İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Reklamları deneyen var mı

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mynet adclick olayını deneyen oldumu?
geri dönüş performansı nasıl? reklam vermeyi düşünüyorumda
geyik tıklamalar çıkmaz " umuyorum "..
daha önce bir kaç yeri denedim ama hep çöp clickler geldi.

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'dan daha çok kazandırıyor. Nasıl mı? Türkçe sitelere Google ile eşit ödüyor hemen hemen. Bir de Google'dan ban derdi var. Mynet ile irtibata geçince Google'a baz alarak daha iyiniyetli destek alabiliyorsun.
www.haberturk.com gibi bir çok kurumun sitesinde mynet reklamı mevcut.
Ben bugün tekrar başvurmak zorunda kaldım. Belirli bir süre kullanmayınca kapatıyorlarmış.

Bundan sonra Mynet Adklik için çalışacağım...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hiç kullanmadım ama duyumalrıma göre googleden daha az verdiğini duymuştum hatta bu forumda konu acıp kaldırıyorum reklamları demişlerdi.

Ama su son ayalrda büyük sitelerin mynet ile anlaştıgı ve reklamalrınız yayınaldıgını görüyorum buda reklam veren için farklı içierikten farklu kullanıcı cekmek olur. Su aralar mynet ads cıkışa cıktı gibi reklam verirsen bence para boşuna gitmez gibi tabi reklamların yayınlandıgı siteleri baz alıyorum (büyük siteler)

Jethost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla açıkcası daha yeni başladım reklam almaya siteye fakat en güzeli google veriyor kim ne dersin, ringofonda güzel

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sanırım yanlış anlaşıldı baylar
ben reklam vereceğim mynete. o yüzden sordum
yani sponsorluk programını kullanmayacağım

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce biri sahte klikleri ayırt edemiyor diye topic açmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Şu an nedir bilemiyorum tabi. Ufak bir meblağ ile deneyip görmek lazım.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet doğru
bir deneme yapayım bu hafta içi. size yazarım sonuçları buradan

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu ile Alakasız ama Bir Yayıncı olarak 3,5 Aydır Mynetten Ödeme Bekliyorum Bakalım Durdurduk Nolacak ödemelerimiz :)

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha önce biri sahte klikleri ayırt edemiyor diye topic açmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Şu an nedir bilemiyorum tabi. Ufak bir meblağ ile deneyip görmek lazım.

sanırım bu topiği ben açmıştım ben bulaşma derim mynete Çok zayıf bi sistem sahte tıklamaları yutuyor bi baktım bi dünya yurt dışı IP si reklamlarıma tıklıyor mynette görünmüyor bunlar ben kendi sistem site panelimden takip ettim işi bilen yabancı siteler bi şekilde mynetten reklam yayını alıp sitelerine koyuyorlar ve sahte tıklamalarla mynetten para alıyorlar 5 dakika içinde reklamlarıma binlerce kez tıklanıp hesabımın dibe vurduğunu canlı canlı gördüm hatta bi ara logları ekran görüntülerini vs... de yayınlamıştım burada hatırlamıyorum gönderdiğim mesajları incelerseniz sanırım konuya ulaşırsınız

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayrıca mynet reklamı alacak webmaster arkadaşlar:

Bir forum sitesi ile mynete başvurduk reklam almak için kurallarımıza aykırı dediler site için kaldı ki kurallara aylırı hiç bir şey yoktu forumda yani ne mp3 ne absürt ne vs....

mynetin reklam vermediği siteye google çivileme atladı hemen verdi adsense i (aynı içerikle) çok havayada giriyor yani mynet :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 2-3 türk sponsora reklam verdim şu ana kadar ama katreklam dışında hiçbirinden verim alamadım. Katreklam hak ettiği ilgiyi görmüyor bana göre.(Reklamveren olmak dışında bir alakam yok)

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca mynet reklamı alacak webmaster arkadaşlar:

