İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet'ten 5 GB'lik adım

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mynet'ten yapılan yazılı açıklamada, kapasite artırımıyla Mynet üyelerinin, gelen emailleri uzun süre silmeden posta kutusunda tutabilecekleri, bu maillerdeki önem atfedilen belgeleri 250 MB boyutu olan dosya deposunda saklanabileceği kaydedildi.

Yeni içerik filtreleme sistemiyle istenmeyen emaillerin (SPAM) ve virüslerin Mynet kullanıcılarının posta kutusuna girişinin engellendiği aktarılan açıklamada, bu emaillerin bir süreliğine süzgeç klasöründe saklandıktan sonra silindiği, tespit edilen istenmeyen emaillerin ise sisteme girişinin otomatik olarak engellendiği belirtildi.

ÜCRETSİZ POP3 DESTEĞİ

Ayrıca, Mynet kullanıcıları ücretsiz POP3 desteğiyle e-mail hesabındaki bütün mailleri bilgisayara indirme; internet erişimi olmadığı zamanlarda Outlook ve benzeri e-mail programları üzerinden saklı e-maillere kolayca ulaşma ve çalışma imkanına sahip olacak.

Haber3

onurkuru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mynetin karizması kalmadı artık 10 gb yapsa neye yarar

Metro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 değil 10 GB da yaparlar çünkü kimsenin o kadar kullanmadığını biliyolar.
Düşünün 100.000 üyesi varsa ki çokdaha fazla 500.000 GB yapar serverların büyük olup 500 gb olduğunu düşün sadece mail 1000 tane sunucu kullanmaları lazım ki öle bi datacenter yook türkiyede.

Benim 3 yıllık postam var içinde 500 mail var belki daha ki hepsi dosya ekli bile olsa anca 500 mb eder. 5 gb hava yani herkes 5 gb kullanabilse gör bak nası 100 mb indirirler onu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5