalım onu ödeyecekler mi,o bile belli değil...

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben başvurdum normalde en geç 2 iş günü içinde filan cevap verirlerdi ama benim başvurum 11-12 gün oldu ses yok bugün mail attım bakalım

Tejix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben ödeme aldım. Ama mynet oyun ortaklıgını kapattı :)

apokalipsem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne zamandır ödendi yazıyor ama ödeme gelmedi..

Ciddi ciddi ödeme alan varmı bu mynetten...?

Mail atıyorum gitmiyo...
Ulaşabileceğimiz bir mail adresi falan varmı bunların ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5