İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Mail Hakkında ???

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu e-mail mynet tarafından sanıyorum tüm üyelerine gönderilmiştir.

"Sayın Mynet Email Üyesi,
Mynet, liderliğini ortaya koyarak Türk internet kullanıcılarının dünya standartlarında Email hizmetinden faydalanmaya devam etmesini sağlamak amacı ile Mynet Email'i yenileyerek kullanıcılarının hizmetine sunuyor:
Toplam Posta Kutusu kapasiteniz artık 100 MB!! ( Genişleyen posta kutunuzu hızlı ve etkin kullanmak için lütfen saklamaya gerek duymadığınız emailleri düzenli olarak siliniz. )
Ayrıca Posta Kutunuzu şişiren, kimin tarafından gönderildiğini bilmediğiniz istenmeyen Email'leri önleyen gelişmiş Süzgeç Sistemi devreye alınmıştır.
Süzgeç Sistemini daha verimli kullanabilmek için aşağıdaki açıklamaları dikkatle okumanızı öneririz:

İstenmeyen Email'lere karşı gelişmiş engelleme sistemi nedir?
Mynet Email servisinde istenmeyen Email olduğu kesin olmamakla birlikte bilgisayarlarınıza toplu halde, ticari ve reklam amaçlı izinsiz gönderildiği belirlenen Email'lerin posta kutunuza girmesini engelleyen akıllı bir sistemdir. Böylece, posta kutunuzu şişirerek, çöp kutusuna çeviren istemediğiniz Email'lerden korunur; posta kutunuzu temizlemek için zaman harcamazsınız.

İstenmeyen Email'lere karşı gelişmiş engelleme sistemi nasıl çalışır?
Mynet Email servisi kullanıcılarına gönderilen bütün Email'ler öncelikle içerik filtreleme sisteminden geçer; içeriği uygun olan Email'ler posta kutunuza girer, geri kalan emailler ise Süzgeç Klasörüne atılır. Süzgeç'te bulunan Email'ler, 10 gün sonra silinir.

Süzgeç'e atılmasına karşın posta kutunuza gelmesini istediğiniz Email'leri "Süzgeç'ten Çıkar" butonuyla belirleyip daha sonra aynı adresten gelecek Email'lerin sürekli olarak posta kutunuza girmesini sağlayabilirsiniz.

Posta kutumdaki bir Email'in bir daha asla posta kutuma düşmemesi için ne yapmalıyım?
Posta kutunuzdaki "İstenmeyen Email" butonuna bastıktan sonra işaretleyeceğiniz Email'lerin gönderici adresleri incelenmek üzere Mynet Email Servisine bildirilir ve bu emailler çöp klasörünüze taşınır. İstenmeyen Email Ayarları bölümünde "İstenmeyen Email (Spam) olarak işaretlediğim gönderici adresini otomatik olarak engellenenler listesine ekle." seçeneği kayıtlı ise bu emaillerin gönderici adresleri otomatik olarak engellenenler listesine eklenir. Ayrıca, Adres Engelleme bölümünden bir daha email almak istemediğiniz gönderici adreslerini ve alan adlarını belirleyerek engellenen adresler listenizi kendiniz de oluşturabilirsiniz. Böylelikle engellenen adreslerden size gönderilen emaillerin posta kutunuza girişine izin verilmez.

Daha güvenli, renkli, dopdolu bir Internet dünyasında yer almanın keyfini, Mynet.com'da çıkartmaya devam edin!

Bu dünyayı bizimle yarattığınız ve de paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla, "

Mynet tartışmasız Türkiye'nin lider portalı fakat sizce Türkiye'deki internet kullanıcılarının ortalama olarak % kaçı mynet maili kullanır? Yada böyle bir oran vermek doğru olurmu? En önemli sorum ise sizlere mynet'in yapmış olduğu bu yenilik sizce nasıl? Tutarmı, tutarsa neden? tutmazmı, nedeni? Yada mynet gelişen yeni mail teknolojileri karşısında çok geri kaldığını düşünerek silkinmemi yaptı?

sanıyorum biraz fazla soru sordum sizlere fakat değerli görüşlerinize gerçekten ihtiyacım var.

Hepinize sonsuz sevgi ve saygılarımla, iyi çalışmalar...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
100 mb alanı bedavaya vermez mynet. Kesin paralidir o. Mynetin isi gücü para olmus. Irc Chat sunucusunu bile kapadi millet webden girip banner gösterim sayilarim yukselsin diye. Bunlari nerden biliyorsun diye sorma yakin arkadasim Mynette calisiyor.

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@dll +1 ;
Mynet IRC sunucularını mIRC girişine kapattı. Sırf web'ten girsinler 2-3 reklam görsünler diye , tabi mynet haqlı olabilir bu konuda ama binlerce mIRC kullanıcısına yazık oluyor..

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
myneti salla ya nesi düzgün çalışıyorki. mail sistemleri her seferinde sorunlu. 500MB yapsalar ne olur sanki mail alıp yollayamadıktan sonra.

fıstık gibi gmail var. hotmaillar da yakında 250MB olacak. benim 2-3 tane 250MBlı hotmailım var güzel güzel kullanıyorum. MYNET sieesin.

O

OakLyn

Misafir
Teşekkürler Mynet. Verdiğin php desteğe, Türkiye'ye mail servisi sunduğun için, bedava alan vererek internet kullanımını teşvik ettiğin için, eğitime destek olduğun için ...

...

innDirmp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 para etmez mynet.
valla iyi demisin uslanmaz :)
hotmail varken ne gerek var
mynet.
kim takar myneti
myneti anca nete yeni baslayanlar kullanır..
yani yinede kullanan varsa kullansın.
sozumuz yok..

S

Senbul

Misafir
Arkadaslar acımasız elestiriler yapıyorsunuz mynete.Her nekadar cok iyi bir servis olmasada.....Sonucta dilimiz turkce hepimiz ingilizce bilmiyoruz mynet sırf bu yuzden ne kadar kotude olsa turkce oldugundan dolayı tercih sebebi.Tanıdıgım cogu arkadasım buradan basladı mail olayına.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senbul,

Türkiye`de başka mail servisi yokmuş gibi konuşuyorsun. İngilizce dediğin de 5 kelimeyi az çok bilse kullanabilir.

Ben MYNET e çok kızgınım. Mail alıp göndermedeki sorunları yüzünden önemli işlerim aksamıştı zamanında. Bir deneyeyim diye almıştım. Hiçbir faydasını göremedim.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar nerden biliyorsunuz mynet'te sorun olduğunu bunu kaynaklayan daha başka mailler olamazmı ? yani kullandığınız mailler yapmasın. berki mailler mynet yoluna kapanmış olamazmı? mynet üyeleri birbirlerine mail attığında sorun yaşamıyorlar o acıdan söylüyorum. pek anlamam ama bu biraz mantıklı

Veya Mnyet.com kendi üyeler arası mail olabilir cunku turkiye'nin en büyük portalı hemde en büyük sitesi yabancı mailleri vs desteklemiyor buda turkiye'ye kazanclı olabilmek için olamazmı ?

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her ne kadar ; Kim ne derse desin ; Aksini inkar ederse etsin . Bence bir gerçektir. Mynet Acemi Turk Internet kullanıcılarını e-posta vs. servislerle tanıştırdı. Internete adım atılmasını sağladı. Çevremdeki bir çok insan mynet sayesinde internete girmeye başladı.
Ve adamların en tabi hakkıdır; sahibi oldukları bir şeyden para kazanmaları...
[ Yinede sohbet odalarını açsınlar ] :p

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu alemde yahooo üzeerine tanımam ilk cıktıgındadan beri yahoo kullanmişimdir hep mynette sacma sapan spam filtreleri war haber üyeliklerinin mailleri bile gelmiyor üstelik yavaş dosya gönderme sorunlu sitesi gec aciliyor bazen yogunluktan göcüyor bizim işte bilmeyen cogu kesim myneti bişi saniyor adamlarin verdigi bir hizmet yok abi !

