İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Ödemeleri

K

kwok

Misafir
Arkadaşlar Mynet Kasim ayi odemelerini bugun yapacakti.

Odeme alan var mi? Ben henuz alamadim da :)

K

kwok

Misafir
Anlasilan burada Mynet ile calisan yok bosuna bekliyorum.

Iyi gunler dilerim sizlere...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Anlasilan burada Mynet ile calisan yok bosuna bekliyorum.

Iyi gunler dilerim sizlere...

Forumda mynet in reklam sistemi ile ilgili yapılan çağrılar mevcut, forumda Arzoom isimli üye de mynet çalışanı olarak üye olmuştur, kendisine sorulan sorulardan alınan cevaplar kişileri pek memnun etmedi, ayrıca bizim reklam sistemimizi kullanın diye telefon ile irtibat kurulanlardan da kısa bir süre sonra sistemden atılanlar oldu.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adpartner sayesinde para kazanmanın bir üst limiti yoktur. Ancak Adpartner sisteminde kazandığınız gelirin tarafınıza gönderilmesi için bakiyenizin en az 100 YTL'ye ulaşmış olması şartı aranır. Hak edilen meblağ 100 YTL'ye ulaştığında Yayıncı fatura keser ve bunu takiben 30 gün içerisinde bu meblağ Yayıncı'nın banka hesabına yatırılır. Aylık olarak hak edilen gelir tutarları takip edilir, faturalandırılır ve 30 gün içerisinde site sahibine ödenir.

M

memox

Misafir
ben sahsen çalışmıyorum.

mynet in iyi olduğunu söylediler.odeme gelir kısa zamanda.

K

kwok

Misafir
ben calisiyorum ve memnunum da, basligi acmaktaki amacim; odemelerin yapilip yapilmadigini ogrenmekti. İyi gunler dememdeki amacta o gunluk forumdan cikmam di yoksa ayrildigim falan yok yine foruma takiliyorum.

Mynet ise yeni girdi elbet bazi sorunlar olacaktir, bizler sabretmeyi sevmeyen bir millet oldugumuzdan her seyin biran once olmasini istiyoruz; ancak genel olarak hic birimizin isi tam ve zamaninda olmaz.

Neyse yinede ilgilendiginiz icin tesekkur ederim.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
banamaılatmışlardıbende cevap yazdım dedımkı sızın sıtemınızdekı zaaflar şunlar bunalrve düşük oduyorsunuz, sonrak ıhafta benıbanlamışlar sıstemlerınden, gelen eleştırılerdoğrultusundda çalışmaları lazımkeneleştırıyı bılekabuletmıyorlar:)
onun dışında tık başına ne kazandığınızı merak edıyorum ben...

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskiden 0,20 ye kadar kazanıyordum şimdi 0,03 e düştü

ama fiyatlar artacakmış günde 1-2 lira kazandırıyo işte :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi