İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mynet'e gitmeyen mailler

F

Forsaken

Misafir
arkadaslar bir konuda yardima ihtiyacım var.

sitemden php kodlari ile otomatik olarak gönderilen mailler mynet kullanicilarina ulasmiyor.. bunun sebebini ve nasıl çözüleceğini bilen varmı?

teşekkürler.

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ona bişi yapamazsın mynetin dandikliği o cogu siteden gelen mailleri spam olarak görüp siliyo kullanıcıya ulaşmadan kullanıcıları uyarcaksın bu konuda mynet maili yazmayın die

C

chemeng

Misafir
?

katılıyorum sana.. örneğin bizim de tavsiye scriptimiz mynet'e gitmiyor. bazı sitelerdeki gidiyor fakat çözemedik bizde.

en iyisi mynet kullanmamak :)

F

Forsaken

Misafir
deneme icin mynetten mail actim, ve birtakim sitelere uye oldum, hemen hepsinden uyelik mailleri geldi.. bu mynet birtek benim siteme mi dandiklik yapiyor?

bunun bir cözümü olmalı ya

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mynet' Alıntı:
Merhaba,

Kalici çözüm için, Göndermis oldugunuz emaillerde Return Path bilgisi
oldugundan emin olunuz ve IP adresinizi Mx kayitlariniza ekleyiniz.
Sorun giderilmistir.

Iyi Çalismalar

Mynet

Mynet'ten gelen cevap. Bu konuda yazmamıştım, sunucunun devamlı banlanması üzerine yazmıştım. Fakat return-path scriptler için de geçerli olan bir kuraldır.

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende aynı tatsızlıktan şikayetçiyim mynet e onay gitmiyor ne yazıkki.

İlk 5,6gün gidiyordu sonra mailler almaya başladım aktivasyon kodunuz gelmiyor diye. Mynet kullanıcılarından

Bu konuda ne yapabilirim, bilgili arkadaşlar varmı acaba?

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir işe yaradımı bu olay ?
Bende mynet ile ilgili sorunlar yaşıyorum. Bırakın forumları kendi smtp mden bile gönderemiyorum. Sanırım mynet bi mail adresinden yogun mesaj alınca banlıyor. yahoo hotmail hariç sanırım :)
mail de attım mynete cevap gelmeid. M.Köydeki binasını basmaya gidecem az kaldı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5