İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Mail 5 GB

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün dikkatimi çekti Mynet Mail kapasitesini 5 GB'a çıkarmış, Gmail ile kızışan kota arttırma yarışı nerden nerelere geldi. 10-25 MB düzeylerinden GB düzeylerine.
5 GB gayet yüksek bir düzey, bakalım bu yarış nereye kadar gidecek.

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün dikkatimi çekti Mynet Mail kapasitesini 5 GB'a çıkarmış, Gmail ile kızışan kota arttırma yarışı nerden nerelere geldi. 10-25 MB düzeylerinden GB düzeylerine.
5 GB gayet yüksek bir düzey, bakalım bu yarış nereye kadar gidecek.
İsterse 10GB olsun. 30 gün girmediğin zaman maillerin siliniyor. Nasıl güvenip 5GB yi kullanabilirsinki.
Gmail 2,8 GB ama silinme derdi yok :)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet müthiş önemli bir nokta.Hotmailde yapıyor aama gmail yapmıyor.Emin olun bunun kadar önemli birşey yok.200mb olsun am girmeyince silmesin.
Ya arsivlediğim çok önemli maillerim vardı.Tarihi değeri olanlar vs .. ancak adi hotmail bir süre girmediğim için hepsini silmiş.
Sonrada pişkin pişkin tebrikler hesabınızı aktifleştirdiniz. Töbeee..

Hele söz konusu mynet olunca işin asıl itici boyutu onların yarın biz vazgeçtik çabuk boşaltın mail alanını 5 mb a düşürecez demesi olur.Malum web sitelerinde yaptılar.
Bir firma için güvenilir tutarlı olmaktan büyük kampanya yoktur..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
sana katılıyorum tukmucit...

mynetin bozuk olan sadece tarzı değilki. Mail serverlarıda bi tuhaf. Benim orda bi tane mailim var onuda sadece üyeliklerde vs. kullanıyorum ama ertesi güne ancak geliyor mailler...rezillik yani

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5