İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mywedding'ten şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Böyle haberleri ile ülkeyi karıştırmayı hedef alan ve defalarca hukuktan uyarı ve ceza alan bir kurumun temsilcisi olan forum üyelerinden Mywedding'ten şikayetçiyim.
Kendisine defalarca böyle bir insanı muhatap kabul edemiyeceğimi belirtmeme rağmen tahrik eden mesajlarına devam ediyor.En son olarakta hiç alakası olmayan bir konuya ailemi katmıştır.
Oda Tv pkklı,Oda Tv yalan yanlış haber yapıyor,Oda Tv bilmem kimin karısı ile şöyle konuştu böyle konuştu iddiları (bakınız) ortada dururken benim konularıma alakasız ve tahrik edici mesajlarından rahatsız oluyorum.Ben uyarıyorum dikkate almayıp aynı şekilde saldırmaya devam ediyor.
Alışverişi ve paylaşımı yüksek bir üye olduğundan bannlanması iyinete zarar verebilir,o yüzden sadece uyarmanızı talep ediyorum.İyinet'in zarar görmesini en az sizin kadar bende istemem ama yeter artık bıktım,alakasız mesajlarından,kafasına göre eksi rep vermesinden,alakası olmayan bir konuya ailemi katmasından.Yeter lütfen yeter

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Böyle haberleri ile ülkeyi karıştırmayı hedef alan ve defalarca hukuktan uyarı ve ceza alan bir kurumun temsilcisi olan forum üyelerinden Mywedding'ten şikayetçiyim.
Kendisine defalarca böyle bir insanı muhatap kabul edemiyeceğimi belirtmeme rağmen tahrik eden mesajlarına devam ediyor.En son olarakta hiç alakası olmayan bir konuya ailemi katmıştır.
Oda Tv pkklı,Oda Tv yalan yanlış haber yapıyor,Oda Tv bilmem kimin karısı ile şöyle konuştu böyle konuştu iddiları (bakınız) ortada dururken benim konularıma alakasız ve tahrik edici mesajlarından rahatsız oluyorum.Ben uyarıyorum dikkate almayıp aynı şekilde saldırmaya devam ediyor.
Alışverişi ve paylaşımı yüksek bir üye olduğundan bannlanması iyinete zarar verebilir,o yüzden sadece uyarmanızı talep ediyorum.İyinet'in zarar görmesini en az sizin kadar bende istemem ama yeter artık bıktım,alakasız mesajlarından,kafasına göre eksi rep vermesinden,alakası olmayan bir konuya ailemi katmasından.Yeter lütfen yeter

yazmış olduğunuz mesajda bi kısım dikkatimi çekti . bence ne paylaşım nede ticaret puanı kişinin güvenli yada dürüst birisi olduğu anlamına gelmiyor. başka forumları konuya katmak istemiyorum ama r 10 forumlarında hun adlı moderatör forumda dolandırmadığı şahıs kalmadı bende dahil .itrader i 1000 i geçik , bazen ticaret anlamında olsun , dürüstlük , güven anlamında olsun ne itrader , ne rep , nede paylaşım kalitesi her ne kadarda yüksek olsa bile farklı durumlar ortaya çıkabiliyor :eek:ha:. umarım yetkililer gerekeni yaparlar iyi geceler

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Boş yere birbirinizle sürtüşüyorsunuz.
İkinizin de yersiz bir tartışma içerisinde olduğunuzu düşünüyorum.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
yazmış olduğunuz mesajda bi kısım dikkatimi çekti . bence ne paylaşım nede ticaret puanı kişinin güvenli yada dürüst birisi olduğu anlamına gelmiyor. başka forumları konuya katmak istemiyorum ama r 10 forumlarında hun adlı moderatör forumda dolandırmadığı şahıs kalmadı bende dahil .itrader i 1000 i geçik , bazen ticaret anlamında olsun , dürüstlük , güven anlamında olsun ne itrader , ne rep , nede paylaşım kalitesi her ne kadarda yüksek olsa bile farklı durumlar ortaya çıkabiliyor :eek:ha:. umarım yetkililer gerekeni yaparlar iyi geceler

malasaf haklısınız :(

Boş yere birbirinizle sürtüşüyorsunuz.
İkinizin de yersiz bir tartışma içerisinde olduğunuzu düşünüyorum.

hasan abi ben onunla tartışmak istemiyorum,aylardan bu yana tahrik edici mesajları oluyor.muhatabım değilsin ben başkası ile yazışırken araya maydonoz olma diyorum.yine bu senin ailene şöyle olmaz vs şöyleydi de böyleydi de bişeyler yazıyor.benim istediğim sadece uyarılması.benden uzak Allah'a yakın olsun.neden rahatsız olduğumu ve yaptıklarının bazılarını yukarıda söyledim zaten.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
başkalarının sizi görmemesini sağlayamazsın. Sadece görmek istemediklerini belirleyebilirsin.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
birbirinizin arasında ne derece sürtüşme var veya neden var bilemiyorum, tarafsız gözle bakan birisi olarak, şahıslar arasındaki sürtüşmelerin web sitelerinin ismini vererek veya web sitelerinin yaptıkları yayınları öne sürerek yapılmasını şiddetle kınıyorum.

5187 sayılı basın kanunu kapsamında basın kuruluşlarının bilgi edinme, yayma, eleştirme, yorumlama ve eser oluşturma hakları mevcuttur.

kendi görüşüme göre odatv çok sesliğinin bir temsilcisidir.doğal olarak eleştirme hakkı ve bu yönde haber yapma hakkı vardır.

kişisel sürtüşme varsa başvurulacak adli makamlar bellidir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Pnunki hukuk olarak bişi ifade etmiyor ama bu konudaki yazınız dava açılabilir tarzda.Bence alakasız ve itam olan kısımları çıkarın.

Ayrıca ignore liste alınca iki taraflı görünüm olmuyor biliyorum ben.Hem o taraf göremiyor hem siz.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
başkalarının sizi görmemesini sağlayamazsın. Sadece görmek istemediklerini belirleyebilirsin.

o zaman daha kötü olacak,ben gördüğüm halde hakkımda istediği gibi konuşuyor.bir de ben görmezsem kim bilir neler yapar.defalarca uyardım.geçmişte olanlardan sadece 1 tanesine sende şahit olmuştun

birbirinizin arasında ne derece sürtüşme var veya neden var bilemiyorum, tarafsız gözle bakan birisi olarak, şahıslar arasındaki sürtüşmelerin web sitelerinin ismini vererek veya web sitelerinin yaptıkları yayınları öne sürerek yapılmasını şiddetle kınıyorum.

5187 sayılı basın kanunu kapsamında basın kuruluşlarının bilgi edinme, yayma, eleştirme, yorumlama ve eser oluşturma hakları mevcuttur.

kendi görüşüme göre odatv çok sesliğinin bir temsilcisidir.doğal olarak eleştirme hakkı ve bu yönde haber yapma hakkı vardır.

kişisel sürtüşme varsa başvurulacak adli makamlar bellidir.
İşte o kanunu kötüye kullananlara o kanunu koyan amcalar ceza veriyor :) verdiğim linkten aldıkları cezaları ve ihtarları okuyabilirsiniz.o kanunu kötüye kullandıkları mahkeme kararlarıyla sabit :)

Gelelim,kişisel kurumsal meselesine.
Bu kişi bireysel bana saldımış olsa ve kendi haberleri hakkında "ben anama,bacıma sövdürecek haberler yapıyorum" diye kendini savunmasa vs ben hiç alakası olmayan iğrenç bir konuya bile ailemi katmasa bende bizzat onun şahsını şikayet edebilirdim.

Türk Ceza Kanunu'nun (TCK) 215. maddesi gayet açık ''suçu ve suçluyu övmek'' suçtur.Şuan Oda Tv'nin anasayfasında Yalçın Küçük haberi var.Ki bu Yalçın Küçük denilen adam ; Bu coğrafyadan Sayın Abdullah Öcalan gibi birisinin çıkması beni çok sevindiriyor… diyen bir adam.Böyle bir adamı sürekli haber yapıp görüşlerini haber yapan bir site (görüşlerini tahmin edebilirsiniz,ama isterseniz odatv.com'dan bizzat kendinizde okuyabilirsiniz)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sorun bakalım yağmayoka görebiliyormu mesajlarımı ignore liste aldım , açıklığa kavuşturalım konuyu:D Garanti olsun...

Kanuna gelince temenniler hakaret olarak sayılmıyor.Allah belanı versin , işallah böle olur şöle olur gibi .

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Pnunki hukuk olarak bişi ifade etmiyor ama bu konudaki yazınız dava açılabilir tarzda.Bence alakasız ve itam olan kısımları çıkarın.

Ayrıca ignore liste alınca iki taraflı görünüm olmuyor biliyorum ben.Hem o taraf göremiyor hem siz.

itham değilki araştırmalarım sonucunda karşıma çıkan şeylere link verdim :) linklere bakarak orjinallerini görebilirsiniz.Ben bu adamlar pkklı felan demiyorum haklarında böyle haberler olan bir kişiyi muhatap almak istemiyorum diyorum bu da benim en tabi hakkım :)

edit:ülkeyi karıştımayı hedef alıyorlar dediğim haber ise hakkında mahkeme kararı verilmiş ve gerçekten suçlu çıkmış oldukları haberler :) mesela en üstteki trt davasında ki kadrolaşma var haberi :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sorun bakalım yağmayoka görebiliyormu mesajlarımı ignore liste aldım , açıklığa kavuşturalım konuyu:D Garanti olsun...

Kanuna gelince temenniler hakaret olarak sayılmıyor.Allah belanı versin , işallah böle olur şöle olur gibi .

Görüyorum, küfür etmişsin hakkımda.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bende bu peep engelli listemde diye görmüyo biliyodum iyimi görüyomu yani bu peep karması beni ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5