İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Yazık Sana

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sayın Yayıncı,

Başvurunuz web sitenizin Adpartner Üyelik Şartları veya Çalışma Prensiplerimize uygun olmaması sebebi ile kabul edilmemiştir.

Adpartner Üyelik Şartları ve Çalışma Prensipleri bölümümüzü tekrar inceleyip gerekli düzenlemeleri yaparak başvurunuzu yenileyebilirsiniz. Bu durumda başvurunuz tekrar değerlendirilecektir.

Mynet’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

AdPartner Müşteri Hizmetleri

Mynet A.Ş
www.mynet.com

Görüş ve sorularınızı Mynet ADKlik – ADPartner Kullanıcı Hizmetleri üzerinden bize iletebilirsiniz.

Dalgamı geçiyorsunuz siz. Günlerce telefon ettiğiniz, reklamları yayınlaması için peşini bırakmadığınız kişilere şimdi bunu mu gönderiyorsunuz.
Olmayan karizmanızı da, veremediğiniz güveni de bitirdiniz. Tşk.

Bana bu şekilde bir mail yollamışlar. Bende yazdığım şekliyle geri gönderdim. Umarım kendilerini daha fazla rezil etmezler.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
balık baştan kokar diye bi atasözü vardı hatırlatmaya gerek yok sanırım... en baştan belliydi ne yapmaya çalıştıkları...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
yabancı reklamcılar olmasa (google-diğer) bunlar bizi sünger gibi sıkar ,suyumuzdanda hoşaf yaparlar..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
27.08.2006 günü Mynet'e kabul edildim ancak 1 tıka 1 kuruş verdikleri gerekçesi ile hiç sitelerime kodları eklemedim.
27.10.2006 itibari ile bugün gelen mail ;

Sayın Yayıncı,

Başvurunuz web sitenizin Adpartner Üyelik Şartları veya Çalışma Prensiplerimize uygun olmaması sebebi ile kabul edilmemiştir.

Adpartner Üyelik Şartları ve Çalışma Prensipleri bölümümüzü tekrar inceleyip gerekli düzenlemeleri yaparak başvurunuzu yenileyebilirsiniz. Bu durumda başvurunuz tekrar değerlendirilecektir.

Mynet’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

AdPartner Müşteri Hizmetleri

Mynet A.Ş
www.mynet.com

------------------------------------

Google kodumu aylarca kullanmasamda birşey olmazken, Mynet kendini ne sanıyor çözemedim :p

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Açıkcası beklenen bir tavır sergiledi, mynet i hiç sosyal bir etkinlikte gördünüz mü bu zamana kadar, adamlar cayman adalarına kayıtlı ve paradan başka birşey umurlarında olmayan, hep bana hep bana diyen bir firma.

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gene En iyisi google
türkler yapamıyor bu işi :(

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Açıkcası beklenen bir tavır sergiledi, mynet i hiç sosyal bir etkinlikte gördünüz mü bu zamana kadar, adamlar cayman adalarına kayıtlı ve paradan başka birşey umurlarında olmayan, hep bana hep bana diyen bir firma.
bu adamların vergi kaçırdığını mı iddia ediyorsun?

http://www.turkhukuksitesi.com/makale_86.htm

bu makaleyi okuyun,

Fakat tüm denizaşırı hesaplar yasadışı olarak görmemek gerekir. IRS tarafından Cayman adalarında bulunan 1500 Amerikalıya ait olan hesaplar üzerinde yapılan vergi incelemeleri sonucunda bunların sadece 63 adedi için ilgili yerlere suç duyurusunda bulunulmuştur.

Vergi kaybı konusunda yapılan tahminler arasında bazı çelişkiler mevcuttur. Mahkeme verilerine göre Amerika da yıllık 70 milyar dolar dolayında vergi kayıp ve kaçağı olmaktadır. Bu tutar Federal Gelir Vergisinin %7’sine tekabül etmektedir.

adamlar resmen hırsızlık yapıyor demekki.

M

mcanli

Misafir
4 kere aradılar (tatilde bile rahat bırakmadılar).
Niye kodları eklemiyorsunuz dediler.

Sonra geçen gün banada bu maili göndermişler.
Kadına Adsense daha çok veriyor niye ekleyeyim diyemedim. :)

Ayrıca haber 7 nin sitesinde hem adsende hemde mynet reklamları var bu yasak değil mi?

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
myneti başından beridir hiç sevmem
bi ara mail için millet kulanıodu sora referer linklerden her isteyen hesaplara girip okuyodu tam komediydi
bunlara güvenip sponsor olarak siteye koycan 1 ay beklicen bide para alcan
ohooo ;)

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Etti mynet bez getir
(; Yada
Mynet paşa etti taşa taş yarıldı baştan başa..
Kendi reklamlarını cıkartmak icin bir program baslattilar ama yemedi.
Protestona katılıyorum
iyi calismalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi