İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mynet mysite alanını 1 mb yapıyor

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten az olan 10mb lık alan ayın 26 sından itibaren 1 mb olucakmış
mysite_251206.jpg

S

serkanus

Misafir
binlerce bedava reklamsız hosting servisi var mysite haricinde.
onları öneririm

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende onları öneririm ama amatçr türkler yabancı dili olmadan en basit sadece mynet ile uğraşıyorlar yani
gerçi kayyo var ama oda fazla duyulmamış olduğu için mynet lider bu konumda

S

serkanus

Misafir
amatör türkler türkçe site arayacağına azcık teknik terimleri öğrenirlerse bence hic zorlanmadan bunu başarabilirler :) sorun ingilizce değil ordaki terimler zaten hep duyduğumuz bildiğimiz kullandığımız terimler bence korkmadan cekinmeden biraz gayret gösterin uğraşın. bu işte kendini geliştirmek için yeniliklere açık olmak gerek. bilemediğiniz kelimeleri sözlük programlarından öğrenebilirsiniz.
takıldığınız yer olursa forumlar size yardımcı olmaya çalışabilecek insanlarla dolu.
siz yeterki yapmak isteyin eminim çözüm bulunur

bende onları öneririm ama amatçr türkler yabancı dili olmadan en basit sadece mynet ile uğraşıyorlar yani
gerçi kayyo var ama oda fazla duyulmamış olduğu için mynet lider bu konumda

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bu ücretsiz alan işinin eskiden bir mantığı vardı, domain host baya pahalıydı kar beklentisi olmayan işleri insanlar böyle yerlere depoluyordu. Ama artık yılda 30-40$ gibi fiyatlara domain+host alınabiliyor ayda 2-3$ vermeyen de zaten bu işlere zaman harcamasın bence. Parasından değil bir iki şeyi öğrenmeye üşendiği için bunlarla uğraşıyor millet.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mademki bu işi yapamiyacaklar, biraksinlar daha iyi.. hem kendilerini rezil ediyorlar, hemde milleti uğraştırıyorlar. 1 MB hostmu olurmuş yahu.. Dalga geçer gibi!

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Birçok ücretsiz blog sitesinin olması sitemynet kullanımını bitirdi, sanırım o yüzden bu kararı aldılar.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yabancılar arttırır bizimkiler azaltır :)

Kesinlikle.
İşte buda onların başarısını anlatıyor.Bizimkiler ufak hesaplarda daha.Mynetten geçende bu alanı kullanacaktım.Dedim onların ne yapacağı belli olmaz boşver başka yerden kullanalım.
Yani küçük olmak böyle bişey demekki ne kadar para kazansalar küçüklükten kurtulamıyorlar.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar ben istanbula taşınınca bebek telekoma gittim benim adsl hesabını transfer ettirmeye
önümde bi adam vardı mynet in adamıymış elinde de 80 tane yeni telefon başvurusu vardı adam şirket büyüyor diyor ama verdiği hizmette bi okadar azalıyor ve pahallı oluyor

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diyiyorum ya büyürken küçülenler vardır.Bir tavuk dönerci vardı satışları artınca şunları yapmaya başladı
-peçeteleri inceltmek
-ketçabı sulandırmak (hatta el yapımı birşey kullanıp onu dahi sulandırmak)
-eti çok az yeşilliği bol kullanmak (bozulmaya durmuş marul vs)

Gerçekten yabancıların ticaret,para kazanma anlayışı ile bayağı farklarımız var.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence mysite servisini yavaş yavaş bitirmeye çalışıyorlar. Mysiteyi bende birzamanlar çok kullandım ve şuanda 1MB a kadar düşürülmesini okuyunca gerçekten üzüldüm. Türkiye'nin en büyük portalı dediğimiz bir site, bu işi amatör olarak yapmaya çalışan kişilere destek falan vermiyor demekki. Mynet in bence demek istediği http://mysite.mynet.com/ burayı bırak http://proservis.mynet.com/ buraya geç??

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tipik türk mantığı işte daha çok kazanmak için ücretsizleri kısıyorlar. yazık

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e onlar için gereksiz bir bölüm haline geldi mysite olayı komple kaldıramıyorlar minimuma çekiyorlar . Normaldir bazı bölümleri revizyondan geçirmek büyük portallarda . İlginç olan Sohbet bölümleri aşırı kan kaybediyor son aylarda , kanallar genelde konuşmaya kapatılmaya başlandı çok garip . Anlık 7000 online olan bir bölümü kaderine terk etmek yönetimin büyük eksikliği .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5