Bir forum sitesi ile mynete başvurduk reklam almak için kurallarımıza aykırı dediler site için kaldı ki kurallara aylırı hiç bir şey yoktu forumda yani ne mp3 ne absürt ne vs....

mynetin reklam vermediği siteye google çivileme atladı hemen verdi adsense i (aynı içerikle) çok havayada giriyor yani mynet :)

mynetin yeni başvuru kurallarından bahsedeyim direk bu işlerle uğraşan bir personelinden arzu hanımdan

en az pr4 ve alexada ilk 50.000 içinde isen başvurunu kabul ediyorlarmış...

diğer bir sitemde yaklaşım 3 aydır 300 milyon param var ama alamıyorum ocak ayının ödemesinin şubatta şubat sonunda yapılacağını söylediler şimdide diyorlarki ödemeler mart 15 de yapılacak bu günj ayın 16 sı yani 16 mart ama hala ödeme yok yazdığım bir maile verilen cevabı aynen yazıyorum artık siz karar verin

" finan departmanımızda ödemelerle ilgilenen bir personelimiz ufak bir ameliyat geçirdi ödemeler bir gün gecikmeli yapılacak felan filan" yani bu mailden sonra bir daha kullanmıcam bir ödeme kazanıyorsunuz kazandığınız ödeme 2 ay sonra ödeniyor hangi sistemde var bu google nin gözünü seveyim ...

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
" finan departmanımızda ödemelerle ilgilenen bir personelimiz ufak bir ameliyat geçirdi ödemeler bir gün gecikmeli yapılacak felan filan" yani bu mailden sonra bir daha kullanmıcam bir ödeme kazanıyorsunuz kazandığınız ödeme 2 ay sonra ödeniyor hangi sistemde var bu google nin gözünü seveyim ...

:) Bizde Aralık ortası, Ocak Başı, Şubat sonu, Mart Başı Diye bekliyoruz Şimdi bakalım Nisan Kaç olacak :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
böyle bir kriter bana uygulanmadı!
yayıncı siteleri seçerken dikkatli davranıyorlar ki doğrusu da bu. sitelerin genel yapısı komik video vs. tarzında olduğundan ve hitleri genelde çok yüksek olduğundan belki bunlarla doldurmak istemiyorlardır.
pr 0 uğur böceği sitesine de veriyorlar.. amaç çeşitliliği arttırmak ve temiz siteler olabilir.

yayıncılara en iyi parayı veren Türk sponsor ama ödemelerin zamanları muallak biraz. 2 aydır ben de bekliyorum.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir kriter bana uygulanmadı!
yayıncı siteleri seçerken dikkatli davranıyorlar ki doğrusu da bu. sitelerin genel yapısı komik video vs. tarzında olduğundan ve hitleri genelde çok yüksek olduğundan belki bunlarla doldurmak istemiyorlardır.
pr 0 uğur böceği sitesine de veriyorlar.. amaç çeşitliliği arttırmak ve temiz siteler olabilir.

yayıncılara en iyi parayı veren Türk sponsor ama ödemelerin zamanları muallak biraz. 2 aydır ben de bekliyorum.

kardeşim ister inan ister inanma ama bende forum sitem için mynet reklamını ilk koyanlardan biriyim o zaman vermişlerdi ve bir video sitem vardı ona koymamada izin verdiler ama gel gelelim aradan zaman geçti diğer bir video sitem için izin istedim vermediler ve verdikleri cevap pr4 50.000 alexa aynen bunu söylediler... Yani koskaca mynet paramızıda vermiyor gerçekten soruyorum hangi reklam siteleri ödemeyi hak edilmiş kazancı 2 ay sonra yapıyor varmı böyle bir yer sorarım size .... Tek kelime ile amatörce zaten çoğu kez tıklama da saymadılar yok hata var bilmem ne
reklam verenden alıyor parayı hata yok ödemeye gelince hata var neysee daha koyarsam 2 olsun paramı kurtarayım yeter yaa...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5