İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nakit Kazanma İmkanı

B

BOSSE

Misafir
Katılan Arkadaşlara Teşekkür ediyorum.
HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN, kesinlikle ödeme Yapılacaktır.

Açık artırım - www.VarVar.com

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyorum kategorileri'ne motosiklet ve emlak eklenerek oluşturulmuş kategoriler, türkçe karakter sorunu, ara tuşu da aynı gittigidiyor'un görünümünde, zirve100 banner değişim programı üyeliği, türkçeleştirilmemiş SSS bölümü, irtibat bilgileri kısmında sadece bir mail adresi....

güvenen güvensin :D

B

BOSSE

Misafir
Evet, sitemiz biraz yeni, ve Geliştirme aşamasında.

Parayi Havale yolu veya Değişik yollarla yapilacak.
Ödeme 10YTL Geçtikten sonra yapılacak.

bekliyoruz....

Açık artırım - www.VarVar.com

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sahtekar çok ama bende düşünüyorum paralı reklam işini. çünkü bakıyorumda yabancı büyük reklam aracıları kendileri başka sitelerden reklam alıp bu reklamları başka yerlere satıyorlar. yani kendi siteleri reklam dolu ve kendileride parayla herkese reklam yaptıyırolar. 100 kazanıp 90 ödüyorlar 10 da kendilerine kalıyor.

S

SuperMp3.ORG

Misafir
kullanıcılara bu siteye üye olmazsanız mp3 indiremesiniz yazsak da ödeme yaparmısınız :) güldüğüme bakmayın ciddi soru. cevabınızı bekliyorum

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bi türkçe karakter sorununu hallettikten sonra bu işlere girseydiniz daha iyi olabilirdi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5