İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet iş ortaklığı ödeme alan var mı?

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır ödeme gelmedi. katılım artınca sanırım problemler doğmaya başladı:)

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk sponsor dedik bagrımıza bastık yaptıklarına bak :)

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme garantiliydi ama yatırmamış kimseye demek parası kalmadı:)

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beni kabul bile etmediler nedense anlamadım. mailleri de çalışmıyor satış ortaklığınının mailine mail atıyorum geri geliyor [email protected] a atıyorum geri geliyor hayret bi şey :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bundan 1 ay önce tak diye ödüyorlardı. Adamlara suç bulmaya gerek yok. Birkaç gerizekalı yine hile yapmıştır, yumulmuştur falan...

Olan yine "adam gibi" kullanıcılara oluyor.

Türk interneti adam olmaz arkadaş.

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öylede ona göre sistemlerini yapsınlar,her yerde hile var.1 hafta aldım 2. hafta gelmedi bende kaldırdım, 200 ytl ye yakın içerde kaldı.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar mynete tekrar başvurdum tekrar kabul etmedi cıvıttı ama artık. 600-700 ziyaretçim var 30 bin gösterimim var yine de kabul etmiyor sitemin içeriği online mafya oyunu neden kabul etmiyor hala anlamadım

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu aralar karışık gördügün gibi ondandır büyük ihtimal.

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş sisteme aşırı yüklenme olduğu için sanırım düzenlemeye gidiliyor ve artık seçimde titiz davranacaklar. ödemelerde hafta içi hesapta olur gibime geliyor.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan 1 ay önce tak diye ödüyorlardı. Adamlara suç bulmaya gerek yok. Birkaç gerizekalı yine hile yapmıştır, yumulmuştur falan...

Olan yine "adam gibi" kullanıcılara oluyor.

Türk interneti adam olmaz arkadaş.

Kesinlikle katılıyorum. Adam olma kısmı hariç.. Adam olur olmasına ancak biraz geç galiba. Bence sadece tembelliğe alışmışız. Yattığımız yerden para kazanma hayalleri kuruyoruz. Çalışmadan, okumadan, emek vermeden hiçbir şey olmuyor...Olsa da 3 gün olur. Düşünün lütfen , Google'a göre Türkiye 2008 Ocak tarihine kadar Avrupa ülkeleri arasında idi ancak şimdi ortadoğu ülkeleri arasına girdik. Düşünün lütfen dünya da en çok banlanan ülkelerin başında hangi ülke geliyor? Ama ben yine de ümitliyim, gün geçtikçe bilinçli webmaster'ların sayısı artıyor. Hileyle bir yere kadar gidildigini anlıyor yavaş yavaş.

Saygılar.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
walla kabul edileyim yeter ödemeler geciksin sorun değil. hayır işin kötü yanı iş ortaklığında verdikleri mail adresine de ulaşamıyorum geri dönüyor mail

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla kabul edileyim yeter ödemeler geciksin sorun değil. hayır işin kötü yanı iş ortaklığında verdikleri mail adresine de ulaşamıyorum geri dönüyor mail

arkadaşım, millet para alamıyoruz diyor, sen kabul etsinlerde ödemesinler diyosun, bu nasıl bi çelişki !
hadi kabul ettiler diyelim, 3-5 kuruş kazanacaksın, ödeme alamıyacaksın burdan bas bas bağrıcaksın, hayret bi olay, düzelene kadar başvurma salla gitsin

dtcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mynet ödeme falan yapmaz.49 ytl oldu 50 ytl olunca kaldıracam ödeme yapmazsa.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kesinlikle katılıyorum. Adam olma kısmı hariç.. Adam olur olmasına ancak biraz geç galiba. Bence sadece tembelliğe alışmışız. Yattığımız yerden para kazanma hayalleri kuruyoruz. Çalışmadan, okumadan, emek vermeden hiçbir şey olmuyor...Olsa da 3 gün olur. Düşünün lütfen , Google'a göre Türkiye 2008 Ocak tarihine kadar Avrupa ülkeleri arasında idi ancak şimdi ortadoğu ülkeleri arasına girdik. Düşünün lütfen dünya da en çok banlanan ülkelerin başında hangi ülke geliyor? Ama ben yine de ümitliyim, gün geçtikçe bilinçli webmaster'ların sayısı artıyor. Hileyle bir yere kadar gidildigini anlıyor yavaş yavaş.

Saygılar.

Merak ettim nerede acaba bu açıklama
Google map te falanmı?

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biri yetkililerin perşembe yapacagını söyledigini yazmış her ne kadar inandırıcı gelmesede bekliyelim :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Merak ettim nerede acaba bu açıklama
Google map te falanmı?

Arkadaşımız burayı kastetmiş

http://www.google.com/Top/Regional/Middle_East/Turkey/

Evet bu noktada bizi orta doğu içerisine almışlar.

Lakin kaçırdığı bir nokta var.

http://www.google.com/Top/Regional/Europe/ buradan bakınca orta doğu kategorisinde bulunan turkey linki yer alıyor.

İki kıtada birden de yer vermişler.Tabi ana olarak orta doğuda yer aldığımız için bizi oraya yerleştirmişler.
Bunda garipsenecek bir durum yok.
Birisi kalkıp türkiye avrupadadır ya da orta doğudadır dese hayır değildir mi diyeceksiniz ?

Siz avrupada değilsiniz ya da orta doğuda değilsiniz dedikleri zaman garipsenmeli diye düşünüyorum.

--

Önemli bir konu olduğu için açıklama ihtiyacı duydum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5