İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mywedding'ten şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Ben bu forumda aktif olduğum günden beri Mywedding ile problemi olan hiçkimseyi görmedim herhangi bir tartışma olayınada şahit olmadım, Mywedding'in foruma yaptığı katkıları kimseyle tartışmam ümit arkadaşımızıda tanımam etmem açıkcası neyi paylaşadığınızda zerre kadar umurumda değil sadece şunu söylemek istiyorum kişisel problemleriniz varsa bunu bir platformda değil başka yollarla halledin modlara zahmet olmazsa konuyu kilitlesinde forum daha fazla gereksiz şeylerle meşgül olmasın, istek-şikayet-öneri bölümüde mümkünse web ile alakalı durumlar için kullanılsın bu ne böyle allah aşkına nedir bu? :eek:lmadı:
söz konusunu namus ise açılır. ve konunun bu kategoride olmasıda normal eğerki izin verilmiyor şikayet adında kategori komple kaldırılmalı

iyi geceler

OnR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yavrucaklar hiç biriniz yokken wedding vardı burda yani şimdi o bir kere ağzını açsa hepiniz uçarsınız buradan onun için fazla kurcalamayın!!

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
yavrucaklar hiç biriniz yokken wedding vardı burda yani şimdi o bir kere ağzını açsa hepiniz uçarsınız buradan onun için fazla kurcalamayın!!

üslubuna dikkat et !

eTicaret: 0 / 0%
Tecrübe Puanı: 1
Rep Puanı : 2

kimsenin eski yada yeni olması önemli değil .. ortada yapılan bir şikayet konusu var ise ve kişi haksız ise isterse yönetimden birisi olsun ? herkesin rütbesine göremi altta kalmak lazım ? daha dün gelmişsin foruma kendinden büyük insanlara kullandığın üslub a bak

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14

:ağla::ağla:
Sen mywedingin buralarda oldugunda yaklaşık 12 yaşlarındaydın profiline göre:D

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
böyle tartışmaları neden özelden yapmazsınız ki.:eek:lmadı:
konuyu report ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5