H

hitmp3tr_com

Misafir
yapmayın arkadaşlar sağlam birkaç site var türkiyede onlarıda harcamayın yazık yaw.

ne olursa olsun yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı. kullanmalıki dahada gelişsin.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Adamlar aç gözlü. O yüzden sevmiyorum myneti. İlk açıldığında bende mynet kullanayım dedim. Sonuçta bi türk sitesi. Domain transfer edecektim ve gördümki transfer icin gerekli olan maili filtre silmiş. Domaini trasnfer edemedim. 15$ zarara girmiştim. O günden beri kullanmam mynetin mail sistemini.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitmp3tr_com,

zaten bu düşüncen yüzünden gelişemiyoruz. MYNET keşke iyi hizmet verebilse de kullanabilsem... ama yok işte. iyi hizmet veremiyor. hep sorun sorun sorun... zarar zarar zarar...

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler ve düşünceleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Belki "sen bizim düşüncelerimizi ne yapacaksın kardeşim" diyen olacaktır içinizde ama oda sürpriz olsun. Mynetin çok iyi yada çok kötü olduğunu tartışmaya çokta fazla gerek olduğu kanısında değilim. Mynet'in çok iyi ve çok fazla ziyaretçi topladığı bölümler var. ama "dll" ninde ısrarla söylediği gibi paraya çok düşkün bir site. Hemen hemen herşeyi parayla. Yakında okey tavla vs. board oyunlarıda ücretli yaparsa sürpriz olmaz. Ne kadar çalışanı olduğunu, giderlerini ve gelirlerini bilmediğim için bu ücret konusuna pek te fazla girmek istemem, ama onu zorlayacak bir site olmadığı için kafalarına göre takılıyorlar. Neyse onlar baksın işlerine biz bakalım işimize...

Hepinize tekrar teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım. İyi çalışmalar....

S

sevdik

Misafir
slm

İlk turkce bedava mail sitesi olabilir Mynet Fakat bir düşünün şöyle herkes kendi sitesine baksın adamlara helal olsun Mecediyeköy de adamların binası var Şirket olmuşlar Yabancı bir yere gittiginizde ülkelerde sizde ancak superonline ve mynet sitelerini sayabilirler bu da gurur verici bir olaydır Sonucta herkes internetten para kazanmalı adamın o kadar işçisi var hobi icin mi adamlara para ödüyor Sohbet bölümü kapalı ondada haklılar saldırı,reklamlar vs. olaylar oluyor adamlar zorunlumu bu kadar seviyesiz insanla ugrasmaya
sohbet odalarında @ olmak icin bile sizden kimlik fotokopisi vs. belgeler isteniliyor Unutmayın ki superonline de mircini tamamen kapattı çünkü onlara zarar veriyordu saldırı oluyor şimdi uyeleri çoğaldı oyun odaları büyüdü

Unutmayın ki cogu arkadaşımız mynet i örnek alarak iş yapıyor herkes büyük olmak icin güzel işler yapmak icin ugrasıyor para kazanması da normaldır Bence myneti eleştirecegimize TURK TELEKOM hakkında şikayet mailleri atalım bildiklerimizi paylaşalım herkese interneti sevdirelim güzel temiz bir internet hayatı icin birlik olalım Bırakın yahoo,hotmaili bende kullanıyorum onlarda reklam yokmu sanıyorsunuz vardır herkes işini yapacak dünya böyle kanun böyle bu konunun da buraya kadar uzaması yanlış oldu konuyu açan arkadaşa da ayıp oldu biraz...

Herkese iyi çalışmalar bol hitli günler

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim ne derse desin ne düşünürse düşünsün mail alıp gönderemediğim bir mail servisinin savunulacak bir yanı yok. Berbat bir servis. MYNETi girmeye değmeyecek bir site olarak görüyorum.

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OakLyn' Alıntı:
Teşekkürler Mynet. Verdiğin php desteğe, Türkiye'ye mail servisi sunduğun için, bedava alan vererek internet kullanımını teşvik ettiğin için, eğitime destek olduğun için ...

...

mynet Türkiye de ilklerin başlangıcı bence de ..

mesela ben de ilk mailimi mynetten 99 da almıştım
ilk sitemi mynet hazırsite aracılığıyla yapmıştım..
..

bu işleri Türkçe olarak ilk mynetten öğrendik yani...

mynet.com ve yonlendir.com a tşk!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi