İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nakhit com la ilgili bilgi

S

Sticks

Misafir
cahveci, açıkçası bir affiliate programında en önemli etken iletişim bilgileridir ve bu sitede ise verilen tek bilgi email adresi. Bir internet firması, eğer işlerini internet üzerinden yürütmekte ise hiçbir şekilde bilgilerini gizli tutmamalıdır diye inanıyorum ve bu düşüncemin hiç değişmeyeceğinden eminim. Tamam internet üzerinden iş yapan insanlar adrese kadar tüm bilgileri verecek değil eğer home business yapmakta ise ancak telefon numarlarını en azından gizli tutmamalılar.
Bunun yanısıra bir internet firmasının sitesinde bulunması gereken ve en önemli şey ise :
Kullanım Şartları, Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Poliçesi.
Çünkü bunlar herhangi bir yasal sorun karşısında hakkınızı savunmanızı sağlayan şeylerdir.
Örneğin tam olarak yasal yolları araştırmış ve bilgisi olan bir kişi çok iyi bilir ki, bir internet firması ile online olarak işlemler gerçekleştirmiş ve hakkınızı alamamışsanız yasal olarak hakkınızı savunmanız mümkün. Ancak bunun için de mahkemeye, savcıya bazı şeyler sunmalısınız. Örneğin sitede bulunan S.S.S. yada kurallar değil de Kullanım Şartları vb. mahkemeye delil olarak sunulabilen faktörler olacaktır. Bu sayede de en azından hiç çekinmeden denemeye başlayabilirsiniz.

Bunun yanısıra unutulmamalıdır ki, eğer denememiş insanlar var ise ve merak ediyorsan domain'e whois çekerek bilgilere ulaşabilir; bunun sonucunda ise, telefon açarak bilgi almaya çalışabilirsin.

Kolay gelsin.

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cahveci;

Yaklaşık 1.5 aydır onlarla çalışıyorum ve herhangi bir ödeme gelmedi. Gerçi siteyi yeniledikten sonra google ve updated' a geçecem ama daha önce de ödeme yapmadıkları kişiler olmuş. Ben tüm sayfalarını kaydettim ayrıca ekran görüntülerini ve screen shot' larını aldım, eğer bana da aynı şeyi yaparlarsa başları bela da demektir.

Sticks sana sonuna kadar katılıyorum, birçok kişi haklarının farkında değil yada nasıl kullanacağını kestirememekte.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5